Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 07.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ЕТО мнения и препоръкинови [re: SissyLiubenova]  
Автор gabadanabar (непознат )
Публикувано24.01.08 16:21



Виж какво слънчево дете:
1. "Явно моите клиенти ми имат доверие!" - това не са твои клиенти, а са клиенти на Спиди нет.
2. "Дали ще ги наричам сладурко или Г-н Петров не променя качеството на услугата!?" - Оооо, определено има значение дали ще наричаш клиента ''сладурко" или "г-н".
3. "Ние приемаме критика!" - Познавайки управителя на фирмата лично, определено смятам, че не носите на никаква критика!
4."мнението е от преди ЕДНА ГОДИНА! Нямаше ли какво друго „кално“ да изровиш??? " - мнения от този сорт мога да ти "изровя" и от вчера, но не е това целта ми. Аз просто отговорих на въпроса ти. :) Нали искаше да разбереш мнения и препоръки.
Най-добре пусни във форума на спиди нет въпросите, които имаш към клиентите ви, ако искаш да разбереш повече за качеството на услугата, която предлагате.



Тема Браво!нови [re: gabadanabar]  
Автор gabadanabar (непознат )
Публикувано24.01.08 17:05



Току що форума на спиди нят спря да се отваря отвън, за да не могат да се цитират "Мнения и Препоръки" :) Браво!



Тема Re: Браво!нови [re: gabadanabar]  
Автор SissyLiubenova (Слънчево дете )
Публикувано24.01.08 17:24




1.1 Аз съм лицето на Спиди Нет. ;)

2.2. Хах ако ти кажа Г-н Петров мен не ме интересува, че вие имате проблем ще те поласкае ли толкова колкото ако ти кажа Хей, сладур веднага пращам екип и до 1 час всичко ще е окей? Има разлика а? Грандоманския комплекс винаги ме е забавлявал.И май не си ме разбрал правилно я пак дай прочит, но този път не на „Х“ а прочети внимателно това което ти бях написала ;)

3.3 Определено май не познаваш Страхил Иванов или бъркаш човека или критиката която си отправил към фирмата или конкретно Г-н Иванов е била несъдаржателна и не е била подкрепена с факти.


4.4 Ако всички мнения са положителни бих се притеснила много. Ако всички са доволни значи нещо не е наред. Още веднъж ще повторя ако нямате какво да кажете просто не казвайте нищо много по-лесно е! ;)



Чрез опита си, ние откриваме краткия път след дълги скитания.


Тема Re: Браво!нови [re: SissyLiubenova]  
Автор gabadanabar (непознат )
Публикувано24.01.08 17:36



"2.2. Хах ако ти кажа Г-н Петров мен не ме интересува, че вие имате проблем ще те поласкае ли толкова колкото ако ти кажа Хей, сладур веднага пращам екип и до 1 час всичко ще е окей? Има разлика а? "
Явно за съпорта на спиди нет малката част доволни клиенти са "сладурковци", а останалата част са "Вижте какво г-не ..." Да определено човека, който захранва едно или няколко трасета в квартала е "сладурко" :) нали :)
Смятам, че доста се отдалечихме от темата за това ще те оставя да чакаш отговор от някой "сладурко" слънчево дете.



Тема Re: Браво!нови [re: SissyLiubenova]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано24.01.08 17:49



Доколко носите на критики се вижда от спирането на форума. Другите коментари ще ги спестя защото все пак съм в тоя бизнес и не мисля че е коретно да ги правя.



Тема Re: Браво!нови [re: gabadanabar]  
Автор SissyLiubenova (Слънчево дете )
Публикувано24.01.08 19:47



gabadanabar@ изненадвам се колко голяма е липсата ти на въображение? Тук говорим за отношение, не за качеството на услугата, но явно на теб ти е прекалено трудно да го разбереш и да откриеш тънката граница между двете.

Razor@ Аз в тази тема видях само криворазбрана конкуренция нищо друго. Разочарована съм от подхода ви. А за достъпа до нашият форум там влизат хора които не биха искали мненията им да се влачат по други форуми ако желаете да четете вътре трябва да сте наши клиенти.

НАДЯВАМ СЕ да проявите малко повече самоувежение и да започнете да мислите извън "грандоманския комплекс" . Всичко е въпрос на гледна точка. Успяхте да ме убедите само в неща които от години зная. Ако ви притеснява по някакъв начин конкуренцията не това е начина да я отстраните.


Чрез опита си, ние откриваме краткия път след дълги скитания.


Тема Re: Браво!нови [re: SissyLiubenova]  
Автор lopatata (непознат )
Публикувано24.01.08 20:25



Първо едвам се регистрирах тук, защото съм неук като бивш администратор на малък интернет доставчик в ж.к. Сухата река, който Спидинет закупиха на времето.
Второ мързи ме да чета крикитите на всички ви, тъй като в този бизнес всеки защитава интересите си, а не чуждите.
Трето какво съм казал никой няма право да цитира (форума е частен и само за клиенти на спидинет и по принцип си беше заключен за външни лица).
Темата е от преди година, когато нямаше никакъв персонал и когато Страхи се грижеше сам за всичко, да не говорим че аз се бях разковал като дъбов паркет от пиене и реших да си излея проблемите с жена си върху спидинет и използвах поетическите си способности за целта.

На всички критици ще кажа, че в момента колкото и да се насилвате не знам дали ще извадите такъв интернет, какъвто предлагат Спидинет.
Ходил съм по фирмите, гледал съм какви ли не циркове на известни доставчици (да не говорим за персонала им), убеждавали са ме колко им е бърз нета и колко постоянен и в крайна сметка се оказва, че когато се прибера вкъщи всеки един сайт за мое учудване се отваря и свалям един филм за точно 4 мин и 44 секунди. Нещо, което навсякъде по София в пиков час е меко казано невъзможно.

Явно това мое мнение, което господина беше цитирал по-горе е подействало и хората са помислили по въпроса и ето че сега има резултат.

Колкото до вашата фирма-доставчик господине gaa (как беше ника, не си спомням извинявам се за което), на дали ще и помогнете с развитието, седейки по разни "клуб-чатове" и критикувайки останалите доставчици.
Силви доколкото разбрах просто иска мнение на хората и то предимно на клиенти, а не конкуренти доставчици, чули от някой си какви ли не неща за конкурентната фирма.

Спрете да критикувате останалите и отидете и се погрижете да снабдите клиентите си с такъв интернет, какъвто предлагат Спидинет, предпазете се от такива като Вас (които много пъти правеха мръсно на Спиди, режейки им кабели, пускайки 220 волта ток по устройствата и прочее) и след това се върнете в това клуб-лафче и напишете "абе не знам какъв им е нета на спидито, ама нашия е по-добър"

Айде мерси за вниманието и приятно привличане на клиенти ;)



Тема Re: администраторе, администраторе.нови [re: lopatata]  
Автор ^] (escapist...)
Публикувано25.01.08 09:17



Бил си бил системен администратор на доставчик?
Мериш качеството на интернета по формулата: '(% от филм за минута/разстояние до най-близкият стълб)*(нивото на река дунав в сантиметри)'?
И после се обиждате на жичкаджия и ланаджия...

Но млъкни сърце.

п.с.
Рейзъре, и ти не търпиш критика, не ти отива да съдиш другите за това.

Редактирано от ^] на 25.01.08 10:11.



Тема Re: администраторе, администраторе.нови [re: ^]]  
Автор SissyLiubenova (Слънчево дете )
Публикувано25.01.08 10:12



Той говори в качеството си на потребител в момента ;)

Чрез опита си, ние откриваме краткия път след дълги скитания.


Тема Re: Speedy Net - мнения и препоръкинови [re: NikTheFlash]  
Автор horror ()
Публикувано25.01.08 10:44



/off Ооо, Nik ;)

Error 113: Illegal operation. Brain not found. Process terminated.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.