Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: За Спектърнет и подръжката имнови [re: dragozow]  
Автор farmacefta (непознат )
Публикувано11.11.07 01:51



Мен ли наричате алкохолик?Доколкото си спомням колегата Иво Шарана по цял ден се наливаше с бира в пицария "Каруцата".Той нали е старо куче.Същия когато имахме повреда натискаше с отверка кутиите на конкуренцията да открадне някой суич,и да го продаде на друга конкурентна фирма за да има пари за бира и пица.Не аз пускам нелегално оптики по шахтите на БТК и Енергото.И никога не са ми взимали книжката за алкохол.Хайде умната за да няма отнети Лицензии!!!И незнам какъв ръст отчитате и какви са тия хвалби,при положение ,че съм очевидец какъв отлив на клиенти има от Спектрум-а,към други фирми.И другото което е ,незнам какво общо има думата Спектрум,с думата НЕТ?Хайде лека и умната,че да не се хапете за задниците.





Тема Re: За Спектърнет и подръжката имнови [re: dragozow]  
Автор ntuser (непознат )
Публикувано11.11.07 02:24



И аз съм един от многото бивши клиенти на Спектрумнет.Живея във въпросния квартал "Овча Купел".От Септември месец вече не съм абонат на Спектрумнет.Нещата станаха нетърпими,скоростите и поддръжката са уникално занемарени.Днес има нет,3 дена няма.После пак има,3 дена пак няма.Не знам с кой сте се слели и с кой сте се развели,но вече никога Спектрумнет.Като ходя да си пия кафето в "Лаваца",си лафим с приятели,и се оказва,че и при тях положението е същото.И те се махнаха.Пишете,че предлагате качествена услуга.Кое и е качественото?Пишете,че клиентите ходели при вас.Вярно е,за всеки влак си има пътници,има и такива,които си плащат само да си отворят пощата.Това ги устройва,плащат си и всичко е ОК.Но недейте моля ви,да ми обяснявате,какъв велик Провайдер сте.Вижте си само техниците.Малки момченца с детски физиономии се смеят истерично по входовете и се гонат по етажите с червени екипи.Жалка картинка,жалка.Имате претенции,че сте Провайдер.Дано някога да станете такъв.





Тема Re: За Спектърнет и подръжката имнови [re: farmacefta]  
Автор Tpoйчo Tyлyзoв(Topпeдoтo) (Тактик)
Публикувано11.11.07 12:05



Не ми е работа да защитавам Спектър, но виждам нещо, което ми прави впечатление. Ти дето си се регнал онзи ден и имаш цели 2 мнения в дира и този дето те е подкрепил с ник Ntuser, който има ЕДНО МНЕНИЕ, спортед мен сте едно и също лице, или ти и някой приятел твой, който целенасочено е написал и двата постинга. За справка виж в колко часа си писал ти и в колко се е регнал и написал другото мнение Ntuser, с който сте едно и също лице!
Сега извън това. Аз като клиент на Спектър не казвам, че всичко е ОК при тях, макар че в момента от околко 2 месеца нещата са доста добре. Все пак мисля, че ти като бивш техник, който незнам по какви причини точно не си там, пишеш с цел некво лично отмъщение. Разбира се, всеки има право да си пише квото си иска, включително и с ДВА НИКА, но другите дето четат форума, ще си направят изводите кой е прав и кой послъгва, търсейки неква форма на реваншизъм!
ПП Много си зле с форума(щото сигурно имаш два постинга) и си отговорил на друг човек, а не на този на, който си искал да отговориш. Ако и като лан техник си бил толкова грамотен............



Тема Re: За Спектърнет и подръжката имнови [re: ntuser]  
Автор Tpoйчo Tyлyзoв(Topпeдoтo) (Тактик)
Публикувано11.11.07 12:06



Направо ме кефиш
Да се регнеш в 2 00 часа посред нощ, за да заплюеш някой, който от 2 месеца не ти е доставчик......
Смешна работа, но кой ли верва на това??????



Тема Re: За Спектърнет и подръжката имнови [re: farmacefta]  
Автор ok1lan (непознат )
Публикувано11.11.07 15:45



Хм, чак и поезия си се опитал да вкараш в първия си пост. Че дано барем някой ти се върже;) Сега да ти кажа - най-лесно е да седиш и да лаеш от вкъщи пред мониторчето кой къф бил. Ти много силно лаеш. Бездарници като теб винаги ще бъдат гонени и от всякъде. Обърни внимание - даже и биха били бити;) Това да ти напомня нещо? Това е явно и причината да споделяш този "опит" от работата си в спектъра.
Колкото до колегите и тяхната работа - особено пък на гореспоменатия Иво - да ти кажа тук четат хора които се познават с въпросния повече от 12 години. Сасмо ако знаеше как ти се смеят.. дори ти щеше да се засмееш

. Извинявай, но сега докато пиша тоя ред дори се смея с глас понеже си го представям как ръчка с отверката по чуждите кутии..
Колкото до тази тема и форум - те са създадени с цел клиенти да споделят своите позитивни или негативни мнения за работата на фирмата. Те не са създадени за да пишат в тях работници (бивши или настоящи) на фирмата, да я плюят, обиждат и клевтят, да обиждат и клеветят бижши колеги и както и да изнасят вътрешна информация за фирмата. Все неща за които ти можеш да бъдеш осъден.
Целта на твоя пост е просто да направиш мръсно и да се изкажеш с жлъч и злоба. Явно поради лични прични... Ако беше обратното и това беше такъв проблем щеше като бял човек да отидеш там където трябва и да съобщиш за него, след което в присъствието на всички лица от твоята скромна история да се види кое как и що;) нещо за което не ти стиска. Защото 2/3-ти от нещата които каза за фирмата и най-вече колегите са пълни лъжи и ще си оцапаш гащите ако трябва да ги кажеш пред тях.
Колкото до ръста - много ми е чудно как така разни хора, забравени от месеци от всички, с месеци закъснение виждайки някаква тема решават да си изкажат напълно компетентното и up-to-date мнение за фирмата и нещата в нея... Мисля, че ние имаме по-вярна информация за фирмата расте ли или не.
Общо от двата ти поста има едно вярно нещо - това, че Иво е напуснал. Всеки има право на избор и сам решава на къде и как ще се развива. Не съществува понятие като "най-добър работодател", "най-добрата фирма" и т.н. Всичко е относително и всичко зависи от организацията на самия човек. Дори на мен, "незнайния", може да ми харесва, но да избера друго място да работя. Това е ситуацията относно тази част от живота така, че не се изказвай неподготвен за неща, от които и грам идея си нямаш.



Тема Re: За Спектърнет и подръжката имнови [re: Morrigan*]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано11.11.07 16:33







Тема Re: За Спектърнет и подръжката имнови [re: Cтepн™]  
Автор Tpoйчo Tyлyзoв(Topпeдoтo) (Тактик)
Публикувано11.11.07 17:15



може и да е познато, но в голяма степен е неверно!
Аз също бях в Netwlan и сега от 5 месеца съм към Спектър и в началото имаше проблеми, но сега са изгладени и нета си е като преди. Хората дето бяха в Netwlan са си пак същите, тоест за мен освен, че имам договор със Спектър и ползвам PPPOE протокол, друга разлика няма. Правя уговорката, че говоря за Красна Поляна и не давам мнение за други градове и квартали на София.



Тема Re: За Спектърнет и подръжката имнови [re: Cтepн™]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано11.11.07 17:35



При мен смешното е че вече бях клиент на Спектър и им резнах кабела след което се вързах на Хоумлан.По стечение на обстоятелствата Хоумлан в квартала вече са Спектър,добре че съпорта остана на Хоумлан.Както и да е,нета се оправи.Искам да ви кажа обаче че телефонния съпорт е много слаб.Като казвам слаб го казвам буквално.Смешно ми става като някой ме посъветва да погледна зад компютъра дали свети или да си преинсталирам Уидоуса въпреки че в момента в който съм се обадил съм бил под Suse.Кофти е една диагностика да приключва с това че щом няма загуба на пакети всичко е окей докато хората които са онлайн превишават капацитета на мрежата и всичко се влачи.Не искам да ви се бъркам ама неможе в 12 часа нощес да звъня в продължение на минута за да ми вдигне някакъв сънен който да ми говори глупости.Не е нормално да чакам на телефона да се свържа с оператор почти винаги,това показва че хората ви са недостатъчно за такъв капацитет.Просто подбирайте кадрите и ги обучавайте и това ще ви се върне като доволни клиенти,няма да ви уча защото не откривам топлата вода.



Тема Re: За Спектърнет и подръжката имнови [re: dragozow]  
Автор farmacefta (непознат )
Публикувано11.11.07 19:52



А,значи и Иво е напуснал.Аз доколкото знам никой не бяга от хубавото,нали?Айде лека и умната,че нещо почнахте много да си противоречите.



Тема Re: За Спектърнет и подръжката имнови [re: Tpoйчo Tyлyзoв(Topпe]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано12.11.07 11:41



Ами не, нищо не драматизирам, даже доста неща от негативните емоции спестявам.
При условие, че ползвам техния нет предимно вечер, когато съм вкъщи и той го няма и тогава за мен това не са нормални сътресения. Подразни ме и факта, че служителката им в офиса им в Западен парк - говоря за тази със светлата коса - ми се разкрещя и се държа по начин, който и в Африка не се среща.
Признавам, че в началото и аз приемах нещата философски. Казвам си, ами случват се такива неща, дори и лан картата преглътнах, но наглото отношение на пиклата просто преля чашата. Аз също съм служител в компания от частния сектор и ми е ясно как би трябвало да се държат служителите към клиентите. За да се държи въпросната жена по този начин за мен означават 2 неща:
1. Явно е назначена по шуробаджанашка линия.
2. Спектрум нет вече не може да е моят интернет доставчик, при условие, че си позволяват служителите им да държат такъв тон на дългогодишни клиенти.

Както вече казах гледната точка на всеки е различна. Нямам намерение да убеждавам никого, нито ме интересува кой какво мисли.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.