Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Вероятно е така. Но ...нови [re: RazoR]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано17.01.08 12:40



... нали разбираш, че не си нося тесте със снимки, които да раздавам с автограф на загорели фенки (изключвам девойката)



Върти ми се в главата отговор "Без карта няма как да ви пуснем" но беше отдавна.

Както и да е, минало е отдавна и онази сграда вече съм я забравил.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: DrFrancky]  
Автор Mr T (непознат )
Публикувано17.01.08 13:33



И като ти е толкова ценна информацията, за какво отиде с дрехите Роберто Кавали до студентски град да принтиш? Ми ако Рейзър наблюдава в камерата и записва какво излиза на притера, а? Какво ще правиш с ценната си информация?

Самият факт, че си отишъл да принтиш на чуждо място мисля е достатъчно ясен знак, че не принтиш досието на агент Гоце, нали така.

Много ме кефят такива пичове като тебе. Отиват да си купят баничка за 50 стинки в Горубляне, а очакват да ги третират все едно са си поръчали трюфели и гъши дроб.



Тема Мен пък много ме кефят ...нови [re: Mr T]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано17.01.08 16:56



... такива лигочи като тебе



Айде признай си, че човека има (известно) право.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: Mr T]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано17.01.08 18:03



/*
И като ти е толкова ценна информацията, за какво отиде с дрехите Роберто Кавали до студентски град да принтиш?
*/
stoto moga.

/*
Ми ако Рейзър наблюдава в камерата и записва какво излиза на притера, а?
*/
mi az tochno tova kazvam .. toi tova pravi i beshe hvanat.
ako mackata beshe kazala che triabva da prikachi faila kum poruchkata mi i me pita dali sam saglasen i az kaza "da" znachi sichko e OK. no ne tova stana. tia taino ot men prikachi fail-a i kaza che nisto ne e napravila. pomolih ia da mi pokaze programata i ia pitah kakvo e tova (moia fail) a tia otgovori "... aaaa ... nisto" e kak da e nisto sled kato ne sam daval saglasie za tova ?
/*
Какво ще правиш с ценната си информация?
*/
nikade ne sam kazval che e cenna .. kazvam che e lichna .. pravis li razlika ?
/*
Много ме кефят такива пичове като тебе. Отиват да си купят баничка за 50 стинки в Горубляне, а очакват да ги третират все едно са си поръчали трюфели и гъши дроб.
*/
tova se kazva nivo na obsluzvane i vseki targovec bi triabvalo da go spazva.

ti iavno si sviknal da te luzat, mamiat i obizdat po magazinite ?

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Mania Print Centerнови [re: DrFrancky]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано18.01.08 20:32



DrFrancky, пич, какво друсаш? Нормално е, след като искаш да ти изпринтират нещо, момичето да си го копира на харддиска. А ако знаеш колко файла и минават на ден за копиране... боли я нея к* за твоя файл. За нея ти си поредния клиент, който явно не си е пил хапчетата обаче...
От нея се иска по-бързичко (но и с достатъчно внимание и качество) да обслужва клиентите, за да влизат повече пари в касата. След като си заминеш, 5 мин. след това тя те е забравила напълно. А след определено време най-вероятно програмата трие автоматично файловете.
Интересно ми е какво ще направиш, ако ти кажа, че в най-големия копирен център в София задължително копират файла ти на харддиска. Ти естествено си зад плота, на 3-5 метра от човека, който извършва операцията и няма как да го установиш обаче.

ДъpвeнФилocoф, картите в Мания (пък и навсякъде другаде) са за улеснение на клиента. Много е малоумно да ревеш, че са искали да ти издадат карта. Аз лично бих ревал, ако играта, която играя, не върви (а то си е така - Lineage2 official servers приключи в кофите по някакви причини на системата).

Редактирано от justuser на 18.01.08 20:40.



Тема Малоумно за мен е ...нови [re: justuser]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано18.01.08 20:57



... да не прочетеш какво съм писал.

Нормално е, след като искаш да ти изпринтират нещо, момичето да си го копира на харддиска. - щом казваш, вервам ти. Не знам за Франки, но аз рядко принтя нещо но зали и не знам до къде нормално се простира компютърната грамотност на персонала.

А след определено време най-вероятно - като гледам не само мен не ме четеш, а и RazoR. Иначе не би говорил в термините на теорията на вероятностите. Много сложно ли ти се стори предното изречение?



Баси смешниците ...



Тема Re: Малоумно за мен е ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано18.01.08 21:40



Във втория ти пост ми се стори, че описваш как служителката там е искала да ти издаде карта. Е, аз пък не бях ходил от много време и си бях загубил моята. На служителката и трябваха 1-2 минути да ми направи нова. Бахти колко ме е забавила. Няма да го преживея...

Теорията на вероятностите изразява моето явно пренебрежение, във всяко едно отношение. Дали софтуера ще го изтрие сам или служител по някое време ще забърше (както в Матрицата) една от многото директории, които не го кефят... местя си (файла) от единия крачол в другия...

Хората си вършат работата и е меко казано некоректно да се заяждате с тях.



Тема Re: Малоумно за мен е ...нови [re: justuser]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано18.01.08 23:08



Хората си вършат работата и е меко казано некоректно да се заяждате с тях.

Не ми приписвай думи, дела или помисли ако обичаш.





Тема Re: Малоумно за мен е ...нови [re: justuser]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано19.01.08 03:50



ti mai ne chetesh kakvo tochno sam napisal.
nikade ne sam kazval che go e izkopirala na harda s cel da go printira.
ATTACHNA GO KUM TIAHNA PROGRAMA ZA SLEDENE NA PORUCHKITE BEZ DA ME PREDOPREDI I SLED KATO IA VIDIAH I KAZAH DA MI SE IZTRIE FAILA MI OTGOVORI CHE NE MOZE ! NIKADE NE GOVORIA ZA CENNA INFORMACIA A ZA LICHNI DANNI

no iavno grupata maloumnici ne moze da chete ?

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Малоумно за мен е ...нови [re: DrFrancky]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано19.01.08 11:55



Ще наредя проверка да не би случайно файла ти да е останал записан в системата защото предполагам личните ти данни са толкова смешни че ако някоя операторка случайно отвори файла целия копирен център ще е с понижена трудоспособност от смях поне един ден.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.