Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Интернет доставчик в кв.Редута?нови  
Автор skygirl2OO7 (непознат )
Публикувано28.08.07 09:22



До месец ще живея в нов апартамент в кв.Редута, на ул."Атанас Узунов". Блокът е нов и все още не е захранен с услуги като Интернет и кабелна телевизия. И понеже не съм от София, не мога да преценя към кого да се обърна, за да мога да ползвам тези услуги. Единствено разбрах, че Евроком кабел предлага и двете услуги, но не знам доколко са доволни потребителите им. Бих искала съвет - към кой доставчик да се обърна с цел ползване на Интернет и евентуално - кабелна телевизия. Държа на постоянна, сигурна и бърза Интернет връзка. А и кой ли не държи на това....

Моля за вашия съвет.



Тема Re: Интернет доставчик в кв.Редута? [re: skygirl2OO7]  
Автор rikk (запознат)
Публикувано28.08.07 13:11



има една фирма (Релеф нет) - мисля ,че така беше.
Която е само за Редута , но почти цялата мрежа е подземна и скоростите са добри .
ето:





Тема Re: Интернет доставчик в кв.Редута?нови [re: rikk]  
Автор skygirl2OO7 (непознат )
Публикувано28.08.07 17:24



Благодаря за информацията !!!



Тема Re: Интернет доставчик в кв.Редута?нови [re: skygirl2OO7]  
Автор L.M. ()
Публикувано29.08.07 16:17



www.unitednetworx.com

www.bikearea.org

http://www.mounteq.com/the_bulgarian_mountains/index.htm


Тема Re: Интернет доставчик в кв.Редута?нови [re: skygirl2OO7]  
Автор boyangeorgiev (непознат )
Публикувано23.01.10 13:09



А сега вече има и високоскоростен интернет по оптичен кабел в редута. Ползва се пасивна оптична мрежа - ПОН или PON . Скорости до 1 гигабит по оптичен кабел директно до вашия комютър. http://eurolan.net . най-бързия интернет в редута.



Тема Re: Интернет доставчик в кв.Редута?нови [re: boyangeorgiev]  
Автор teou (форумна калинка)
Публикувано23.01.10 22:00



Много ти благодаря за рекламата!

След като някой мърльо си позволява да си прави реклама с наша услуга (и думи - дословно), представяйки я за своя, явно сме добри!

Защото PON мрежата в България е една и тя е на Spectrum Net - другото са лъжи.
Справка



Редактирано от teou на 23.01.10 22:00.



Тема Re: Интернет доставчик в кв.Редута?нови [re: teou]  
Автор boyangeorgiev (непознат )
Публикувано24.01.10 14:51



Мисля, че ПОН или PON означава "пасичвна оптична мрежа" или "Passive optical network" .
Мисля, че Спектрум не са изобретили технологията нито са я патентовали . Защо смяташ , че друг доставчик не може да ползва пасивна оптична мрежа за да доставя интернет на абонатите си ?
А и не е културно да ме наричаш "мърльо" и да обвиняваш в лъжа особено публично без да си проучил/a малко повечко.
А дали освен пасивната оптична мрежа на спектрум нет няма друга в България" - можеш да попиташ някой от абонатите на евролан в редута дали има , дали няма , доволен ли е - не е ли доволен .....
но все пак си прав .. не е хубаво хората да бъркат PON на Спектрум Нет и пасивната мрежа на Евролан ..

Редактирано от boyangeorgiev на 24.01.10 17:29.



Тема Re: Интернет доставчик в кв.Редута?нови [re: boyangeorgiev]  
Автор teou (форумна калинка)
Публикувано24.01.10 19:59



Аз се извинявам за резкия тон, но вече неведнъж са се опитали да крадат рекламни послания и да си правят реклама на наш гръб.

Проучването се състоеше в това да се опитам да гуглирам за този Евролан или да вляза в сайта - фирмата или е нова, или доволно неизвестна и сайт вчера нямаше. При това положение нормално е да имам известни съмнения. Още повече знаейки каква инвестиция се изисква за по-масово разгръщане на технологията.

Но на квартално ниво е възможно някой да реши да прави пон. Ще бъде проверено дали е така и дали отговаря на истината, можеш да си сигурен. Днес вече има сайт, така че явно не е шега.

И все пак не ми е приятно да виждам целия сайт с фрази от наши листовки, нали разбираш?

Редактирано от teou на 24.01.10 20:02.



Тема Re: Интернет доставчик в кв.Редута?нови [re: teou]  
Автор boyangeorgiev (непознат )
Публикувано24.01.10 22:30



Еми трябва да ти кажа , че аз лично съм правил сайта - то си и личи по професионализма с който е направен

, но ти гарантирам , че нищо не е плагиатствано и не е взаимствано . Написал съм това което смятам , че е добре да съдържа сайта.
Но все пак това си е от мойта камбанарийка погледнато, така че ще се радвам ако споделиш коя част от сайта ти изглежда взаимствана та да я коригирам .
И да .. инвестицията е неимоверно сериозна и да фирмата е световно безизвестна ( за сега ). Сайт нямаше вчера защото съм професионалист както вече споменах :)



Тема Re: Интернет доставчик в кв.Редута?нови [re: boyangeorgiev]  
Автор Reanimatora (непознат)
Публикувано26.01.10 19:24



teou, престани да се перчиш, имам роднина в " Редута " и наистина е много доволен от услугите на хората . За смях си . Какво като си от СпектрумМинет ?

Редактирано от Reanimatora на 26.01.10 19:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.