Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Австрийска фирма - циганска работанови  
Автор И_Baн (от народа И)
Публикувано12.05.07 15:45



Великите Еърбитес изкупуха Аплет нет преди време. От три месеца са ми пряк доставчик и оттогава само проблеми.
Няма да обсъждам офиса им, който има работно време понеделник-петък от 9 до 18 /някои ходим и на работа, кога да си плащаме нета/
Но последният случай е вече възмутителен.
Някъде вчера следобед е паднало DCHP-то и до днес следобед няма ама никаква промяна.
Пред офисът им, който не работи днес се тълпят хора, Аплет дето уж трябва да поддържат мрежата си мълчат и не отварят, темите пуснати в техните форуми... мълчание...
А уж ЛАН беше започнало да става безотказна технология.
Ако трябва да чакам до вотрник, когато ще отвори офиса да имам нет, явно това ще ми е последния месец при тая фирма.
Стига ми, че в почивните дни 27.04-1.05 стоях /не само аз/ без нет, докато дойдат на работа.


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.


Тема Re: Австрийска фирма - циганска работанови [re: И_Baн]  
Автор L.M. ()
Публикувано13.05.07 19:44



нямам спомен аплет нет да са били "аплет нет" по скоро аплет-бг.ком , колкото до това дали имат проблеми или не то вси4ки se slu4wa da имат ако не ти харесва първо пробваи да си разрешиш проблвма с тях, ако това не помогне : лан.старт.бг - има и други оферти





Тема Re: Австрийска фирма - циганска работа [re: И_Baн]  
Автор tothnam (непознат)
Публикувано14.05.07 09:08



Приятелю, уцелил си почти. Шефа е Румънец :)))

Като не знаеш кога тръгва последният влак, гледай хората кога си взимат куфарите


Тема Re: Австрийска фирма - циганска работанови [re: L.M.]  
Автор И_Baн (от народа И)
Публикувано14.05.07 09:22



В интерес на истината - оправиха проблема след около 23 часа от възникването му.
Но някак си не ми се връзва такава голяма фирма, изкупила мрежите в половин София, да няма денонощен съпорт.
За Аплет си прав - грешка в името, ама като пишеш бесен от клубче се случва.
Докато бяхме към тях нямах никакви оплаквания - и касите работеха до късно и си имаше съпорт и.. прочие..
Бях почнал да считам ЛАН-а за стабилна технология.
Тия австрийци ме отчаяха от живота.
Ако не бяха БОЛ единствения избор.. нямаше да се колебая да ги сменя.


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.


Тема Re: Австрийска фирма - циганска работанови [re: tothnam]  
Автор PatlaDJ (минаващ)
Публикувано14.05.07 12:21



А аз да задам един въпрос на всички господа представители на интернет доставчици в БГ ..... въпрос дето малко или много е свързан и с въпроса ми от преди 2 месеца - 'Опорни доставчици на интернет'. Въпроса ми е следния:
Трябва ли братята румънци да идват да правят бизнес в по-малкия на брой пазар в България, вместо ние да правим обратното. Да помислим за доставка на интернет зад граница, и ние да сме първите които доминираме интернет доставянето н а балканите?????????????????

Пак се сещам за торентите и непрекъснатата борба да се задоволят колкото може повече ПРИЩЕВКИ на правещи космически количества трафик торент потребители и плащащи по 20 лв месечно за това. И не осъзнават че всичко това, като борба е БИТА КАРТА - тъй като така или иначе тези скорости имат свой временен таван обуславен от технологията. Та за какво трябва всички усилия на доставчиците в БГ да са насочени да пълнят БУРЕ С ПРОБИТО ДЪНО, докато големите пари и истинското разрастване на бизнеса остава на заден план ??

Или какво може би пак някой ще ми каже че не съм прав?

---
Против пиратството.
Против разделението на скоростите на нета на БГ пиъринг и международен.


Тема Re: Австрийска фирма - циганска работанови [re: PatlaDJ]  
Автор L.M. ()
Публикувано15.05.07 00:39



въздухарите не са нито румънци нито австриици , незная как таки ги уредихте с такива тескерета ,

а колкото до това : .......и ние да сме първите които доминираме интернет доставянето на балканите????????????????? ......,

брат4е ти в коя ера живееш, събуди се пусни си аналоговия модем и се усведоми малко , нищо ли4но но те мислех за хинтелигентен

по надолу не ти 4етох поста , да не срестна по велика глупост





Тема Re: Австрийска фирма - циганска работанови [re: L.M.]  
Автор PatlaDJ (минаващ)
Публикувано15.05.07 10:15



---
брат4е ти в коя ера живееш, събуди се пусни си аналоговия модем и се усведоми малко
-----

Или се поясни какво точно искаш да кажеш или не обиждай.

---
... но те мислех за хинтелигентен
-------
Отначало си ме мислел за интелигентен, после вече ограничението в твоята интелигентност не ти позволява да ме разбереш въобще. За съжаление това е истината и ти го знаеш. И това не ти е нито от "тескерето"

, нито от ЕГН-то, а от начина и средата в която си живял.

---
Против пиратството.
Против разделението на скоростите на нета на БГ пиъринг и международен

Редактирано от PatlaDJ на 15.05.07 10:30.



Тема Re: Австрийска фирма - циганска работанови [re: И_Baн]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано15.05.07 18:24



В отговор на:

Ако не бяха БОЛ единствения избор.. нямаше да се колебая да ги сменя.




От чисто любопитство, а и с цел да подобрим каквото може, би ли споделил защо смяташ така?

Митко

P.S. Моля който няма какво да каже по темата (имам предвид КимонГеоргиев, drfrancky и останалите от Постоянното Присъствие) да се въздържа от излишен спам.



Тема Re: Австрийска фирма - циганска работанови [re: Mитko]  
Автор И_Baн (от народа И)
Публикувано15.05.07 21:36



Нищо лично в интерес на истината. Даже се замислих, че бих получил по-сериозен супорт, ако си заявя акаунт при вас.
И в бесен в събота бях на път да го направя. Но ви сайта и чета - "очаквайте в средата на април нови цени, В процес на преработка. Очаквайте около 15 април" и прочие. Тъй като до 2008 не ми се чака за новите цени, реших все пак да си остана на досегашния провайдер с идеята, че поне си му знам лошите страни.

Сериозен отговор - ако не съм запознат с БОЛ, не съм чувал нищо за тях и съм видял името им на някой хъб в блока, отваряйки сайта никога не бих получил ясна информация за какво и колко трябва да платя. Интернет едни пари - ма то имало разделени,е ама се плащало и за статично АйПи, ама и не знам какво още. Да не говорим, че част от телефоните са неактуални.

С безплатния анализ до тук. Останалото - в кеш, брой и на ръка - 50% начално /при представено резюме/ и 50% след представяне на анализа - "Има ли изградена отрицателна представа за услугите на БОЛ и влияе ли тя върху избора му за провайдер".
Със специална подточка - има ли служител или ръководител на БОЛ, който се ползва с авторитет в Интернет бранша и как влияе това.


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.


Тема Re: Австрийска фирма - циганска работанови [re: PatlaDJ]  
Автор L.M. ()
Публикувано16.05.07 01:54



pozdraw s edna pesnitchka :

На крака сме родени
със краката твориме,
по познати пътеки
всички дружно вървиме,
общо взето щастливи,
общо взето нещастни,
домовете ни пълни,
но главите ни празни.

От сън уморени
по бюрата лежиме,
носим пълни кореми
и затова ще тежиме,
с бързината на мравки,
но с идеи големи,
всеки се бърка
в чужди проблеми.


btw ne obijdam samo 4e towa deto sme steli da stawame nai golemite na balkanskija p-ow , njakaks ne mi se wurzwa, towa e wse edno da stroish aifelowata kula nanowo , samo zastoto starata e mnoo hubawa i raboti bezotkazno






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.