Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 29.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: За висящите кабели на доставчиците...нови [re: RazoR]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.11.07 17:43



Ми да го дават по 50 лв., ама да е както трябва - без прекъсвания, без сривове.
Значи за СОТ може да даваме 30 лв. без изобщо да се наложи да се ползват (и дано не се налага), а за неограничен ИНет не ни се дава повече от 15 лв?
А вие, доставчиците къде сте във веригата? Ми то клиента е цар, ама за вас вече Господ стана...не му се плащало над 15 лв....ще му дадем за толкова, пък какъвто и да е. Ми ако аз поискам неограничен за 5 лв....когато има възможност да ми осигуряваш, ще се навиеш ли?
Нали сте силни? Ударете по масата и кажете, че вече ще предлагате само качествена връзка, демек поне 30 лв. мегабита. Клиентите ви ще избягат ли? Вероятно част от тях, но от тях едва ли печелите нещо.



Тема Re: За висящите кабели на доставчиците...нови [re: Cтepн™]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано30.11.07 19:33



Що ми го казваш на мен дето нямам цена под 25 лв и почти нямам висящи кабели а които са външни се подменят ежедневно?



Тема Re: За висящите кабели на доставчиците...нови [re: RazoR]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.11.07 20:21



Заради репликата за 15-те лв. Много доставчици се оправдават с това.
А и защото знам, че си доставчик.

Не го приемай лично към теб...аз дори не съм от София и не мога да конкретизирам и персонализирам





Тема Re: За висящите кабели на доставчиците...нови [re: enherma]  
Автор SS7 ()
Публикувано30.11.07 22:40



Я вземи прочети новия ЗЕС , пък тогава говори за "лицензирани" . И между другото закона позволява надземни кабели в определени случаи. Че то дори БТК има бая въздушки.



Тема Re: За висящите кабели на доставчиците...нови [re: SS7]  
Автор enherma (непознат )
Публикувано30.11.07 23:39



ЗАКОН ЗА ЕЛЕКТРОННИТЕ СЪОБЩЕНИЯ
(обн.,ДВ,бр.41 от 22 май 2007 г.)

Чл.286. (1) Кабелните електронни съобщителни мрежи се изграждат подземно.
(2) Кабелни електронни съобщителни мрежи могат да се изграждат въздушно само извън границите на урбанизираните територии и в урбанизирани територии с население до 10 000 жители и/или с ниско жилищно застрояване.
(3) Въздушно изграждане на кабелни електронни съобщителни мрежи не се допуска в курортни населени места и в селищни образувания, както и в населени места или части от тях, обявени за резервати с историческо, археологическо, етнографско или архитектурно значение.





Тема Re: За висящите кабели на доставчиците...нови [re: Cтepн™]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано01.12.07 09:14



Аз съм категорично против това. Предпочитам да не включа клиент ако кабела му може да е само въздушен. Мога да ти покажа случаи в които дори кабелите на БТК са въздушни а ние сме копали за да положим кабелите си по надеждно.



Тема Re: За висящите кабели на доставчиците...нови [re: enherma]  
Автор The One (избраният)
Публикувано20.12.07 23:34



Защото пич, държавата когато е правила блокове на ишлеме не е имала и на идея що е то интернет, оптичен кабел и етернет.

Защото пич, Ники Василев подари труда на родителите ти на 6ТК-то.

And the death shall not have dominion!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.