Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 28.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Mania Print Center  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано14.01.08 00:39



Mania Print Center v Studentski Grad.
Sluchaino minavah ot tam i resih da razpechatam edin file...
Priatno mestence na pruv pogled.
idva moia red i podavam USB dongle s file-to i molia da mi go razpechatat.
Do tuk vsichko dobre...
Momicheto koeto mi printira file-to predi da printne switchna kum niakakva programa v koiato otbeliazvat poruchkite i s otraboteno dvizenie attachna moia file v nea. bez da me predopredi ! prosto si add-na file-to kum infoto za poruchkata mi. na vaprosa mi kakvo napravi tia otgovori "nisto" . sled kato ia pitah kakvo pravi tam fail-a mi tia mi kaza che taka triabvalo ???! pomolih da go iztrie... NE MOZELO ???!!!! sled po nastoiatelno pomolvane faila beshe premahnat.
BE VIE TAM MALOUMNI LI STE ?
kolko narod printira pri tiah i te im kradut failovete ??
fail-a koito printirah beshe molba s lichni danni v nea.

ma kato se zamislia che tova e MEGALAN i pochva da mi stava iasno ..
Onia kreten Razor pak se dokaza.
Kakvo da se ochakva ot malko choveche doshlo ot selo izprateno s duhova muzika.

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky

Редактирано от DrFrancky на 14.01.08 00:51.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: DrFrancky]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано14.01.08 11:01



Ей ти си няй големия идиот, честно. Направо не знам как са те обслужили като съм им казвал дебили да не обслужват. Да не мислиш че някой му пука за твойте данни в който най вероятно пише че си освидетелстван от психиатрията. Като се прави поръчка всички файлове се прикачват към нея за да може този който я обслужва да ги има, защото не е задължително този който я е приел да е човека който ще я завърши. Е това нещо няма как да се възприеме от твоя високотехнологичен мозък защото ти като управител на една супер известна сред твоите приятели фирма сигурно би го измислил по добре.

Я кажи честно, рипа ли ти пацоранката като се изцепиш така във форума, горд ли си със себе си? Един личен съвет - след като не ти пускат жените без пари, вземи си плати, за 50 кинта ще се родиш и поне 1 ден няма да се заяждаш с никой.

Редактирано от RazoR на 14.01.08 11:04.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: RazoR]  
Автор daxen (Добре Познат)
Публикувано14.01.08 12:39



Абе аз гледам че тоз все се заяжда с тебе и не съм сигурен колко може да му се вярва в случея, но ми кажи пазите ли копия на това което принтите ???



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: daxen]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано14.01.08 12:50



Ако клиента не иска - разбира се че не. Повечето ни поръчки идват по мейл и тогава задължително се пазят до след приключване на поръчките защото може да се получи разминаване и почваме проверка по сорсовете. След приключване на поръчките файловете не ни трябват и се чистят периодично.
Но обикновено ако клиента прецени че не трябва да се пази си казва веднага и файла се изтрива.
Нали се сещаш че ако искаме да откопираме важно инфо можем да го направим винаги без никой да разбере, хеле пък др. Франки който със сигурност е гледал повече в операторките щото толкова жени наведнъж сигурно вижда само по късните предавания на кабеларката.
Но целта е да се работи със сорсове от харддиска защото е доста по бързо а и така файловете от няколко носителя се групират към една поръчка.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: RazoR]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано14.01.08 13:55



/*
Да не мислиш че някой му пука за твойте данни
*/
da mislia che na niakoi mu puka .. i za tova se kazvat LICHNI DANNI.
NIKOI NE MOZE DA GI IMA BEZ PREDVARITELNO SAGLASIE OT MOIA STRANA.
/*
файлове се прикачват към нея за да може този който я обслужва да ги има, защото не е задължително този който я е приел да е човека който ще я завърши
*/
pri pechat na 2 stranici na momenta ne vizdam zasto triabva da se kopita faila .
da ne govorim che otgovora na momicheto beshe krasnorechiv.

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Mania Print Centerнови [re: RazoR]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано14.01.08 14:03



/*
Ако клиента не иска - разбира се че не
*/
beshe mi otgovoreno "CHE NE MOZE DA SE IZTRIE FAILA" koe ne razbra maloumnata ti glava ?
/*
След приключване на поръчките файловете не ни трябват и се чистят периодично.
*/
i za tova triabva da viarvam na teb ? na malkoto selianche doshlo v golemia grad ?

/*
който със сигурност е гледал повече в операторките
*/
ne me karai da obizdam momichetata koito biaha tam .. te niamat nisto obsto

ti si za ebane .. stoto si maloumen selianin s mantalitet na mangal naskoro pridobil zlaten sindzir.
ma kfo da se pravi kato sme demokracia i miziturki kato teb im se pozvoliava da ziveat.

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky

Редактирано от DrFrancky на 14.01.08 14:10.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: DrFrancky]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано14.01.08 15:43



Охохохохо, ебаси колко си жалък. Всеки ти вижда простотията и преценява кой откъде е. Такива като тебе много има да реват срещу демокрацията - щото даде възможност на хората да получават според способностите си. А докато по време на комунизма сигурно си имал татенце което да те подпира сега требва сам да се оправяш, а виждам че не се справяш... как беше фирмата ти че не си спомням? щом идваш до студентски град да принтираш... те принтерите верно са скъпи... тия лазерните са по 120 лв че и нагоре... ако продължаваш да ме веселиш така може да ти пратя един за подарък, аре и не злобей много ;)



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: RazoR]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано14.01.08 16:43



idvam stoto karam kunki tam. i prosto mi beshe po lesno da mina prez Mania ot kolkoto da hodia do biznes parka v mladost kadeto sa mi ofisite.

/*
как беше фирмата ти че не си спомням
*/
v rebarkovo nikoi ne znae kakvo e roberto cavalli ... normalno e i ti da ne znaes.

iskam i da ti pripomnia edni tvoi dumi:
/*
XXXX, защо мислисш че мнението ми се определя от това на каква позиция съм. Това си е лично мое мнение и си го изкавам, както ще реагирам на пътя като видя някоя простотия без никой да ме знае кой съм, така и реагирам тук където всеки ме знае. Приемете че тук пиша не като представител на фирмата ми а давам личното си мнение. Да сте видели някой ой служител да си е позволил по рязък тон? Не е, и то точно защото правилото във фирмата ни е че никой няма право да се държи грубо с клиент независимо какъв е. Единствено аз мога да си позволя подобно нещо защото само аз мога да преценя кое е по важно - парите които ще загубя ако засегна някой или резултата който ще се получи ако оставя всеки да говори безпочвени глупости
*/

/*
аре и не злобей много
*/
ne zlobeia ... kakto kazah ne si ti choveka koito ste me nakara da zlobeia.

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Mania Print Centerнови [re: DrFrancky]  
Автор Basaev (непознат)
Публикувано14.01.08 20:24



Това и мене не ме кефи с copy - paste на чужди документи.Много грубо от страна на Джоковата завера.Ще попаднат на някой,който ще ги рендосва много яко.Има си ЗАКОН за Класифицирана Информация,а има и други начини да се откажат да шпионират хората по толкова тъп начин.

Дишаме лепило....а вече сме милиони !
Shamil Basaev


Тема Re: Mania Print Centerнови [re: Basaev]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано14.01.08 22:23



Айде де, ела ме рендосай да те видим. Ех пък всички сте много отворени по форумите. Класифицирана информация - бас държа че не знаеш кво означава това словосъчетание ама сигурно много се кефиш като го произнасяш пред огледалото, предполагам е едно от най-сложните които може да възпроизведеш без да четеш.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: RazoR]  
Автор Basaev (непознат)
Публикувано14.01.08 23:34



По-спокойно го давай Джоков.Не вкарвай нерви,да не се разболееш от Диабет.Устата ти е много голяма и си позволяваш да обиждаш всеки ,който не е съгласен с теб.Вместо по цял ден да се заяждаш с хората по форумите,си намери занимание полезно за теб и околните около теб.С тая голяма уста няма да прокопсаш.Понял?А това с рендосването-недей да предизвикваш съдбата.Ако искаш ела в “Елит” да се разберем,тамън ще те запозная със Златомир Иванов.Той много обича такива като теб.

Дишаме лепило....а вече сме милиони !
Shamil Basaev

Редактирано от Basaev на 14.01.08 23:39.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: Basaev]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано15.01.08 07:47



Колко сте прости начело с клиента и шефа на фирмата.Само като ви чета глупостите прихвам да се смея.Що не си избивате комплексите другаде.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: DrFrancky]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано15.01.08 14:12



франки,

този път издишаш. честно.

1. фирмата е регистирана като оператор по закона за защита на личните данни (иначе няма да може да ти издаде фактура). като такъв оператор тя има право да работи с твоите лични данни. и да ги съхранява. така че формално няма от какво да се оплакваш за копирането на файла ти.

2. обяснението на рейзър за технологията на работата във фирмата им е задоволително

3. освен всичко друго, като си се разбучал, и драгоценният ти файл е бил изтрит. така че пак (както твърди рейзър) е станало както си желал - не е останало копие на файла.

4. що бучиш тогава? да правиш вятър ли?



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: onzi]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано17.01.08 00:03



фирмата е регистирана като оператор по закона за защита на личните данни (иначе няма да може да ти издаде фактура)

Сигурен ли си? Коя е регистрацията? Покажи ми текст от закон, който задължава всички, издаващи фактури да се регистрират ...



Тема Хаха, при втория ми ...нови [re: DrFrancky]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано17.01.08 00:05



... досег с Мегалан за да ползвам Интернет за 20-30 минути в залата им на същото място, ми поискаха снимка и лична карта. Мислиш, че се базикам?





Тема Re: Хаха, при втория ми ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано17.01.08 11:44



Да, и зад гърба на операторката има закачена регистрацията ни като оператор на лични данни. Никой не те е задължил - ако искаш да ползваш - това са ни условията. Както ние спазваме законите така и ти ще спазваш нашите правила ако искаш да си ни клиент.
А и пропускаш факта че си имал и алтернатива - без да ти се прави карта но да си предплатиш... Но все пак кво толкова, това е подробност, важното е да си плюваш.



Тема Пропускаш факта, че ...нови [re: RazoR]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано17.01.08 12:07



... може да съм попитал и да са ми казали, че не е възможно. Пропускаш факта, че не споменавам кога, точно е бил вторият ми досег с Мегалан - демек това с предплащането може да е въведено по-късно. Не ти минава през ума, че може и да съм съгласен с това

Никой не те е задължил - ако искаш да ползваш - това са ни условията. Както ние спазваме законите така и ти ще спазваш нашите правила ако искаш да си ни клиент.

Но все пак кво толкова, тва са подробности, важното е да се направиш на мъж.



Тема Re: Пропускаш факта, че ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано17.01.08 12:16



Не ми е нужно да се правя на мъж, просто за мен тая истерия покрай личните данни е пълна глупост. И всяко преекспониране което правите, за мен говори че просто гледате за какво да се заядете. Клубове мания имат издадени около 40 000 карти. За 5 години това е 6тия случай в който разбирам че някой има проблем с това че трябва да му се вземат данните. А макар че отдавна не съм управител на Мания, колкото и да бъркате фирмата с Мегалан, до мен стига всяко сериозно оплакване. Мисля че това само по себе си е показателно дали за хората това е проблем или не.

Редактирано от RazoR на 17.01.08 12:17.



Тема Проблемът ми беше, че ...нови [re: RazoR]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано17.01.08 12:26



... не си струваше да загубя около час с ваденето на карта, при положение, че Интернет ми трябваше за 30-40 минути. Три години преди това и около година след това не съм стъпил в Интернет зала. Ама трябва да тръгнеш по каналния ред - "Тоя го е страх за личните му данни."

Излязох на тротоара, хванах първото такси и отидох до служебния си компютър. Нищо, че беше 21-22 часа ... алтернативи има.



Тема Re: Проблемът ми беше, че ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано17.01.08 12:35



Ваденето на карта е 3 мин, а ползването без карта те задължава да предплатиш като минималната сума е 30ст. Вероятно не сте се разбрали. А относно ваденето на карти - има поне 10 причини и всичките те са в полза на клиента.



Тема Вероятно е така. Но ...нови [re: RazoR]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано17.01.08 12:40



... нали разбираш, че не си нося тесте със снимки, които да раздавам с автограф на загорели фенки (изключвам девойката)



Върти ми се в главата отговор "Без карта няма как да ви пуснем" но беше отдавна.

Както и да е, минало е отдавна и онази сграда вече съм я забравил.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: DrFrancky]  
Автор Mr T (непознат )
Публикувано17.01.08 13:33



И като ти е толкова ценна информацията, за какво отиде с дрехите Роберто Кавали до студентски град да принтиш? Ми ако Рейзър наблюдава в камерата и записва какво излиза на притера, а? Какво ще правиш с ценната си информация?

Самият факт, че си отишъл да принтиш на чуждо място мисля е достатъчно ясен знак, че не принтиш досието на агент Гоце, нали така.

Много ме кефят такива пичове като тебе. Отиват да си купят баничка за 50 стинки в Горубляне, а очакват да ги третират все едно са си поръчали трюфели и гъши дроб.



Тема Мен пък много ме кефят ...нови [re: Mr T]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано17.01.08 16:56



... такива лигочи като тебе



Айде признай си, че човека има (известно) право.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: Mr T]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано17.01.08 18:03



/*
И като ти е толкова ценна информацията, за какво отиде с дрехите Роберто Кавали до студентски град да принтиш?
*/
stoto moga.

/*
Ми ако Рейзър наблюдава в камерата и записва какво излиза на притера, а?
*/
mi az tochno tova kazvam .. toi tova pravi i beshe hvanat.
ako mackata beshe kazala che triabva da prikachi faila kum poruchkata mi i me pita dali sam saglasen i az kaza "da" znachi sichko e OK. no ne tova stana. tia taino ot men prikachi fail-a i kaza che nisto ne e napravila. pomolih ia da mi pokaze programata i ia pitah kakvo e tova (moia fail) a tia otgovori "... aaaa ... nisto" e kak da e nisto sled kato ne sam daval saglasie za tova ?
/*
Какво ще правиш с ценната си информация?
*/
nikade ne sam kazval che e cenna .. kazvam che e lichna .. pravis li razlika ?
/*
Много ме кефят такива пичове като тебе. Отиват да си купят баничка за 50 стинки в Горубляне, а очакват да ги третират все едно са си поръчали трюфели и гъши дроб.
*/
tova se kazva nivo na obsluzvane i vseki targovec bi triabvalo da go spazva.

ti iavno si sviknal da te luzat, mamiat i obizdat po magazinite ?

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Mania Print Centerнови [re: DrFrancky]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано18.01.08 20:32



DrFrancky, пич, какво друсаш? Нормално е, след като искаш да ти изпринтират нещо, момичето да си го копира на харддиска. А ако знаеш колко файла и минават на ден за копиране... боли я нея к* за твоя файл. За нея ти си поредния клиент, който явно не си е пил хапчетата обаче...
От нея се иска по-бързичко (но и с достатъчно внимание и качество) да обслужва клиентите, за да влизат повече пари в касата. След като си заминеш, 5 мин. след това тя те е забравила напълно. А след определено време най-вероятно програмата трие автоматично файловете.
Интересно ми е какво ще направиш, ако ти кажа, че в най-големия копирен център в София задължително копират файла ти на харддиска. Ти естествено си зад плота, на 3-5 метра от човека, който извършва операцията и няма как да го установиш обаче.

ДъpвeнФилocoф, картите в Мания (пък и навсякъде другаде) са за улеснение на клиента. Много е малоумно да ревеш, че са искали да ти издадат карта. Аз лично бих ревал, ако играта, която играя, не върви (а то си е така - Lineage2 official servers приключи в кофите по някакви причини на системата).

Редактирано от justuser на 18.01.08 20:40.



Тема Малоумно за мен е ...нови [re: justuser]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано18.01.08 20:57



... да не прочетеш какво съм писал.

Нормално е, след като искаш да ти изпринтират нещо, момичето да си го копира на харддиска. - щом казваш, вервам ти. Не знам за Франки, но аз рядко принтя нещо но зали и не знам до къде нормално се простира компютърната грамотност на персонала.

А след определено време най-вероятно - като гледам не само мен не ме четеш, а и RazoR. Иначе не би говорил в термините на теорията на вероятностите. Много сложно ли ти се стори предното изречение?



Баси смешниците ...



Тема Re: Малоумно за мен е ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано18.01.08 21:40



Във втория ти пост ми се стори, че описваш как служителката там е искала да ти издаде карта. Е, аз пък не бях ходил от много време и си бях загубил моята. На служителката и трябваха 1-2 минути да ми направи нова. Бахти колко ме е забавила. Няма да го преживея...

Теорията на вероятностите изразява моето явно пренебрежение, във всяко едно отношение. Дали софтуера ще го изтрие сам или служител по някое време ще забърше (както в Матрицата) една от многото директории, които не го кефят... местя си (файла) от единия крачол в другия...

Хората си вършат работата и е меко казано некоректно да се заяждате с тях.



Тема Re: Малоумно за мен е ...нови [re: justuser]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано18.01.08 23:08



Хората си вършат работата и е меко казано некоректно да се заяждате с тях.

Не ми приписвай думи, дела или помисли ако обичаш.





Тема Re: Малоумно за мен е ...нови [re: justuser]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано19.01.08 03:50



ti mai ne chetesh kakvo tochno sam napisal.
nikade ne sam kazval che go e izkopirala na harda s cel da go printira.
ATTACHNA GO KUM TIAHNA PROGRAMA ZA SLEDENE NA PORUCHKITE BEZ DA ME PREDOPREDI I SLED KATO IA VIDIAH I KAZAH DA MI SE IZTRIE FAILA MI OTGOVORI CHE NE MOZE ! NIKADE NE GOVORIA ZA CENNA INFORMACIA A ZA LICHNI DANNI

no iavno grupata maloumnici ne moze da chete ?

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Малоумно за мен е ...нови [re: DrFrancky]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано19.01.08 11:55



Ще наредя проверка да не би случайно файла ти да е останал записан в системата защото предполагам личните ти данни са толкова смешни че ако някоя операторка случайно отвори файла целия копирен център ще е с понижена трудоспособност от смях поне един ден.



Тема Цъъъъъъъъъъцъцъцънови [re: RazoR]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано19.01.08 12:06



Лъжем, не говорим за неща, за които не ни питат, на мутра ли си играем или на Господ?

Щото:

А макар че отдавна не съм управител на Мания, колкото и да бъркате фирмата с Мегалан, до мен стига всяко сериозно оплакване.

Ще наредя проверка да не би случайно


ППМ justuser, това е първото ми писание, което е (може да мине за) заяждане.

Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 19.01.08 12:08.



Тема Re: Малоумно за мен е ...нови [re: DrFrancky]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано19.01.08 17:02



а бе франки, а бе пиле,

те имат право да оперират с тези данни бе! не го ли разбра това? имат право.

освен това очевидно имат и алгоритъм на приемане и обработка на поръчките. и действат според него. ти си този, който няма право да кара редовата служителка да излезе от схемата си на действие с мрънканиците си.

накрая - при даването на поръчката си ти си се съгласил да бъдат принтирани (и съответно видяни) личните ти данни от служителите - нали трябва да хвърлят един поглед върху готовото нещо. що ривеш тогава? разбирам да бяха копирали друг файл - тогава възмущението ти щеше да е напълно оправдано. но да вдигаш аларма, защото хората си вършат работата, е смешно.

Редактирано от onzi на 19.01.08 17:04.



Тема Re: Цъъъъъъъъъъцъцъцънови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано19.01.08 17:05



Случая е ясен:
ДъpвeнФилocoф, ти явно ставаш с гъза нагоре, а DrFrancky просто не си пие хапчетата...

Ако някой забелязва, темата е изчерпана.



Тема Пак не познанови [re: justuser]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано19.01.08 17:29



На 30-я час след ставането от леглото влиянието на гъза ми минава



Съгласен съм - темата отдавна взе да излиза извън темата



Тема Re: Малоумно за мен е ...нови [re: onzi]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано19.01.08 17:33



те имат право да оперират с тези данни бе! не го ли разбра това? имат право.

ти си този, който няма право да кара редовата служителка да излезе от схемата си на действие с мрънканиците си.

Хора, внимавайте какви простотии ръсите в сайтове, до базата данни на които нямате достъп, че не можете да си ги изтриете.





Тема Re: Цъъъъъъъъъъцъцъцънови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано19.01.08 22:13



Това че не съм управител не означава че не мога да наредя проверка от позицията си на собственик. А и отговора беше просто да си напраиме ташак с франки. Щото е пуснал темата само с тая цел, да е център на внимание поне за малко.



Тема Re: Цъъъъъъъъъъцъцъцънови [re: RazoR]  
Автор Mr T (новак)
Публикувано21.01.08 14:33



Аз Франки от доста време го следя. Общо взето обича да флейми и тук-там успява някъде да вметне, че има дрехи на Роберто Кавали. Конкретния случай е разбира се комичен - да принтиш данни в публичен принт център в СтудГрад - и после да имаш претенции за защита на информацията.. просто не знам как да го коментирам това. Но се оказа достатъчно дълъг флейма, за да си вкара Кавали-то в контекста, така че човека си е свършил работата.

Що се е хванал с Рейзър (или по-скоро за какво Рейзър му се връзва - предполагам, за да си прави шоуто?) - вече не мога да знам.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: DrFrancky]  
Автор Mr T (новак)
Публикувано21.01.08 14:35



Апропо, фирмата на Франки я мяркам тук там в много интересен контекст. Съпорт ООД беше, нали така? Скоро Съпорт ООД беше спонсор и част от журито за кастинг за манекенки (сервитьорки?) организиран от Хепи и Визаж.

Забавни типове са там явно, Роберто Кавали, манекенки, съпорт... симпатяги. Казвам го в добрия смисъл на думата.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: DrFrancky]  
Автор M. (weird)
Публикувано21.01.08 16:21



Докторе, не си го слагай толкова навътре. По-добре да си беше мълчал, на никой не му пука за твоите молби, документи и т.н. Замисли се, че от там минават доста хора с поръчки от всякакво естество и едва ли на някой му пука за твоята лична информация.

Би било хубаво да гледаш по-ведро на нещата. Не можа ли да споделиш за нещо за операторките, техните дупета и т.н.? Аз също съм принтирал в този център и вместо да се заяждам за глупости, предпочетох да обърна внимание на малко по-стойностни неща, с оглед на и без друго напрегнатото ежедневие.

Междудругото, не е особено удачно да се изхвърляш по форумите с дрехи на Кавали.

take it easy, pal.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: DrFrancky]  
Автор N_R_J (непознат )
Публикувано16.02.08 12:19



DrFrancky, преди да обясняваш кой е дошъл от село,си оправи правописа. Че ако ще да си първият софиянец, с тези правописни грешки си по-голям селянин от всички останали тук. Освен това с твоето Роберто Кавали вземи и се скрии. Ако ще самият ти да си Роберто Кавали, с глупостите, които дрънкаш само падаш в очите на хората. Никой не го е грижа за твоите файлове, пък и малоумни хора в Мания едва ли наемат. Много по-важни от теб хора изпълняват своите поръчки в копирни центрове, и изпращат много по-важни файлове. Разтърсих се из нета и досега не съм намерила нито едно оплакване за това, че се използват техните данни.Така че, по-добре си купи едно принтерче, вместо да нападаш хората за глупости.като те е толкова грижа за личните данни, се обърни към всички банкови служители, който за най-малкото ти искат копие от личната карта.И де да бяха само те...Гарантирам ти, обаче, че техните копия не се трият много дълго време.Независимо от твоето съгласие или несъгласие. А ДървенФилософ, ти като ти поискат лична карта в заведение, пак ли ти се струва странно??? В крайна сметка всички си избивате нервите из тези форуми, някои и комплекси избиват...



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: N_R_J]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано16.02.08 17:38



Жалко че обещах да не се заяждам повече с франки, пуснал е жалба за случая в КЗП, а какви неща е написал в нея си заслужава да се прочете. Но приемам че я е пуснал преди да сключим примирие така че ще и се радваме само тесен кръг хора ;)



Тема Mania Print Center u SMS-a Ha Kakaнови [re: DrFrancky]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано17.02.08 19:44



Kako, c/\eD MaHuATA, kY5u u 4u6Ku 3a 2.10 oT FAHTACTuKO Do 3A/\A ><PuCTO 5oTeB!>|<EHQ



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: DrFrancky]  
Автор Koзaтa (блееща)
Публикувано17.02.08 19:46



5uCHA Mu OT /\u4HuTE BU DpAMu!



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: RazoR]  
Автор Mr T (новак)
Публикувано18.02.08 18:39



Е не, това вече е просто уникално. В смисъл занесъл си е панталонките Роберто Кавали то КЗП и е писал оплаквания?

И какво е писал? "Отидох с едни обувки Р. Кавали в манията, дадох флаш-памет на Р.Кавали с камъчета Сваровски, изпринтих си моделите на Роберто Кавали за 2008-а и О, УЖАС - служителката копира Р.Кавали.Док на диска. Малелеле! Сега вече всички в Студентски град знаят кои модели на Р.Кавали ще излизат на пазара? Какво правим".



Тема Никога досега ...нови [re: N_R_J]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано19.02.08 02:54



... не са ми искали лична карта в заведение.

Да са ти казвали, че имаш проблеми с възприемането на писмен текст? Като всички фенове между другото Пий си редовно ... питието и ще се оправиш





Тема Това май ...нови [re: RazoR]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано19.02.08 02:57



... ви е втория случай в последно време?

Или не - първия само се размина със ... разговори с "юриста" ви. Спомних си.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: RazoR]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано20.02.08 17:06



da predi tova beshe. oste na sustia den.

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Цъъъъъъъъъъцъцъцънови [re: RazoR]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано20.02.08 19:06



аре стига си се излагал. прочети закона и ела да коментираш какво имаш право да правиш с личните дани. Щото едно копирно бюро няма право да оперира с лични дани. Така както и ти с операторската си дейност. Имаш право да ги съхраняваш и дотам. Отделно пич, съм 100% сигурен, че нямаш файн принт където ясно пише какво и според какво може да събираш лични данни. И ако някой реши да се дере с теб ще му е много лесно по този параграф. Това, че вероятността да го направи е по-малка от 0.01% е корено друга тема.
Всички дето копират и съхраняват документи с лични данни трябва да са наясно, че нямат такова право.
Не се ебавайте с копията на хората, защото за вас може да е цирк, само че никога не знаете дали няма някой от "лошите" сред вашите служители.



Тема Re: Никога досега ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор N_R_J (непознат )
Публикувано25.02.08 13:13



Един Господ знае в какви заведения си ходил тогава,след като не са ти искали лична карта... Все тая де, проблеми с възприемането нямам,някой път може да си поговорим за възприятията, уча за тях от три години и мога да ти кажа интересни неща... След като форума е в български сайт, защо се пише на латиница???Не е толкова сложно да натиснеш Shift+Alt... На латиница правописните грешки трудно се забелязват, ама да пишат "predopredi"... А и не пия,затова няма да мога да се оправя явно...



Тема Re: Хаха, при втория ми ...нови [re: RazoR]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано26.02.08 02:06



А на Мене не ми прави забележки, защото може да погледам как изчезваш... преди БТК. Нещо не ме кефиш.

Mark, Up please


Тема Re: Хаха, при втория ми ...нови [re: FishAndChips]  
Автор Goose ()
Публикувано26.02.08 15:09



Абе че имам едно на ум за разора - имам, ама такива дебилни изказвания независимо по чий адрес са меко казано неуместни ...



Тема Re: Хаха, при втория ми ...нови [re: FishAndChips]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано26.02.08 19:25



Аз ако очаквах от психично болни да ги кефя.... Що не пробаш едни движения с дясната ръка, много помагат да разтовариш напрежението?



Тема Re: Хаха, при втория ми ...нови [re: RazoR]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано26.02.08 21:11



Днес един колега изрази мнение, на общо събрание, ПУБЛИЧНО, че за да станеш шеф в БТК - първо и единствено - не трябва да си Нормален, още повече - няма нужда да си в Час. Предпочитам лявата ръка, а и нямам желание да ставам шеф в ЕОН. На мене ще ми отива да мъкна касите с алкохолни и безалкохолни в някой магазин за 600-700 лв. Ама на ТЕБЕ - заплата? И - престиж! Ауууу... Ох, мамин, сладък! Като си се научил на 2-3 К - кой ще да ти ги дава, баце?



Котират се работници, на които им се плаща, и шефове с Акъл! Аз съм малоумен - заплатата ще ми е ОК /за мене си/, ти си върхът на мисълта - стой си такаа.

Mark, Up please

Тема Re: Хаха, при втория ми ...нови [re: FishAndChips]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано27.02.08 17:37



samo az li imam problem da go razbiram tozi kfo iska da kaze ?

Дишайте лепило - хиляди Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема смешницинови [re: Koзaтa]  
Автор por4e2 (bobr)
Публикувано06.03.08 06:09



l0l0l0l0 t3h l33t r0000XXXXXXXXXXXXXX0000000rrrr
#3F1Sh m3 d0000ddddddddddd :^)
Защо всички доставчици на интернет в България са мутри и силата им е в рачичките, вместо в главичките?
Това мегалан не са ли рекетьорите дето филтрират трафика, за да си спечелят клиенти. Те са май.
Аз и тук да поспамя в тази олигофренщина.
ФФ е прав, на мен даже са ми копирали цялата флашка, а исках да ми принтират 1 file, ама щото съм пишлеме и ходя с анорак.
Нищо не разбирам от компУтери, ма тва не ми пречи да раздавам безплатна храна, нищо лично и пор4е2 рулит.



Тема Re: смешницинови [re: por4e2]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано06.03.08 12:59



А защо всички неудачници смятат всеки които е постигнал нещо за мутра? Може би точно защото са неудачници които вместо да се стремят да постигнат нещо сами само плюват по всеки който е над тях.



Тема Re: смешницинови [re: por4e2]  
Автор mahbul (непознат)
Публикувано07.03.08 20:58



Мноу ма спечели с рАчичките, вервай ми





Тема Re: смешницинови [re: RazoR]  
Автор дъpтa ПУTKA® ()
Публикувано27.03.08 17:43



аз не разбрах на този защитилия къв му е проблема имам проблеми с хърватския, но ти би ли резюмирал за кво ви плюе? Манията не съм я виждала не съм ходила в Ст. Град от както е била построена - но явно има проблем, само дето човека с доктората не може да се изразява писмено на родния си език. Така че резюмирай ти накратко




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.