Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:28 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Speedy Net - мнения и препоръкинови  
Автор SissyLiubenova (непознат )
Публикувано21.01.08 23:28



Здравейте сладурковци интересуваме има ли клиенти на този интернет доставчик сред вас?
Какви са впечатленията ви и т.н.
Аз съм доста запозната с услугите им, но наистина държа да чуя и вашето мнение ако някой има въпроси нека да ги задава тук



Спиди Нет се намира на територията на София



Тема Re: Speedy Net - мнения и препоръкинови [re: SissyLiubenova]  
Автор _KAKTYC_ (непознат )
Публикувано23.01.08 14:12



Аз съм доста запозната с услугите им
най-вероятно си запозната във връзка с работата си там

наистина държа да чуя и вашето мнение ако някой има въпроси нека да ги задава тук
Е, толкова ли фирмата няма собствен форум, където клиентите да оставят мнения и препоръки? Да не говорим, че си има и специализирани фирми за маркетинг и проучвания...



Тема Re: Speedy Net - мнения и препоръкинови [re: _KAKTYC_]  
Автор Herzog (300CE Coupe)
Публикувано23.01.08 19:14



Ти па как му скочи на детето.................

По-добре безделник от колкото без празник!:))



Тема Re: Speedy Net - мнения и препоръкинови [re: Herzog]  
Автор SissyLiubenova (Слънчево дете )
Публикувано24.01.08 00:57



_KAKTYC_@ а може да съм просто клиент?
Няма значение каква е връзката ми с тази фирма интересувам се от мнението на потребителите в dir.bg ако нямаш какво да споделиш и кажеш по-добре не пиши скучни коментари.

Herzog@ Благодаря за "закрилата" ;)


Чрез опита си, ние откриваме краткия път след дълги скитания.


Тема Re: Speedy Net - мнения и препоръкинови [re: SissyLiubenova]  
Автор _KAKTYC_ (непознат )
Публикувано24.01.08 09:04



впечатления имам, както от професионалнагледна точка, така и от потребителска (бившата ми приятелка е техен клиент), но когато съм имал някакви претенции към тях съм ги казвал на момента директно на лицата, от които зависи нещо.
Казах ти вече моето мнение, че не е това начина да си проучвате мнението на клиентите...
И не се опитвай да ме убедиш, че ти си им просто клиент...
"sisi
Speedy-NET Модератор

Мнения: 143
Регистриран на: Чет Юли 06, 2006 12:00 am
Местоположение: Speedy Net / офис Сухата река "

Редактирано от _KAKTYC_ на 24.01.08 09:10.



Тема Re: Speedy Net - мнения и препоръкинови [re: SissyLiubenova]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано24.01.08 10:52



Доста интересен подход да наричаш клиентите си "сладурковци". Нямате ли минимална възрастова граница от 18г за работа във фирмата ви?



Тема допълнение към мнението на _KAKTYS_нови [re: RazoR]  
Автор gabadanabar (непознат )
Публикувано24.01.08 11:46



от sisi на Чет Яну 24, 2008 2:05 am

Glarus я да видя дали съм те разбрала правилно !?
Аз работя в офиса в Сухата река искаш да го затворя за да отида да сменя буксата на Стан!?
Аз в тях ходя по съвсем други въпроси които са ми доста по-приятни от смените на RJ-та пък и не мислиш ли, че за това имаме Авариен екип? Ако искате и стълбата да почна на рамо да нося!?!?
По-полезна съм в офиса от колкото по аварии бъди сигурен!

Мнения: 143
Регистриран на: Чет Юли 06, 2006 12:00 am
Местоположение: Speedy Net / офис Сухата река /

Редактирано от gabadanabar на 24.01.08 11:49.



Тема Re: Speedy Net - мнения и препоръкинови [re: RazoR]  
Автор NikTheFlash (непознат )
Публикувано24.01.08 11:47



@RazoR : мне, по-скоро имат възрастова граница за клиентите - ДО 18г ... някакси не си представям как някой ще ми каже "сладурко" и след това ще успее да ме навие да му стана клиент...за интернет де




П.С. _KAKTYC_ за много години бре :) забравихме се :)

Редактирано от NikTheFlash на 24.01.08 11:48.



Тема ЕТО мнения и препоръкинови [re: SissyLiubenova]  
Автор gabadanabar (непознат )
Публикувано24.01.08 11:55



by stan on Wed Jan 17, 2007 5:34 am
Съвсем сериозно, ма аз до сега не съм виждал никъде освен на клуб кафе Галя и ISP Speedy-net да си мразят, подритват и най-вече да се карат на недоволните си клиенти...
"Абе еееууооо, нали ти каахме че се работи по въпроса бе, А? Трай си там и си плащай по навреме таксата, мен кво ме бе че неаш нет, ааау бее? Има уи теуефон за връзка? Има! Звъниш на него и там че те упрааат веднага без мнооу да му мислат... Те мое и да не ти дигнат, ма ти си дрънкай драво там, нали времето и телефоните са ти без пари. Абе за кво ти нета я ходи в клуба до вас, там и една биричка ше жулнеш направо докато си проверяваш пощата."


Интересното е, че когато звъннеш в офиса и попиташ учтиво защо няма интернет, първо отговора на въпроса е въпрос с леко повишен тон: "Еее как така няма интернет бе?" и второ след лек склерозен пристъп на девойката и идва прозрението и тя се сеща, че: "Ми в момента няма интернет, защото някъде по кабела тече 220 волта ток и техниците се опитват да го отстранят..."

Получихте мега компетентен отговор защо нямате интернет и ако вашият компютър съвсем случайно е оцелял след течащия по утп кабела 220 волта ток, мисля че трябва да почерпите по едно питие.

Някои хора знаят какво е моето положение. Винаги съм подкрепял съпорта, работата ми е да се занимавам с компютри - хардуерен и софтуерен специалист съм. От мрежи хабер си нямам. Защитавал съм този доставчик от както съществува. Когато някой ме попита къде да отиде да си пусне интернет, аз му давам телефона на спиди и му казвам, че са най-добрите в сухата река. Човека сам ми казва абе копеле нещо не чувам хубави неща за тях, ммм сигурен ли си? Аз му викам нема грижи копеле, другите са боклуци. Имай ми доверие. След няколко дни човека ми вика абе копеле тея от как ги пуснах немам нет, не мога да разгледам един сайт като хората. Викам, не се коси, имат проблеми малко с техниката, до няколко дни всичко ще е наред. До няколко дни... До преди няколко дни лично аз имах в продължение на 2 седмици интернет за по 20-40 секунди на час, колкото да прехвръкнат няколко байта и да ми дойдат съобщенията по скайп от предния ден... Много от хората, на които съм препоръчал ВАС като одставчик не ми приказват вече и отдавна са минали на хоумлан или бгмрежа. Да не казвам колко клиенти съм изгубил, защото правейки ВИ толкова много четки хората в тоя квартал са решили, че работя за вас и ги преебавам умишлено. По едно време исках да ви стана софтуерен техник, да може ако нещо по компютъра на човека не е в ред, аз да понеса отговорността и да знаем, че това оправдание "Нещо не ти е наред компа, за тва нямаш нет" няма да важи вече за напред. Това така и не стана, защото явно на някои хора не им изнася. Всеки да се спасява както може... Сега след като ви казах всичко, което имам да ви казвам ще ви задам само един въпрос:

КАК ПО ДЯВОЛИТЕ ЩЕ МЕ УБЕДИТЕ ДА ПРОДЪЛЖА ДА ВИ ЗАЩИТАВАМ ПРЕД ХОРАТА И ЗА НАПРЕД?!?

Те не са слепи. Те са като животните. Имат уши и очи. Имат сетива. Инстинкт за самосъхранение. Имат и черта, която само Българина и Еврейна имат - инстинкт за съхранение и пестене на пари за "всеки случаи". Как по дяволите ще ги убедя аз, как по дяволите ще ги убедите ВИЕ, че услугата която предлагате е качествена, и най-вече ПОСТОЯННА, как ще ги убедите, че когато нямат интернет ще бъдат изслушани внимателно, ще бъдат успокоени културно и проблема им ще бъде решен не в рамките на "няколко дни" (а.к.а. 365), а в рамките на 2-3 часа?!? Как ще гарантирате на бацето, че с ъплоад от 20к той ще успее на време да си качи снимката на някои сървър, защото някъде от другата страна го чака гола девойка, която му е казала, че ако го хареса на снимката как изглежда ще го спука от ебане? Как ще реагира той, ако в продължение на 20 минути не успее да си ъплоадне снимката за да го види мадамата? До кога мислите по дяволите с годишен капитал от 550 000 (петстотин и петдесет ХИЛЯДИ лева - да толкова са, всеки човек може на ум да умножи 12 месеца по 23 лева по 2000 потребителя) да нямате свестен набор от специалисти и техници, които да оправят проблемите ви на време?!? Защо по дяволите съседа и приятел, завършил ТОХ-а трябва да ви е системен администратор? Защо не може да се даде вместо една сума, двойно по-голяма и по този начин да запазите 50 клиента и да ги увеличите евентуално с още толкова, вместо това вие ги намалявате с 80, спестявайки си някаква сума, която тези 50 потребителя ще я възвърнат за 1 година само плащайки си таксата?!?
Не знам до къде ще я докарате, просто не знам... Ще седя и ще гледам до последно да видим какво още ще ви родят главиците... Тая работа вашата стана просто банална. Честно и откровено си ви го казвам. Може да сме приятели, може всякакви да сме, аз повече познати няма да загубя, на повече хора няма да предлагам вашите услуги. Който иска да се сърди. Жал ми е за хората. Гледам ги как реват всеки ден и се питам защо си късат нервите, а не вземат просто да се преместят при друг доставчик...
Просто съм много, ама много разочарован от ВАС.



Тема Re: ЕТО мнения и препоръки [re: gabadanabar]  
Автор SissyLiubenova (Слънчево дете )
Публикувано24.01.08 16:02



_KAKTYC_ @ Не си човека когото ще тръгна да обеждавам коя съм и защо съм тук. Не прочетох нито едно смислено изречение с което да си отговорил конкретно на зададените от мен въпроси и имаш криворазбрана идея за конкуренция, реклама, маркетинг и човешки взаимотношения.

RazoR @ Годините не са фактор за професионализъм. Това какво обръщение ще използвам към даден клиент е мой личен избор. Всичко е прекалено зависимо. Аз не приемам клиентите си като ходещи банкноти за това и държанието ми е съвсем различно от това на касиерката в касата на ВиК.

Gabadanabar @ О да, защо ли не извадим един текст без да сме запознати с цялостният разговор? Много ниско, много.

NikTheFlash @ Ами има хора и хора. Явно моите клиенти ми имат доверие! Дали ще ги наричам сладурко или Г-н Петров не променя качеството на услугата!? Пред фактите и Боговете мълчат нали знаеш?

Gabadanabar @ Копираш ми мнението първо на един от най-добрите ми приятели и второ на един от най-старите ни и доволни клиенти !?!?! Колко смешно :) Този сладур е най-голямата шматка която познавам, но пък е и възможно най-големият съдник на Спиди Нет в което няма лошо. Ние приемаме критика! И още една зебележка мнението е от преди ЕДНА ГОДИНА! Нямаше ли какво друго „кално“ да изровиш???


Искам да Ви попитам Вашият интернет доставчик с какво може да се похвали? Какво уникално предлага? Аз мога да Ви кажа за Спиди Нет.

Няма лоша реклама, момчета ;) А още повече когато вие ми говорите само суха материя без никакви факти. Аз мога да се похваля с прекрасни, умни и ДОВОЛНИ клиенти а Вие???



Чрез опита си, ние откриваме краткия път след дълги скитания.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.