Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Mania Print Centerнови  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано14.01.08 00:39



Mania Print Center v Studentski Grad.
Sluchaino minavah ot tam i resih da razpechatam edin file...
Priatno mestence na pruv pogled.
idva moia red i podavam USB dongle s file-to i molia da mi go razpechatat.
Do tuk vsichko dobre...
Momicheto koeto mi printira file-to predi da printne switchna kum niakakva programa v koiato otbeliazvat poruchkite i s otraboteno dvizenie attachna moia file v nea. bez da me predopredi ! prosto si add-na file-to kum infoto za poruchkata mi. na vaprosa mi kakvo napravi tia otgovori "nisto" . sled kato ia pitah kakvo pravi tam fail-a mi tia mi kaza che taka triabvalo ???! pomolih da go iztrie... NE MOZELO ???!!!! sled po nastoiatelno pomolvane faila beshe premahnat.
BE VIE TAM MALOUMNI LI STE ?
kolko narod printira pri tiah i te im kradut failovete ??
fail-a koito printirah beshe molba s lichni danni v nea.

ma kato se zamislia che tova e MEGALAN i pochva da mi stava iasno ..
Onia kreten Razor pak se dokaza.
Kakvo da se ochakva ot malko choveche doshlo ot selo izprateno s duhova muzika.

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky

Редактирано от DrFrancky на 14.01.08 00:51.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: DrFrancky]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано14.01.08 11:01



Ей ти си няй големия идиот, честно. Направо не знам как са те обслужили като съм им казвал дебили да не обслужват. Да не мислиш че някой му пука за твойте данни в който най вероятно пише че си освидетелстван от психиатрията. Като се прави поръчка всички файлове се прикачват към нея за да може този който я обслужва да ги има, защото не е задължително този който я е приел да е човека който ще я завърши. Е това нещо няма как да се възприеме от твоя високотехнологичен мозък защото ти като управител на една супер известна сред твоите приятели фирма сигурно би го измислил по добре.

Я кажи честно, рипа ли ти пацоранката като се изцепиш така във форума, горд ли си със себе си? Един личен съвет - след като не ти пускат жените без пари, вземи си плати, за 50 кинта ще се родиш и поне 1 ден няма да се заяждаш с никой.

Редактирано от RazoR на 14.01.08 11:04.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: RazoR]  
Автор daxen (Добре Познат)
Публикувано14.01.08 12:39



Абе аз гледам че тоз все се заяжда с тебе и не съм сигурен колко може да му се вярва в случея, но ми кажи пазите ли копия на това което принтите ???



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: daxen]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано14.01.08 12:50



Ако клиента не иска - разбира се че не. Повечето ни поръчки идват по мейл и тогава задължително се пазят до след приключване на поръчките защото може да се получи разминаване и почваме проверка по сорсовете. След приключване на поръчките файловете не ни трябват и се чистят периодично.
Но обикновено ако клиента прецени че не трябва да се пази си казва веднага и файла се изтрива.
Нали се сещаш че ако искаме да откопираме важно инфо можем да го направим винаги без никой да разбере, хеле пък др. Франки който със сигурност е гледал повече в операторките щото толкова жени наведнъж сигурно вижда само по късните предавания на кабеларката.
Но целта е да се работи със сорсове от харддиска защото е доста по бързо а и така файловете от няколко носителя се групират към една поръчка.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: RazoR]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано14.01.08 13:55



/*
Да не мислиш че някой му пука за твойте данни
*/
da mislia che na niakoi mu puka .. i za tova se kazvat LICHNI DANNI.
NIKOI NE MOZE DA GI IMA BEZ PREDVARITELNO SAGLASIE OT MOIA STRANA.
/*
файлове се прикачват към нея за да може този който я обслужва да ги има, защото не е задължително този който я е приел да е човека който ще я завърши
*/
pri pechat na 2 stranici na momenta ne vizdam zasto triabva da se kopita faila .
da ne govorim che otgovora na momicheto beshe krasnorechiv.

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Mania Print Centerнови [re: RazoR]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано14.01.08 14:03



/*
Ако клиента не иска - разбира се че не
*/
beshe mi otgovoreno "CHE NE MOZE DA SE IZTRIE FAILA" koe ne razbra maloumnata ti glava ?
/*
След приключване на поръчките файловете не ни трябват и се чистят периодично.
*/
i za tova triabva da viarvam na teb ? na malkoto selianche doshlo v golemia grad ?

/*
който със сигурност е гледал повече в операторките
*/
ne me karai da obizdam momichetata koito biaha tam .. te niamat nisto obsto

ti si za ebane .. stoto si maloumen selianin s mantalitet na mangal naskoro pridobil zlaten sindzir.
ma kfo da se pravi kato sme demokracia i miziturki kato teb im se pozvoliava da ziveat.

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky

Редактирано от DrFrancky на 14.01.08 14:10.



Тема Re: Mania Print Center [re: DrFrancky]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано14.01.08 15:43



Охохохохо, ебаси колко си жалък. Всеки ти вижда простотията и преценява кой откъде е. Такива като тебе много има да реват срещу демокрацията - щото даде възможност на хората да получават според способностите си. А докато по време на комунизма сигурно си имал татенце което да те подпира сега требва сам да се оправяш, а виждам че не се справяш... как беше фирмата ти че не си спомням? щом идваш до студентски град да принтираш... те принтерите верно са скъпи... тия лазерните са по 120 лв че и нагоре... ако продължаваш да ме веселиш така може да ти пратя един за подарък, аре и не злобей много ;)



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: RazoR]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано14.01.08 16:43



idvam stoto karam kunki tam. i prosto mi beshe po lesno da mina prez Mania ot kolkoto da hodia do biznes parka v mladost kadeto sa mi ofisite.

/*
как беше фирмата ти че не си спомням
*/
v rebarkovo nikoi ne znae kakvo e roberto cavalli ... normalno e i ti da ne znaes.

iskam i da ti pripomnia edni tvoi dumi:
/*
XXXX, защо мислисш че мнението ми се определя от това на каква позиция съм. Това си е лично мое мнение и си го изкавам, както ще реагирам на пътя като видя някоя простотия без никой да ме знае кой съм, така и реагирам тук където всеки ме знае. Приемете че тук пиша не като представител на фирмата ми а давам личното си мнение. Да сте видели някой ой служител да си е позволил по рязък тон? Не е, и то точно защото правилото във фирмата ни е че никой няма право да се държи грубо с клиент независимо какъв е. Единствено аз мога да си позволя подобно нещо защото само аз мога да преценя кое е по важно - парите които ще загубя ако засегна някой или резултата който ще се получи ако оставя всеки да говори безпочвени глупости
*/

/*
аре и не злобей много
*/
ne zlobeia ... kakto kazah ne si ti choveka koito ste me nakara da zlobeia.

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Mania Print Centerнови [re: DrFrancky]  
Автор Basaev (непознат)
Публикувано14.01.08 20:24



Това и мене не ме кефи с copy - paste на чужди документи.Много грубо от страна на Джоковата завера.Ще попаднат на някой,който ще ги рендосва много яко.Има си ЗАКОН за Класифицирана Информация,а има и други начини да се откажат да шпионират хората по толкова тъп начин.

Дишаме лепило....а вече сме милиони !
Shamil Basaev


Тема Re: Mania Print Centerнови [re: Basaev]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано14.01.08 22:23



Айде де, ела ме рендосай да те видим. Ех пък всички сте много отворени по форумите. Класифицирана информация - бас държа че не знаеш кво означава това словосъчетание ама сигурно много се кефиш като го произнасяш пред огледалото, предполагам е едно от най-сложните които може да възпроизведеш без да четеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.