Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема има ли навити да съдим bgmrejaнови  
Автор nedovolen_potrebitel (непознат )
Публикувано11.06.07 16:33



аз съм един нещастен абонат на bgmreja. както разбирам от други съобщения напоследък, един от многото. и аз нямам интернет от една седмица, и аз получавам съобщение, че кабелът е изключен. цялата седмица всеки ден им се обаждам (който се е опитвал да се свърже с тях, знае, че това хич не е лесно, а и хич не е евтино), всеки ден ми обещават, че ще ми се обадят, за да се разберем кога ще ми е удобно да дойдат да ми оправят връзката, и естествено нито някой се обажда, нито някой идва. и така до снощи, когато вече вдигнах скандал и ми обясниха, че от една седмица насам имало 1200 (хиляда и двеста) повреди, вече били оправили 500, но никой не може да ми обещае кога ще ми дойде редът измежду останалите 700 - всеки ден можело да се случи да дойдат или да не дойдат. обаче после щели да ми възмездят неизползваните дни. казах им, че това после не ме топли, защото в момента ми трябва интернет и ми провалят работата, а те ми отговориха, че не съм единствената, на която провалят работата. та въпросът ми е към тези от останалите 1200, на които bgmreja провалят работата или развлеченията или просто ги нервират с нахалството си - навити ли сте да направим колективен иск срещу тях? всеки от нас може да ги съди поотделно, но с колективен иск си поделяме разходите по адвокати и имаме по-голям шанс за успех. все пак така наречените доставчици на интернет, а и всички други, на които плащаме за една или друга услуга, трябва да разберат, че освен да събират пари, имат и задължението да осигуряват услугата, за която събират тези пари.



Тема Кога яде македонска наденица не рива, са ривешнови [re: nedovolen_potrebitel]  
Автор tothnam (непознат)
Публикувано11.06.07 17:48



Когато обхождаше обявите с намерение да си купиш НАЙ - ЕВТИНИЯ INTERNET
НЕ МИСЛИ ЛИ ЧЕ ИМА НЯКАКВА ПРИЧИНА? ИНТЕРНЕТА ДОСТИГА ДО ТЕБ ОТ ХРАСТЧЕ НА КЛОНЧЕ, ЗАЛЕПЕН С ТИКСО.
Сега какво искаш, прочети си договора, ако имаш такъв. Ако искаш се оплачи и в КРС дори, нищо не може да ти помогне, Най много да си изкараш боя, щот момчетата не си поплюват.
Като си обиколил целия пазар, за да намериш най измекярската македонска наденица от 3 лв. и 20 стотинки, не се оплаквай моля, че си получил разстройство. То е ясно че за тез пари МЕСО няма да получиш.

Като не знаеш кога тръгва последният влак, гледай хората кога си взимат куфарите


Тема Re: има ли навити да ходим на преглед?нови [re: nedovolen_potrebitel]  
Автор L.M. ()
Публикувано11.06.07 19:18



няколко истини по мои наблюдения :
1. спешно се консултираи с джи пи то си , а ако тои не може да ти помогне поискаи направление за специалист


2. бгмрежа може би предлагат наи евтината услуга / казвам услуга за да помислиш дали е едно и също да си купуваш заводски хляб и такъв от пекарна даунтаун примерно / на места тя се предлага отвратително ка4ествено на други не - които на каквото попадне

3. виж си договора и ако след това имаш все още намерение да съдиш някого - използваи втория лист на талона от направлението ти за специалист

4. индивидуален граждански иск е на цена 50 лв + 2 лв такса превод в общинска банка

5 трудно ще намериш адвокат / може би някои закъсал пенсионер на преклонна възраст бивш реинджер на когото не му пука от нищо/ които да се съгласи да те защитава

6. към теб и другите спамери :
пробваите първо с добро, поискаите да говорите с 4овек които ще си каже името и ще погледне на вас като на клиент от когото тои зависи, отидете на място пискаите да разговаряте с някои по висок ...само не се опитваите с управителите , т.е не сте в този сегмент за да им губите времето, ,, ако горното помогне :
@ достав4ика ще се е запознал с вас и вие с него, вие ще сте доволни от решаването на проблема , тои от това 4е е спе4елил дългосро4ен клиент
@ ако не помогне то сменяите на секундата достав4ика



Тема Re: Кога яде македонска наденица не рива, са ривешнови [re: tothnam]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано12.06.07 04:08



/*
Най много да си изкараш боя, щот момчетата не си поплюват.
*/
tochno tuk me nakara da stana klient na tazi firma za niakolko dena........

/*
Като не знаеш кога тръгва последният влак, гледай хората кога си взимат куфарите
*/
a za po siguro chakai moia shut v gaza ti

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема А аз още в четвъртък миналата седмицанови [re: nedovolen_potrebitel]  
Автор Tишo (?!?)
Публикувано12.06.07 11:05



им изхвърлих кабелите от къщи.



Още не са минали да си ги приберат, висят си под балкона ми...
Така и така съм им платил до 5 този месец, да се спасяват не искам да ги чувам и виждам...

Ако бяха казали коректно има такива и такива повреди вследствие на гръмотевиците, ще се наложи да изчакате докато ги отстраним. Няма проблем ама да лъжат безугледно майната им!!!



Тема Re: Кога яде македонска наденица не рива, са ривешнови [re: tothnam]  
Автор nedovolen_potrebitel (непознат )
Публикувано12.06.07 12:11



Ако на пазара си купиш по-евтини домати, те сигурно ще са по-дребни, по-меки, но изборът си е твой - получаваш това, за което си си платил. Ами ако си платиш, а не не ти дадат никакви домати? И ако си поискаш доматите или парите обратно, от съседната сергия те предупреждават да си траеш, щото тия момчета хич не си поплюват? Вярно, че живеем в бандитска държава, но нямаше да е така, ако ти и други като теб не се опитваха да ни втълпят, че това си е в реда на нещата и ако не ни отърва, да си запишем час за лекар.



Тема Re: има ли навити да съдим bgmrejaнови [re: nedovolen_potrebitel]  
Автор d.b (непознат )
Публикувано14.06.07 12:22



При така подписания договор- евентуално дело трудно ще има положителен, за нас , изход.
Една жалба към КРС и Комисията за защита на потребителите обаче, ще им поразмърда задниците.
За съжаление все още съм им клиент, но това няма да е така след като изтече срока за който съм предплатил.
Жалбата ми в КЗП обаче е депозирана и пледирам всички които са недоволни от услугите и най- вече отношението на персонала на бгмрежа да пратят по един мейл на:

http://www.kzp.bg/modules.php?name=ConsProt&op=send&id=21
Крайно време е фирмите в България да се научат на коректност, а това ще стане само и единствено ако си търсим правата.
Защото за мен обяснение от сорта отстраняваме повредите за часове, но в случая тези часове бяха повече от 30 и не приспадаме таксите за дните в които не сте имали нет, защото "ние не сме банка" не са нормална корпоративна политика.



Тема Re: има ли навити да съдим bgmrejaнови [re: d.b]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано15.06.07 00:40



Аз ги осъдих като си отрязах собствения кабел и го изхвърлих през прозореца преди време след година и половина мъка.Най-накадърния персонал е там,пожелавам ви да ги осъдите и да фалират дано тия мърльовци.



Тема за bgmreja.com, arengi.net и fastbg.netнови [re: nedovolen_potrebitel]  
Автор нeщacтeн (ASL)
Публикувано27.06.07 18:15



Скъсаха ми нервите бгмрежа с техните ежедневни прекъсвания за по няколко часа и след около 3 месеца се отказах от услугата им. Беше се стигнало дотам да се радвам ако нета не спре два последователни дена. Ако има нет и не вали тогава пък има загуба на пакети до 40 процента. По този начин обявените високи скорости са недостижими. И преди съм имал проблеми с други лан фирми обаче тези ми преобърнаха представата за некачествен нет.
Един ден поради "преструктуриране на мрежата" ми промениха реалното ИП без никой да ми се обади да ме предупреди и ми създадоха доста работа защото хоствах сайтове, които естествено изчезнаха за няколко дена.
Интересното е че не беше достатъчно да се обадя по телефона за да се откажа от услугата а трябвло да отида в офиса и да попълня молба че се отказвам - така било по договор.

Само да ви светна ако не знаете че бгмрежа, arengi.net и fastbg.net са една и съща фирма с няколко имена (може да има и други). Нарочно го правят че като се откажеш от едните да се излъжеш да отидеш при другите и хоп пак на техния да кацнеш.
Пишат че имат денонощна поддръжка но всъщност това е просто един нелюбезен кол център и ако нещо се счупи в петък вечер (случва се доста често) то най-вероятно ще имаш интернет някъде към понеделник след 10 часа...
Техни са и фирмите tophost.bg - продават най-евтиния и некачествен хостинг на света. otel.net - решения за фирми - наи-старата им фирма майка - майка плаче...

- шантаво като теб ;)

Редактирано от нeщacтeн на 27.06.07 19:04.



Тема Re: Кога яде македонска наденица не рива, са ривешнови [re: nedovolen_potrebitel]  
Автор The One (избраният)
Публикувано02.07.07 12:06



Колегата по-горе е прав. За толкова пари - не очаквай адекватна поддръжка.
Всеки има право неправилно мнение и грешен избор!
Ти си направила грешен избор. Приеми, че всеки греши. Поправи грешката си, смени си доставчика.
Има толкова много други фирми на които кабелите не са им залепени със тиксо по дръветата, не си връзват кутиите с чифтовете от УТП за водостоците.
Просто си се наденала на дедовия. Сменяй доставчика.

And the death shall not have dominion!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.