Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема BOL.BG ви кани в екипа си  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано30.01.07 21:50



Присъединете се към най-бързо развиващата се Интернет компания в момента!

Както сигурно сте научили, BOL.BG вече е европейска компания. Фондът CEE Growth - Люксембург придоби 70% от компанията чрез увеличаване на капитала.

Събраните средства вече се инвестират в разширяване на мрежата и изкупуване на ЛАН-мрежи, както и в легализиране на предлаганото през Интернет съдържание - вече имаме подписани договори за дистрибуция на филми, телевизия и на българската музика, като телевизията и музиката ще се използват от потребителите свободно и неограничено, без допълнително заплащане.

Значителна сума ще се инвестира и в развитието на човешките ресурси и в подобряване на ефективността на труда. В тази връзка ви каним да станете част от нашия екип в някоя от следните позиции:

- специалист продажби
- специалист маркетинг
- кабелен техник (вкл. главен техник)
- касиер
- поддръжка (support)
- системен администратор (Linux, TCP/IP)
- web-програмист (php, perl, mysql)
- дизайнер
- оперативен счетоводител
- офис мениджър

Освен атрактивно заплащане, можете да разчитате и на стриктно спазване на кодекса на труда, много добри условия на работното място, гарантирана 13-та заплата и най-вече - гарантирана възможност за развитие с течение на времето. Предвиделно е през следващите две години персоналът да се увеличи с около 100 души спрямо сегашния и колкото по-рано се присъедините, толкова по-голяма е вероятността да натрупате опит и да заемете по-висока длъжност.

CV-та и мотивационни писма изпращайте до newjobs@bol.bg.

Митко



Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: Mитko]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано31.01.07 11:43



"Фондът CEE Growth - Люксембург" ne vi li dade i nekoi lev za reklama ?

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: Mитko]  
Автор KимoнГeoprиeв (превратаджия)
Публикувано31.01.07 16:08



значи ви купиха и едва тогава станахте европейска компания - бравос! а до тогава къде бляхте? нал уж бяхте най-великите? кво ви пречеше да си подпишете договорите за разпространение? или кат ви купиха ви дойде акъла в главата?



ПС искам да стана системен администратор на TCP/IP, както пишеш в постинга си. мухахахахахахахахаха





/

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re:нови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор L.M. ()
Публикувано31.01.07 21:56



купуване не е точната дума според мен , това че некви са се обуркали да налеят такава сериозна сума в една българска компания може само да е похвално , даи Боже всекиму подобни свежи пари.....в краина сметка бола ако в момента има 30 % от 6000 абоната след година ще имат 30 % от 20000 клиента, особенно като наблекнат на установената си практика с 6-те безплатни месеца интернет за новите им територии или друг вид смачкване на местната "конкуренция", което маи е по добре за тях



Та още веднуж честито и дано сега, като имате кинти, си пооправите малко и стандарта та да не си простирам повече прането по ваши кабели на места на които другите оператори минават подземно

и btw. тук наистина не му е мястото за подобни реклами, колко сме велики и как търсим 1-- човека персонал, и аз търся 4-ма кабелджии ама си има едни по други места за подобен вид обяви !!!



Тема Re:нови [re: L.M.]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано31.01.07 23:48



В отговор на:

и btw. тук наистина не му е мястото за подобни реклами, колко сме велики и как търсим 1-- човека персонал, и аз търся 4-ма кабелджии ама си има едни по други места за подобен вид обяви !!!




Няма защо да се лъжем и да се правим, че не разбираме какво се случва. Освен конкуренти за абонати, вече се превръщаме и в конкуренти за служители. Ако разглеждаме служителите като един вид клиенти, то тогава би могло предложението ми към тях да бъде квалифицирано и като реклама. Всички ние сме ветерани в този форум и знаем, че той се чете не от потребители, а именно от служители на доставчици и в тази връзка смятам, че съобщението ми е съобразено с аудиторията и си е съвсем на мястото ...


Митко



Тема Re:митконови [re: Mитko]  
Автор L.M. ()
Публикувано01.02.07 01:45



по-скоро тази секция се чете от оператори, не мисля че техните служители имат времето и желанието да следят кои / кимон и компания / каква поредна велика глупост ще изръси,

иначе да..., заражда се липса на квалифициран персонал а с това и мигрирането на служителите от един към друг оператор, отминаха също така времената в които се назначаваше всеки втори срещнат на улицата само и само да се попълни броиката в 'училищата за кабелджии'





Тема Re:нови [re: L.M.]  
Автор KимoнГeoprиeв (превратаджия)
Публикувано01.02.07 18:55



никой не налива пари ей така, без нищо, затова са ги купили. ако бол имаха нужда от пари за разширение щяха да си ги намерят. сега очакваме да се смени и името на компанията, ма не веднага, а след няколко месеца, за да отговаря на новите реалности...



а бе, тва не е ли за комисиатя за конкуренцията или както там се казваше:

>особенно като наблекнат на установената си практика с 6-те безплатни месеца интернет за новите им територии или друг вид смачкване на местната "конкуренция"<





/

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re:KZKнови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор L.M. ()
Публикувано01.02.07 19:25



за мен всичко повече от 2 е равно на 3 е повод за сезиране на тази комисия, най пресния пример които мога да дам е 3 е равно на 6 при "домашен лан"

а и както знаете доволния клиент е най добрата реклама, т.че подобни промоции са безсмислени, мисля това го разбират и самите клиенти.....разбира се има и такива които скачат от една на друга промоция но да се надяваме , че те са в рамките на статистическата грешка .....иначе никои не би си възвърнал уползотворените пари,време

Канех се да отворя подобна тема, т.че би ми било интересно да чуя вашето мнение доколко са сериозни подобни методи , за : против



Тема Re:KZKнови [re: L.M.]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано01.02.07 19:57



Незнам дали има фирма която да дава такива неща като безплатни месеци на нови абонати, камо ли пък 6. Ако има такава то явно бая го е закъсала а и както казва многоуважавания от мен Кимон, требва всека вечер да заспиват с мисълта за КЗК. Няма сериозен инвеститор който да гледа единствено броя на клиентите, всеки гледа финансовите резултати. Пък аз съм прост инженер, не съм икономист, ама за да са ти добри резултатите требва да ти влизат повече пари а не да се увеличава бройката на клиентите с изкуствени промоции.

ПС. Кимоне, беше прав за скоростите че е по цивилизовано да се обявяват в мбити, може да фърлиш едно око дали ти допада на изтънчения вкус компромисния вариант който сътворихме





Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: Mитko]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано01.02.07 21:51



Някак си всичко това звучи хубаво... въпроса е като видиш чисълцата и цветовете дали ще бъде смешно



Интересно ми е какво може да предложи една средно голяма ЛАН мрежа привличащо кадърни хора?!

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.