Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема bgmrejaнови  
Автор yavornik (непознат )
Публикувано16.04.04 18:21



Ima li nyakoy koyto da e kam bgmreja,site-at im e bgmreja.com.Pritesnyava me tova,4e v ofertata im izri4no pi6e,4e poso4enite skorosti sa maximalni,ina4e e dosta izgodno suotno6enieto cena/skorost,pone za moya kvartal.



Тема Re: bgmrejaнови [re: yavornik]  
Автор NoMercy (минаващ)
Публикувано17.04.04 00:02



Хайде аз ще ти го напиша като няма никой друг ЕВАЛА на хората че са написали истината. Да това не са ти гарантирани скорости. По принцип вески провайдер взима гарантиран канал ( а лошото е че взимат и негарантиран някои ) , който после го споделят между домашните потребители . Разликата в цената идва от това че не се използва през цялото време от домашния потребител ( освен в някои случаи ). Значи преимерни цени за гараниран канал: 64 западен 254 Български ... 200$ да кажеме ... нали ти е ясно че разликата идва от СПОДЕЛЯНЕТО на канала.
Аз за това се нервирам понеже някои почват да викат на черното бяло:)
( тъй като аз съм доставчик и си патя от лъжите на хората а не желая и аз да поемем по пътя на лъжата )



Тема Re: bgmrejaнови [re: yavornik]  
Автор Дpeмeщ (M'Bwana)
Публикувано17.04.04 00:57



максималната скорост зачи, че ти ще можеш да постигнеш тази скорост ако другите 99 маймуни си държат компютърите изключени, и не бива да точиш много и бързо, защото провайдера ти от съседния вход ще се направи на Бог и ще те шейпне.

-----------------------
гърбавия, ковчег ще го изправи


Тема Re: bgmrejaнови [re: Дpeмeщ]  
Автор yavornik (непознат )
Публикувано17.04.04 13:23



Yasno,i az taka si misleh,zastoto sega si plastam 30 leva na bgcell zaograni4en dostap,2.5gb bg i 650 mb 4ujbina i 6gb vatremrejovo,no pone skorostta mi ne murda ot obestanata,moje da ne e koy nzae kakvo,no pone e postoyanoo,makar 4e i horata,koito sa na neograni4en oabonament kam tozi provider,kazvat 4e i pri tyah ne murda skorostta po4ti.No vyrano 4e i cenata ne e kato na bgmreja.com,no ne e i kosmi4eska de.Yavno vsi4ko e 4asten slu4ay



Тема Re: bgmrejaнови [re: yavornik]  
Автор Rumencho (Fen na McLaren)
Публикувано17.04.04 19:22



mene zneash li kfo ne me kefi..... gledam im ofertata i se chudia kvo zna4i "obsht internet" ? tupi4ko mi se struva:P ne moje taka da se pravi oferta, pone spored men de... neznam...

www.wc-lan.net
Добър нет.


Тема Re: bgmrejaнови [re: Rumencho]  
Автор yavornik (непознат )
Публикувано23.04.04 00:16



Teya hora oba4e may nyamat oste pove4e ot 10 abonata,tuk kato ste pove4eto dostav4ici,ne znaete li kakvo e polojenieto s tazi firma da me posavetvate,na private da kajem:)



Тема Re: bgmrejaнови [re: yavornik]  
Автор PatsoWT (cabelnet.net)
Публикувано23.04.04 14:02



bgmreja = fast.bg, a te imat dosta klienti v raiona!

Пламен Стаменов


Тема Re: bgmrejaнови [re: yavornik]  
Автор dumpsy (непознат )
Публикувано24.04.04 15:55



Zdravei,

Az sum kum bgmreja ot 1.04.Ne znam dokolko shte sa ti polezni vpechatleniata mi-vse pak e minalo malko vreme.Sled podpisvaneto na dogovora vednaga oshte sushtia den doidoha,mnogo korektno otnoshenie.Az sum izbrala vtorata vuzmoznost-64kbps za chuzdi i 192kbps za bg site-ove-23 lv.Kato teglia ot bg site-ove skorostta mi e pochti vinagi maximalnata-v razlichni chasove,ot chuzdi dosega samo vednuz mi se nalozi-i beshe kum32kbps.Ot sedmica-dve ot vreme na vreme mi zabiva neta,no e za kratko.Poddruzkata im pone kogato sum se obazdala po telefona sushto me zadovoliava.Takiva sa mai vpechatleniata mi.Predi biah na dial up i ne moga da sravnia s drugi dostavchici,no kato cialo zasega vuobshte ne suzaliavam za izbora si.



Тема Re: bgmrejaнови [re: dumpsy]  
Автор yavornik (непознат )
Публикувано24.04.04 19:33



A v koy kvartal jivees,slu4ayno da si v Lozenec ili ne:)?



Тема Re: bgmrejaнови [re: yavornik]  
Автор dumpsy (непознат )
Публикувано24.04.04 21:54



ne,daleche sum,sreshtu arkata na Medicinska Akademia.939 09 10 e telefona im,moze da gi popitash dali imat pokritie pri teb:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.