Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 14.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Още не е дошъл!нови [re: RazoR]  
Автор L.M. ()
Публикувано23.05.07 02:50



за какво да се набутва да им звъни - когато тръгне тогава, те много добре си знаят ,4е от събота до днес / маи сме сряда / , един пакет не им е преминал от борово посока южен парк...





Тема Re: За Спектър нет и лпаста на нетнови [re: Cтepн™]  
Автор extechnolink (непознат )
Публикувано23.05.07 14:03



Като бивш Техно-линк-аджия мога да те уверя, че в София нещата протекоха точно по същия начин. Е, трябваще им повече време за да съсипят успешната фирма направена от Милков, но те се справиха блестящо.

Веднага с влизането им в Техно-Линк започнаха бюрократичните простотии. Взе да става важен, не клиента а документа. Появиха се някакви нови и неясни приоритети. Свободното общуване с началниците, което бе марка на Техно-линк се изроди в някакви протоколни простотии. Естетствено дойдоха си с техния персонал имащи се за малки богове, които също така божествено взеха да осират всичко. Комуникацията се накъса генерално и елементарни неща се точеха сума ти време.

В момента от основния състав на Техно-линк в Спнет май е останал само един човек. Всички останали бяха принудени да се разкарат или бяха уволнени. Аз бях "съкратен", след солидна разправия с едно бездарно шефско протеже от женски род, което смяташе, че клиентите трябва да му търпят истериите и капризите. За добро беше

Намерих си по-добра работа.

След като станаха и телеком нещата съвсем загрубяха. Нормално, кой му пука за хората, след като се гонят корпоративни клиенти.



Тема Re: Още не е дошъл!нови [re: L.M.]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано23.05.07 15:08



Е ако е така язък им за инвестициите и името



Тема Re: Още не е дошъл!нови [re: L.M.]  
Автор Vaso_Bobinata ()
Публикувано23.05.07 15:13



Както следва:

Lan@Spnet (024) 891-8220 m
19:07, 16.5.07, Продължителност: 02:41

Съобщих 2 минути след като гръмна наблизо, най-вероятно пръв защото нямаше чакащи на опашката :)

Lan@Spnet (024) 891-8220 m
19:26, 19.5.07, Продължителност: 03:12

Помолих за информация относно проблема - беше ми рапортувано че техниците са информирани и работят ( Аз не съм виждал техник на Спектър да работи в дъжда но сигурно има един двама)

Lan@Spnet (024) 891-8220 m
23:43, 22.5.07, Продължителност: 04:15
След като Джоков възбуди абонатската ми съвест и реших да званна на хората пак - да не би аз да сам в грешка нещо.Се случи нещо което надмина и най-лошите ми очаквания!

Младежа отсреща:
- да при вас има проблем от доста време, ще бъдете компенсиран пропорционално на времето.....Към вас се изгражда ново трасе.....
Може БИ ще е готово до 5 дни...

ЕБАТИ наглоста ЩЕ ме Държат на мтел гпрс 2 седмици и вместо да се обадат на клиентите да ги информират поне - ТЕ чакат да им се обаждат абонатите за да разберат че поради ПЛАНИРАН ремонт "Изграждане" нама да имат НЕТ половин месец!

Айде че ми се вдигна кръвното!



Тема Re: Още не е дошъл!нови [re: Vaso_Bobinata]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано23.05.07 19:08



Е ти пък, какво са 2 седмици за историята. Гледай по философски на нещата :)



Тема Re: Ощееееее не е дошъл!нови [re: RazoR]  
Автор L.M. ()
Публикувано24.05.07 01:43



Не само че е така : 01:34 на 24.05.2007 / кв, стрелбище / ами и от спнет съпорта нищо конкретно не ти казват освен че щяло да има някакви компенсации ... което е наи големия абсурд , какво ще ми компенсират изгубените нерви, разходката из квартала с цел да гепна някои хот спот или 2-та лева на МБ за гсм ..., добре че не съм им клиент!!?

Не знам какъв им е проблема, то на всеки се случва, може свичове да нямат, да предположим че вече са си оправили бакията с БД и АиПи-тата ,може оптиките да са се пре::али ,
но аз поне си мисля че в подобен момент ако не ти стиска да поискаш работна ръка от конкуренцията и/или твои партниори то поне се сформира един " кол център " и се прозвъняват всичките клиенти , пращат се смс-си или каквото и да било друго с което да ги накараш да се чувстват специални .

сещам се за един колега , звънеше на клиентите и им казваше - пичове този веекенд ще четете книги, пиете бира и ще обръщате внимание на половинките си - нет няма да има , съответно и недоволни нямаше в тази фирма ...но хората бяха уведомени, т.е можеха да си планират времето



Тема Re: Още не е дошъл!нови [re: RazoR]  
Автор L.M. ()
Публикувано24.05.07 01:50



Аууу 2 седмици без нет - това ми се случва само лятото като съм някъде из рила и и да искам нет няма, после много трудно свиквам с пристрастеността си

Ако ти оставиш за 2 седмици абонатите си без нет , колко ли от тях ще открият други отдавна забравени методи за забавление / примерно четене на худож. литература ...баси кво беше това ?/ и колко ли от тях няма да доидат да си платят отново





Тема Re: Още не е дошъл!нови [re: Vaso_Bobinata]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано25.05.07 06:36



Мини на Вивател GPRS, ако не друго то поне е по-евтино... 1GB = 30лв



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Още не е дошъл!нови [re: KlD]  
Автор L.M. ()
Публикувано26.05.07 01:18



е то в момента от мтел е безплатно 1гб за един месец ...ама това не е решение, на мен само пощата ми сигурно гулта по 5-600 мб/м



Тема Re: Още не е дошъл!нови [re: L.M.]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано26.05.07 04:14



Чакай сега, ние не говорим за масово точене през гпрс, а за бекъп. Да си видиш спама в пощата, да напишеш някое РЕ и да пуснеш някой (без)смислен пост в клубовете



А що ми се струва, че МТЕЛ не дават никога нищо фрий?!

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.