Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 08.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ИНТЕРНЕТ в ж.к. Гоце Делчевнови  
Автор нepaзбиpaщ зaщo kлyбът e (само за регистр)
Публикувано18.05.07 14:53



bgnetwork да го духат, изключително нагли хора! Непрекъснато спира нетът, бавни са скоростите, а са и нахални колкото си искат...
Шефът наредил всеки път като завали дъжд да се спира интернетът на квартала (казаха ми го по телефона!)
Лепнали са някакъв черен екран с червени букви 'платили сте до вчера, ако не платите до 5 дни ще ви спрем нета' който ти се захваща за някои страници и повече не може да ги отвориш...

Има някакви arengi.bg, но те искат такса за включване (е, няма да им я дам!), препоръчайте други...



Тема Re: ИНТЕРНЕТ в ж.к. Гоце Делчевнови [re: нepaзбиpaщ зaщo kлyб]  
Автор v45O (безинтересен)
Публикувано18.05.07 16:37



Това за екрана е глупаво ако е вярно.
Като не искаш да им я даваш, не им я давай ...



Тема Re: ИНТЕРНЕТ от бгминетворкснови [re: нepaзбиpaщ зaщo kлyб]  
Автор L.M. ()
Публикувано18.05.07 22:21



чудно ми е как тази фирма още съществува на хоризонта, те ми бяха едни от първите доставчици , а пък аз им бях първия които след 17 (!!?) дневно прекъсване на интернетподаването изявих наглостта да ми бъдат възстановени парите които им бях платил за 1-2 месеца

човече, бегаи по далеч , знам объркал си се много мои познати съшо се бяха объркали но си поправиха грешката , вярвам в квартала ти има още поне 12 фирми на които си заслужава да си им клиент







Тема Re: ИНТЕРНЕТ от бгминетворкснови [re: L.M.]  
Автор нepaзбиpaщ зaщo kлyбът e (само за регистр)
Публикувано19.05.07 17:03



А сега в квартала ли си? Как да ги намеря тия фирми? Кои са най-добрите?



Тема Re: ИНТЕРНЕТ от бгминетворкснови [re: L.M.]  
Автор нepaзбиpaщ зaщo kлyбът e (само за регистр)
Публикувано19.05.07 17:09



Тези?





Тема Re: ИНТЕРНЕТ от бгминетворкс [re: L.M.]  
Автор нepaзбиpaщ зaщo kлyбът e (само за регистр)
Публикувано19.05.07 17:36



Но изглежда те нямат покритие, а другите, коите намирам предлагат абсурдно ниски скорости на абсурдно високи цени...



Тема Re: ИНТЕРНЕТ от бгминетворкснови [re: нepaзбиpaщ зaщo kлyб]  
Автор L.M. ()
Публикувано19.05.07 23:05



medicom sa mn. dobri ,

wnimawai s firmi koito reklamirat edno no w posledstwie iskat podpiswaneto na zarobwast ednogodishen dogowor / primer www.spnet.net / , wnimawai i s takiwa koito reklamirat pod razlitchni imena no wsustnost sa edna i susta firma


no nai dobre pitai susedi i se ogledai wuw whoda ti kakwi reklamki ima

Редактирано от L.M. на 19.05.07 23:36.



Тема Re: ИНТЕРНЕТ от бгминетворкснови [re: L.M.]  
Автор TheChampion (уебмастър)
Публикувано20.05.07 20:22



Да, Медиком наистина са страхотен доставчик. Имат покритие в целия Гоце Делчев, скоростите са такива, каквито са изписани на сайта, прекъсвания няма никога, таксите се плащат на инкасатор, мрежата е оптична и изцяло подземна. Въобще, без да се замисляш се включвай. За мен това е най-добрият доставчик за района, а сигурно и в София.



Тема Медиком ли?нови [re: TheChampion]  
Автор нeщacтeн (ASL)
Публикувано01.07.07 15:39



Добре де. В момента (неделя 1 юли 15:30) си търся лан доставчик и гледам им сайта на тези Медиком и им звъня, а те въобще не ми вдигат телефона. Е за каква светкавична поддръжка говорим тогава?
И каква е тази странна идея за плащане на инкасатор? Данъци ли крием така какво ли? Аз искам да плащам лана си през epay.
Баси смотаните лан фирми в жк. Гоце Делчев !!!
Някой може ли да помогне като препоръча свястна фирма? Ама не се опитвайта да си правите реклама на собствените фирми, че ви надушвам по мрежата!

П.П. Същата работа и с
http://www.optic-com.net
в неделя никой не ми вдига телефона...




- шантаво като теб ;)

Редактирано от нeщacтeн на 01.07.07 16:00.



Тема Re: Медиком ли?нови [re: нeщacтeн]  
Автор TheChampion (уебмастър)
Публикувано07.07.07 12:30



Значи, аз неслучайно препоръчвам Медиком. Просто ги ползвам и никога не съм бил по-доволен.
Относно светкавичната поддръжка, в неделя, особено след 12, много трудно ще намериш по принцип работещ доставчик, хубаво, че поне не ми се е налагало да звъня.
За инкасатора, ако искаш на него плащаш, другият вариант е да ходиш до офиса им, който е на "Веслец" и е "хипер удобен" за жителите на квартала.
Ако искаш да си плащаш през Е-рау, пробвай Вестител, въпреки че имат миниатюрно покритие в района, а и скоростите са им ниски.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.