Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Благодаря ви, Мегалан  
Автор Goose ()
Публикувано04.03.07 17:15



http://forums.megalan.bg/index.php?showtopic=13416
Не мога да се сдържа да ви благодаря за забавлението, което ми организирахте в петък вечер. Вместо да купонясвам със семейството си, аз ръчках като побъркан по 14 FW и се чудех как да намеря колегите в Чехия, за да го направят и те това на още 4 машини, върху които аз нямам контрол ... само защото на някой му е скимнало да сменя адреси по възможно най правилния начин и поне 4 негови абоната които имаха задачи за в събота така и не нямаше как да си свършат работата без това ръчкане ...
Да се бяхте замислили, че хората си плащат допълнително за реални адреси не за да се правят на гъзари, а за да вършат работа? Дреме ви, че някой трябва да бачка в събота от вашата мрежа, шефовете ви нали си почиват?
Дължите едно голямо извинение особено на дъщеря ми, която след като цяла седмица почти не е виждала баща си, не можа да го види и в петък вечер, защото пак бършеше чужди лайна.
Поздрави



Тема Re: Благодаря ви, Мегаланнови [re: Goose]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано04.03.07 17:30



Явно съм много прост след като не ти разбрах оплакването?

От кое се оплакваш, че си предупреден, че ти се дава безплатно реално ИП, от това че смяната става автоматично, от това че ако не можеш да се оправиш ще ти се помогне по всяко време на денонощието?

И не, макар че няма значение за случая шефовете на Мегалан не си почиваме в събота.



Тема Re: Благодаря ви, Мегаланнови [re: RazoR]  
Автор Goose ()
Публикувано04.03.07 17:37



Оплаквам се от това, че на четирима ваши клиенти (слава богу, аз не съм такъв) статичния адрес, който им беше описан в 18 firewall-а и за който са си платили им беше сменен в петък (като те могат да го установят чак вечерта след като се приберат), като на същите тези хора им се налагаше да работят по тези машини както петък през нощта, така и в събота ...
Оплаквам се от това, че заради вашето безхаберие аз трябваше да обикалям и да пренастройвам машини във времето, отделено за семеиството ми....
Оплаквам се и от сметката си за international calls на мобилния ми, постигната пак заради вас, за да успея да намеря и администраторите на машините ни в Чехия, за да загубя и тяхното време пак заради вашето безхаберие към клиентите ви.
Ако не знаете как се правят подобни миграции - да ви свържа с хора от internet-bg.net, те имат опит как се сменят адреси без да нарушават работата на потребителите си ...



Тема Re: Благодаря ви, Мегаланнови [re: Goose]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано04.03.07 20:51



Когато интернет-бг направят 20к+ потребители могат да ме учат как да сменявам ИПта. Жив и здрав да си и все такива да са ти оплакванията.



Тема Re: Благодаря ви, Мегаланнови [re: RazoR]  
Автор Goose ()
Публикувано04.03.07 20:57



Е да, но за разлика от вас те мислят и за тези потребители, нищо че не са 20К+ ...
Толкова ли беше трудно един прост мейл "Другата седмица ще сменяме адреси, новия ви ще е ХХХ.ХХХ.ХХХ.ХХХ" ..
Или е прекалено трудно? Виж, предполагам че ако някой закъснее с плащане това е първата стъпка 1 мин. след като му изтече срока, но за нещо друго ... що да го уведомяваме този клиент? той сам ще си се обади, като му цъфне проблема ...



Тема Re: Благодаря ви, Мегаланнови [re: Goose]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано04.03.07 21:08



Незнам дали си забелязал но съобщението е от 2 дни преди да почне смяната. Отделно - излиза страничка с доста информация + контакти с нас. Който се е обадил и е помолил да отложим промяната сме го направили. Може да си търсиш поводи за заяждане но вервай ми никога не сме пренебрегнали проблем на клиент дори това да забави плана за приключване на подмяната.
Не забравяй че за да получават съобщения хората трябва да си ОСТАВЯТ e-mailа. Е знаеш ли колко хора са си оставили пощата? Около 10%. Точно затова на договорите им пише че трябва ежедневно да посещават форума ни където се съобщава за профилактики, има новини и т.н. Кое точно е сложното в случая? Преди дори сме ги прозвънявали един по един но за съжаление нямаме толкова време вече и всеки човек с интелигентност леко доближаваща се до средната като му излезе съобщението за смяна на ИПто или ще се оправи или ще ни звънне



Тема Re: Благодаря ви, Мегаланнови [re: RazoR]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано04.03.07 21:30



2 дни е малко. да не говорим, че трябва да контактуваш със всеки бизнес клиент по отделно и да координираш писмено времето и начина на промяната




/



Тема Re: Благодаря ви, Мегаланнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано04.03.07 21:43



Кой говори за бизнес клиенти???



Тема Re: Благодаря ви, Мегаланнови [re: RazoR]  
Автор Goose ()
Публикувано04.03.07 22:02



аха, да, клиентите са длъжни всеки ден да четат форума, за да знаят какво става ...
ще ти цитирам края на поста от форума ви:
От днес са спрени старите адреси в мрежата от Зона 1

Точно така, 2 дни предварително, ама вече са спрени ...



Тема Re: Благодаря ви, Мегаланнови [re: Goose]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано04.03.07 22:06



Добре прав си. Ние сме гадни педали експлоататори и не ни интересуват клиентите ни само гледаме как точно в събота вечерта да ги дигнем от ракията и салатата за да си сменяват ИПтата. Сега ще спиш ли спокойно?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.