Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: администраторе, администраторе.нови [re: ^]]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано25.01.08 10:56



Не търпя критики от селяни като др. франки, а инчае както виждаш моя форум е отворен има десетки хиляди потребители, десетки теми за проблеми всеки ден които се решават на момента. Не се срамувам и не се притеснявам че четейки форума ми хората ще си помислят че ми е лоша услугата - напротив, 30% от хората се връзват към нас заради прочетеното във форума ни и скоростта с която отстраняваме проблемите. Това че съм нервен и избухлив не означава че не приемам правилния съвет и забележка.
Но никога няма да допусна персонала ми да нарича клиентите сладурковци и милички и т.н.
А относно качеството на услугата по повод мнението на господин администратора по горе който искаше някой да каже "не знам какво е качеството на спииди, но моето е по добро" аз мога само да кажа че знам какво им е качеството. Но това клиента сам го преценява а не става с писания по форуми кой колко е добър и колко е велик. Има си статистики - Фирма Х има покритие в N на брой квартала и или еди колко си клиенти. Фирма Y има покритие в М на брой квартала и съвсем друга бройка. Проста математика и се вижда коя фирма е по добрата.



Тема Re: администраторе, администраторе.нови [re: RazoR]  
Автор SissyLiubenova (Слънчево дете )
Публикувано25.01.08 11:46



Ох започвам да се дразня много! Вие какво работите с хора или с някакви мебели. Тук говорим за човешки взаимотношения. С правилният подход на ескимос хладилник може да се продаде. Какво се хващате за думата това е форум няма да тръгна да говоря така все едно съм някоя си някъде по-високо от другите. Преди всичко аз съм клиент и потребител и след това съм човек от тази сфера. Започвам да си мисля много лоши неща за възприемането ви на успешно ръководене. Вие не продавате домати и краставици вие продавате услуга не продукт. Всичко е въпрос на взаимно доверие. Представете си следната ситуация вие сте клиента Г-н Иван Петров и ползвате услугите на магазина „Х“ достатъчно дълъг период за да сте виждали пон няколко пъти персонала. Влизате в магазина и искате да си купите нещо ново, но не знаете какво посреща ви продавача „У“ който с усмивка ви казва „Здрасти, Ванка с какво да помогнеме днес?“ . Вие вече познавате този човек и му имате пълно доверие. Скъсяването на дистанцията между фирма и клиент е много важно за едни разумни и коректни отношения. Аз познавам клиентите си, мога да преценя кога мога да си позволя да нарека някой „Ванка“ и кога „Г-н Петров“ , но съм крайно изненадана, че точно това е нещото което ви направи толкова силно впечатление. НЕ забравяйте това е форум. Тук не мога да се обърна към дадена група хора с някое строго обращение без да имам личен контакт – несериозно е. Още веднъж ще кажа, че има разлика която вие явно не искате да видите. Не става въпрос за качеството на услугата а за отношението към клиента. За нас той е изключително важен и трябва да се чувства достатъчно приятно в нашата компания. Когато дойде да плати месечната си такса той си тръгва с усмивка не се и замисля, че е оставил пари. Имам клиенти които минават просто ей така да ни видят. Аз лично няма да бъда клиент на фирма в която влизайки в офиса им ме посреща някой сърдит сухар и ми казва Г-це Любенова дрън дрън дрън. Много е важно как вие представяте фирмата си в очите на клиентите. Тук те търсят внимание, отговорност и доверие след това качеството идва като фактор.
Не ме интересува колко оферти и какви скорости ми предлагате ако аз не получавам нужното внимание. Ако съм ваш клиент в продължение на 3 години и още ме питате на кое име е акаунта ми. Елементарно е. Започвам да си мисля, че не работите в тази сфера, господа. Това е тъжно.

А такива грозни картинки като собственици на незнайни доставчици да седнат и да ми пишат във форумите дебнейки някой който иска просто мнение на КЛИЕНТИ извън фирмения форум показва само нивото ви.

Аз имам достатъчно високо самочувствие от факта коя фирма представлявам за това не съм тук да си мериме с извинение пишките. Само доказвате за пореден път колко далече е българския шеф от Европейския стандарт.
Само да ви кажа Вие тук мили господа сте потребители не сте ми шефчета на интернет фирми. Вие сте потребителя Х, У и т.н. Жалко е, че не правите разлика. Тук хората говорят свободно без да фамилярничат чисто и просто защото е лицемерно да се обръщаш с уважение към някого когото не познаваш. Равни сме толкова ли е трудно да го разберете?


Чрез опита си, ние откриваме краткия път след дълги скитания.


Тема върви се прегледайнови [re: SissyLiubenova]  
Автор Misty (user friendly)
Публикувано25.01.08 13:11



>>> Аз имам достатъчно високо самочувствие от факта коя фирма представлявам

Да ти пикая на самочувствието. Ще уважа по същия начин и мизерната фирма, която "представляваш".

А ти самата за пореден път показваш колко тъпо парче си. По всичко личи, че такова и ще си останеш.

И още нещо - настрана от всичко казано по-горе, но наистина фирмата ви е мърлява. Моя позната в Сухата Река се наложи да чака точно една седмица, за благоволи някой да отиде, за да погледне какъв и е проблема. Ще трябва да се изпикая и на обслужването ви на клиенти.



Тема Re: върви се прегледайнови [re: Misty]  
Автор SissyLiubenova (Слънчево дете )
Публикувано25.01.08 13:38



Да и този пост говори за твоя умствен багаж.
За твоята позната не мога да говоря дали е истина въпросната случка илине защото не ми даваш никаква по-точна информация. ;)


Чрез опита си, ние откриваме краткия път след дълги скитания.


Тема ЕТО мнения и препоръкинови [re: gabadanabar]  
Автор gabadanabar (непознат )
Публикувано25.01.08 14:22



@RazoR @ Годините не са фактор за професионализъм. Това какво обръщение ще използвам към даден клиент е мой личен избор. Всичко е прекалено зависимо. Аз не приемам клиентите си като ходещи банкноти за това и държанието ми е съвсем различно от това на касиерката в касата на ВиК.

Точно вашата фирма приема клиентите си като ходещи банкноти. Много добре си научила изречението от бат Страхо оптиката ;)



Тема Re: ЕТО мнения и препоръкинови [re: gabadanabar]  
Автор SissyLiubenova (Слънчево дете )
Публикувано25.01.08 14:38



Явно по никакъв начин дори бегло наблюдение нямате към фирмената ни политика и определените цели.

Най-учтиво ще ви помоля да престанем да си чешем езиците и да ме обеждавате кой, колко и какво то всичко се вижда и се вижда от когото трябва а именно клиента този който носи доходите в нашите джобчета и точно той е този който определя правилата на играта.


Чрез опита си, ние откриваме краткия път след дълги скитания.


Тема Re: администраторе, администраторе.нови [re: SissyLiubenova]  
Автор teh (непознат )
Публикувано25.01.08 15:23



Браво, изчетохме ти репертуара. Сега може ли да се преместиш да пишеш някъде другаде?



Тема Re: администраторе, администраторе.нови [re: teh]  
Автор SissyLiubenova (Слънчево дете )
Публикувано25.01.08 15:46



Не :) Ако ви пречи толкова има бутон "Изход" натискаш и готово



Чрез опита си, ние откриваме краткия път след дълги скитания.


Тема случка със съпорта на SpeedyNetнови [re: SissyLiubenova]  
Автор bo4ko2 (непознат )
Публикувано25.01.08 17:21



Искам да се оплача от некадърния съпорт на спийди. Сега ще ви опиша случката. Една прекрасна вечер (миналия четвъртък) ми спира интернета. Викам си нищо ново и си легнах защото минаваше 00:00. На сутринта продължаваше да няма нет и си казах че ако и вечерта няма нет ще звъня да се карам с някой Заминах на училище на обяд и като се прибрах вечерта брат ми ми разказа доста смешна история Видял той че няма нет и се обадил на спийди. Дошли след около час 3 мъжаги и седнали да мислят защо няма нет... Единия мислил че е изгоряла дънната платка а пък другите мислели че проблема е софтуерен. И започнало триенето... Изтрили са ми Hamachi-то и 2 други неща които направо ме разбиха Драйверите за Видеото също бяха изтрили а пък другото просто е уникално !!! Prince of Persia T2T какво им е пречил принца просто не мога да разбера. Накрая са казали да се преинсталира Windows и са си заминали. Всъщност решението на проблема ми е било много просто : нета не е бил платен Представете си как може да дойдат и да ми разбъзикат всичкия софтуер без дори да проверят дали нета е платен. Щом след като се опитах да си запиша на ново драйверите ми казваше че няма видео карта на която да се запишат сами си правете изводите. След пълен формат и плащане на нета се оправи работата. Но сега излизат нови проблеми. Дата.БГ не се отваря освен с Proxy. Същата работа е и с новия тракер дето го рекламират в АренаБГ. Просто след тази случка и тия проблеми мисля да сменям доставчика , защото страшно много ме разочаровахте !



Тема Re: случка със съпорта на SpeedyNetнови [re: bo4ko2]  
Автор SissyLiubenova (Слънчево дете )
Публикувано25.01.08 22:30



Изненадана съм как реши първото ти мнение да е в тази тема, но няма проблеми ;)
Кажи ми на кой телефон се обади, на кой е акаунта ти ако може?


Чрез опита си, ние откриваме краткия път след дълги скитания.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.