Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:09 03.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Тема Помощ - гр. Варна  
Автор vesi_m_k (непознат )
Публикувано20.03.07 13:25



Здравейте,
искам да попитам какъв интернет доставчик бихте ми препоръчали за гр. Варна. Живея до Пикадили Чаталджа. По-точно: трябва ми за момента за срок от 2 месеца. От МСАТ искат да имам модем, а такъв нямам. Бихте ли ми препоръчали към кой да се обърна.
Предварително благодаря.



Тема Re: Помощ - гр. Варнанови [re: vesi_m_k]  
Автор bluesprite ()
Публикувано21.03.07 02:11



Май, че Интербилд имат покритие там. И мисля, че имат по-добра инфраструктура от Мнет, освен ако последните вече са пуснали оптиката там.



Тема Re: Помощ - гр. Варнанови [re: bluesprite]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.03.07 13:54



Ама трябва да плати 40 лв. инсталация...не си струва за 2 месеца.
И с МНЕТ не си струва по същата причина.

Към питащия(-тата) - питай съседите, гледай за бележки по входовете...при всички случай търси малък ЛАН щом ти трябва за 2 месеца...те май не искат инст.такса. Е, няма да имаш големи очаквания, но щом е само за 2 месеца

.
А, май и Пролан май имат мрежа там, но виж в сайта им искат ли такса.

ПП: Що не постнеш в клуб Варна?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.