Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 28.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Mania Print Centerнови [re: RazoR]  
Автор Basaev (непознат)
Публикувано14.01.08 23:34



По-спокойно го давай Джоков.Не вкарвай нерви,да не се разболееш от Диабет.Устата ти е много голяма и си позволяваш да обиждаш всеки ,който не е съгласен с теб.Вместо по цял ден да се заяждаш с хората по форумите,си намери занимание полезно за теб и околните около теб.С тая голяма уста няма да прокопсаш.Понял?А това с рендосването-недей да предизвикваш съдбата.Ако искаш ела в “Елит” да се разберем,тамън ще те запозная със Златомир Иванов.Той много обича такива като теб.

Дишаме лепило....а вече сме милиони !
Shamil Basaev

Редактирано от Basaev на 14.01.08 23:39.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: Basaev]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано15.01.08 07:47



Колко сте прости начело с клиента и шефа на фирмата.Само като ви чета глупостите прихвам да се смея.Що не си избивате комплексите другаде.



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: DrFrancky]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано15.01.08 14:12



франки,

този път издишаш. честно.

1. фирмата е регистирана като оператор по закона за защита на личните данни (иначе няма да може да ти издаде фактура). като такъв оператор тя има право да работи с твоите лични данни. и да ги съхранява. така че формално няма от какво да се оплакваш за копирането на файла ти.

2. обяснението на рейзър за технологията на работата във фирмата им е задоволително

3. освен всичко друго, като си се разбучал, и драгоценният ти файл е бил изтрит. така че пак (както твърди рейзър) е станало както си желал - не е останало копие на файла.

4. що бучиш тогава? да правиш вятър ли?



Тема Re: Mania Print Centerнови [re: onzi]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано17.01.08 00:03



фирмата е регистирана като оператор по закона за защита на личните данни (иначе няма да може да ти издаде фактура)

Сигурен ли си? Коя е регистрацията? Покажи ми текст от закон, който задължава всички, издаващи фактури да се регистрират ...



Тема Хаха, при втория ми ...нови [re: DrFrancky]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано17.01.08 00:05



... досег с Мегалан за да ползвам Интернет за 20-30 минути в залата им на същото място, ми поискаха снимка и лична карта. Мислиш, че се базикам?





Тема Re: Хаха, при втория ми ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано17.01.08 11:44



Да, и зад гърба на операторката има закачена регистрацията ни като оператор на лични данни. Никой не те е задължил - ако искаш да ползваш - това са ни условията. Както ние спазваме законите така и ти ще спазваш нашите правила ако искаш да си ни клиент.
А и пропускаш факта че си имал и алтернатива - без да ти се прави карта но да си предплатиш... Но все пак кво толкова, това е подробност, важното е да си плюваш.



Тема Пропускаш факта, че ...нови [re: RazoR]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано17.01.08 12:07



... може да съм попитал и да са ми казали, че не е възможно. Пропускаш факта, че не споменавам кога, точно е бил вторият ми досег с Мегалан - демек това с предплащането може да е въведено по-късно. Не ти минава през ума, че може и да съм съгласен с това

Никой не те е задължил - ако искаш да ползваш - това са ни условията. Както ние спазваме законите така и ти ще спазваш нашите правила ако искаш да си ни клиент.

Но все пак кво толкова, тва са подробности, важното е да се направиш на мъж.



Тема Re: Пропускаш факта, че ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано17.01.08 12:16



Не ми е нужно да се правя на мъж, просто за мен тая истерия покрай личните данни е пълна глупост. И всяко преекспониране което правите, за мен говори че просто гледате за какво да се заядете. Клубове мания имат издадени около 40 000 карти. За 5 години това е 6тия случай в който разбирам че някой има проблем с това че трябва да му се вземат данните. А макар че отдавна не съм управител на Мания, колкото и да бъркате фирмата с Мегалан, до мен стига всяко сериозно оплакване. Мисля че това само по себе си е показателно дали за хората това е проблем или не.

Редактирано от RazoR на 17.01.08 12:17.



Тема Проблемът ми беше, че ...нови [re: RazoR]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано17.01.08 12:26



... не си струваше да загубя около час с ваденето на карта, при положение, че Интернет ми трябваше за 30-40 минути. Три години преди това и около година след това не съм стъпил в Интернет зала. Ама трябва да тръгнеш по каналния ред - "Тоя го е страх за личните му данни."

Излязох на тротоара, хванах първото такси и отидох до служебния си компютър. Нищо, че беше 21-22 часа ... алтернативи има.



Тема Re: Проблемът ми беше, че ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано17.01.08 12:35



Ваденето на карта е 3 мин, а ползването без карта те задължава да предплатиш като минималната сума е 30ст. Вероятно не сте се разбрали. А относно ваденето на карти - има поне 10 причини и всичките те са в полза на клиента.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.