Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Покана : Митко,".",CATV,Razor,xonix...  
Автор alimpdick (DSL and long)
Публикувано08.06.07 14:07



.... и всички които им е мания
Какви са предимства,недостатъци,начини на изграждане,избягване на срещани проблеми при DSL,CATV,IPTV,LAN,SAT,Wi-FI,Mobile - Ей тва е интересно,другото майната му и да не се скарате,все пак всеки има право на мнение от своя опит



Digital Subscribe Line and Long Reach Internet

Тема Re: Покана : Митко,".",CATV,Razor,xonix...нови [re: alimpdick]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано08.06.07 14:21



Е да ни беше поканил на кръчма баце и да черпиш, а така само се излагаме :)



Тема Re: Покана : Митко,".",CATV,Razor,xonix...нови [re: RazoR]  
Автор alimpdick (DSL and long)
Публикувано08.06.07 14:47



Да щеше да е по-яко

Да зажулеме едни ракий,пържоли,пилешки дробчета майкооооооо,ай стига че ще избягам от работа

Digital Subscribe Line and Long Reach Internet

Тема Re: Покана : Митко,".",CATV,Razor,xonix...нови [re: RazoR]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано12.06.07 04:28



az pokanvam vas (t.e. dostavchicite) na kruchma v bedroom (do radison hotel, sofia) chetvurtak , data 6/14 ot 22h . tema na razgovor : moze li LAN da predlozi corporate services i pod tema kakvo haresvame v zenite :-)). ako ima zainteresovani molia da mi se obadiat na 0878422537.
kazvam se Javor Ninov i sam CEO na Support LTD. vecherta ste bude sponsorirana ot Support LTD. Molia vseki koito mi se obadi da se predstavi s : ime , familia , firma , zaemana dluznost. susto taka moze da mi pishete na javor.ninov@support.bg

nadiavam se da mi se obadite do sriada taka che da moga da rezerviram mesta za vsichki nas.


p.s.
bedroom e bar vsusnost... taka che ne ochakvaite hrana. :-))
nadiavam se da si iskarame dobre

p.p.s
ako ne vi haresva temata vinagi moze da obsudim niakoia druga :-))

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Покана : Митко,".",CATV,Razor,xonix...нови [re: DrFrancky]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано12.06.07 09:49



ебаси работния разговор ще бъде след 22 в бар :)



Тема Re: Покана : Митко,".",CATV,Razor,xonix...нови [re: DrFrancky]  
Автор vin (непознат )
Публикувано12.06.07 22:57



Офертата е екстра. В 23 вече няма да можем да се чуваме, защото усилват музиката и ще си организираме едно 'щайга парти'





Тема Re: Покана : Митко,".",CATV,Razor,xonix...нови [re: vin]  
Автор alimpdick (DSL and long)
Публикувано13.06.07 10:03



Гадно,аз не съм в София,иначе по-доре е на кръчма или ресторантче,за да може да се чуваме,иначе ще се надърпаме и че се хвърлим сред каките - и те ще станат едни комуникации,в смисъл от друг тип,ама все пак са комуникации
и на тех треа наблегнем малко,не е хубаво да те зарибява неква кака,а ти да мислиш за как да си настроиш по добре мрежата вкъщи или на работа ,УЖАС



Digital Subscribe Line and Long Reach Internet


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.