Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моля препоръчайте добра хостинг компания  
Автор Hoв Taтko (непознат)
Публикувано03.11.07 11:20



... че ми писна от мизерници, вече 6 смених. В началото обещания, после се почва -- SQL сървъра им претоварен, изчезват субдомейни, никой не ми отговаря на е-майлите до поддръжката, pop3 не работи...



Тема Re: Моля препоръчайте добра хостинг компаниянови [re: Hoв Taтko]  
Автор teh (непознат )
Публикувано04.11.07 11:34



За 1.90лв - толкова.



Тема Re: Моля препоръчайте добра хостинг компаниянови [re: Hoв Taтko]  
Автор нy1 (непознат)
Публикувано04.11.07 21:30



www.joomla-bg.net
Дори и да не използваш СУС е перфектен хостинг с много добра поддръжка.



Тема Re: Моля препоръчайте добра хостинг компаниянови [re: нy1]  
Автор Hoв Taтko (непознат)
Публикувано04.11.07 21:52



В отговор на:

www.joomla-bg.net
Дори и да не използваш СУС е перфектен хостинг с много добра поддръжка.



Чудесно звучи, но там може да се хоства 1 домейн а аз имам 3. Може само с плана им за 25 лв./месец, което ми е малко множко...



Тема Re: Моля препоръчайте добра хостинг компаниянови [re: Hoв Taтko]  
Автор И_Baн (от народа И)
Публикувано05.11.07 07:09



superhosting.bg

Доволен съм, най-вече от супорта, който можеш да намериш и в 4 сутринта /справка от тая сутрин/.


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.


Тема Re: Моля препоръчайте добра хостинг компаниянови [re: Hoв Taтko]  
Автор MalakPraz (непознат )
Публикувано10.11.07 01:29



Имам личен опит с dom.bg, host.bg и tophost.bg

dom.bg имат чудесна поддръжка по емаил, отговарят адекватно и бързо решават и без това малкото проблеми, които имат. Управлението на хостинга не е с контролен панел, а е пръснато по разни програмки и адреси, но всичко необходимо е налице. Мястото не е много, но сигурно ще го увеличат.

host.bg в момента са много добри, светкавични са в поддръжката, проблемите им клонят към никакви, имат чудесен панел за управление. Малко по-скъпи са от други, но всяка стотинка си струва лиспата на каквито и да е проблеми.

tophost.bg е сбор от некадърници без възможности. Хостинга им постоянно изчезва (не определен сървър, а като цяло), "профилактиките" им продължават по 12 часа, SMTP и POP3 постоянно забиват. Поддръжката им е аборигенска - не вдигат телефони, не отговарят на писма преди да минат 10 часа. Много често вместо сайта си виждаш "Welcome to Apache server".

Дано съм бил от полза.



Тема Re: Моля препоръчайте добра хостинг компаниянови [re: MalakPraz]  
Автор Hoв Taтko (непознат)
Публикувано12.11.07 09:46



В отговор на:

tophost.bg е сбор от некадърници без възможности. Хостинга им постоянно изчезва (не определен сървър, а като цяло), "профилактиките" им продължават по 12 часа, SMTP и POP3 постоянно забиват. Поддръжката им е аборигенска - не вдигат телефони, не отговарят на писма преди да минат 10 часа. Много често вместо сайта си виждаш "Welcome to Apache server".



Aз съм точно с тях, но от уважение не ги споменах. Няма седммица без сайта ми да не е offline или да спре форума или да ми изчезнат субдомейните и вместо тях да се вижда "Welcome to Apache server". Пощата също, понякога не работи.

Проверих host.bg -- те не могат да хостват повече от 1 сайт на акаунт, а аз имам 2 домейна.
На dom.bg въобще не можеш да разбереш какви са им хостинг плановете -- объркана страница.
Открих ICN.bg -- изглеждат добре, някакво мнение?

Редактирано от Hoв Taтko на 12.11.07 10:23.



Тема Re: Моля препоръчайте добра хостинг компаниянови [re: teh]  
Автор refract (~)
Публикувано17.11.07 04:27



Колкото по-малко искат толкова по-брутален overselling правят.



Тема Re: Моля препоръчайте добра хостинг компаниянови [re: Hoв Taтko]  
Автор justuser (непознат )
Публикувано22.11.07 22:16



Ако искаш да намериш нещо добро: виж aplus.net.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.