Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: RazoR]  
Автор 3вeздeлинБopиcoв ()
Публикувано08.02.07 09:44



Здравей RazoR,

То и аз влизам в този форум, за да чета неща свързани с бизнеса, но напоследък рядко се случва някой друг освен Митко да пише интересни (за мен) неща.

Чудно ми е, че някои хора са приели за дело на клубния си живот оплюването на Митко и Вени. Считам злобното анонимство за крайно невъзпитано. Затова и излизам от дълго мълчание, за да дам глас срещу подобно поведение!

Звезделин



Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: 3вeздeлинБopиcoв]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано08.02.07 13:55



az ne sam anonimen vupreki che moze i taka da izglezda.
Митко pishe smehotvorni nesta i zatova go napadam.
drazni me tova che si misli che e postignal nesto. hvali se s nesta koito e normalno da imas. az zasto ne se hvalia ? stoto gi niamam li ? ne. stoto ne mu e tuk miastoto da se hvalia. ne sam doshul da se dokazvam. a Митко iska tochno tova. po niakakuv nachin da se dokaze. i tova e ot krai vreme.
az vlizam tuk da se rastovarvam. vlizam gledam Митко kak se gazira , pisha 1-2 reda i go ostaviam da se gazira. v momenta v koito natisna Send veche sam zabravil che sazdanieto Митко sustestvuva.
obicham da se zabavliavam s miziturchici koito si misliat che sa postignali nesto sled kato s trusta zora sa si zeli nekfa kolica na lizing. pa kamo li da imat i cveten televizor .. togava veche po forumite ne moze da se govori s tiah.

Митко , za da sam v ton s tvoite hvalbi , ste ti kaza che drehite mi za tozi sezon sa kolkoto tvoita kola che i malko poveche .. ma aide da ne se priniziavam do teb.

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: Дълъг постинг, но е добре да се прочетенови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор Beни Mapkoвckи (iPolicy Expert)
Публикувано08.02.07 18:36



Отдавна не се бях смял толкова много. Ето защо:

но по прицип кефиш как подскачаш се едно са те споходили манафите от централната баня...

Не знаех, че в Централна баня имало манафи. Всъщност, като се замисля, не съм бил в Централна баня изобщо и дори не знаех, че работи. Но след като ти сподели личния си опит, че там имало манафи, сега не само аз, но и всички останали в клуба го знаят.
Разбира се, от думите ти може да се стигне и до извода, че самият ти си чест посетител в Централна баня, за да знаеш всичките тези подробности.

Прочее, когато човек няма аргументи, той обикновено се нахвърля с някакви личностни нападки.
При това обикновено анониминят подлец се крие зад псевдонима си и напада хората, които се подписват с имената си.
Това не ме изненадва, в Интернет винаги е било така - всички са големи смелчаци, стига никой да не знае кои са. Навремето така се оказа, че в НРБ всички били дисиденти и противници на Живков, но го споделяли само със себе си, под одялото.

Мненията ми в dir.bg са лични и не ангажират нито една от организациите, в които участвам.


Тема Re: Дълъг постинг, но е добре да се прочетенови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано08.02.07 19:39



Някак си не си актуален вече... Не знам как да ти го кажа, че да го разбереш. Опитвам на кирилица, но явно не помага... На цигански ок ли е?

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: 3вeздeлинБopиcoв]  
Автор Beни Mapkoвckи (iPolicy Expert)
Публикувано08.02.07 19:42



Звезделине,
какво се чудиш - то си е ясно още от 1999 г. насам. Не мога да намеря в момента точния цитат от Митко някъде по форумите на БОЛ.БГ, в който обяснява много простичко защо българина инстинктивно мрази онези, които са успели.

Ти четеш нещата от Митко и те са ти интересни. Но коментарът под това ти мнение изобщо не забелязва твърдението ти. Той, коментарът, е изцяло насочен към обясняеане защо човекът е комплексиран от Митко и защо си го изкарва наяве.

Ако човекът беше принципен, щеше не да напада Митко, а твоето мнение, че Митко пише интересни неща. Той обаче не го прави, а защо е ясно и на малките деца.

Мненията ми в dir.bg са лични и не ангажират нито една от организациите, в които участвам.


Тема Re: Дълъг постинг, но е добре да се прочетенови [re: KlD]  
Автор Beни Mapkoвckи (iPolicy Expert)
Публикувано08.02.07 19:49



Днес явно сте решили да ме веселите.
Дали съм актуален или не? Първо за мен няма значение дали е така или не е. И второ, то си личи по реакцията ти.
Иначе за циганския - не знаех, че си циганин. Аз лично обичам музиката и живота на циганите - може да се научи много от тях. За повече -

, а недей само да пишеш. Иначе ще станеш като във вица "Чукча - писатель, чукча не читатель".

Мненията ми в dir.bg са лични и не ангажират нито една от организациите, в които участвам.

Тема Re: Дълъг постинг, но е добре да се прочетенови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано08.02.07 19:52



Смени дилара, че виждаш цигани около теб яко? Такова ми беше държането, като бях пубертет... Айде, пиши си на воля и злобей/смей колкото си искаш.

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Дълъг постинг, деее"анови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор L.M. ()
Публикувано08.02.07 22:24



Извинявам се ,че ви се намесвам в толкова продължителното, никому-ненужно и умопомрачително тъпо мерене на пишки, Но някак , никак не съм съгласен с Вашата позиция да се подписвате с истинското си име, че чак и снимка сте си сложили (сигурен съм че имате и по хубави - приемете го ако искате като лична нападка, макар че не съм фен на подобни)

В свободна държава живеем и всеки има правото да пише зад псевдоним, разкриването на идентичноста на когото и да било член в дадено общество или в които и да е форум без изричното знание и позволение на приносителя му - би могло да те подведе под наказателна отговорност ,но Вие това по добре го знаете !!!

Някъде по горе митко разкри самоличността на един доктор било то истина или не - не му прави чест или поне такова е моето разбиране, може и да бъркам някъде



Разбира се в интернет нищо не е таино и винаги има начин да се разбере кои кои е ? но дали това е наи важното




Тема Re: Дълъг постинг, деее"анови [re: L.M.]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано08.02.07 22:46



/*
Някъде по горе митко разкри самоличността на един доктор било то истина или не
*/
samia az sam nikoga ne sam kril samolichnostta si. Ostavil sam dosta informacia taka che da ne buda anonimen nick. google na drfrancky i ste nameris javor ninov .. google za javor ninov ....
zastavam zad mneniata koito izkazvam tuk i gi poddurzam navsiakade (ne samo po forumi).

naistina razkrivaneto na samolichnost na chovek koito ne go zelae i spored men ne e pravilno. (vupreki che i az sam pravil takava greshka)
no az ne se kria zad nick .. naprotiv gordeia se s imeto si i s tova koeto sam postignal sam.

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано08.02.07 22:51



taka li pravis i v zivota ? ne se ispravias pred horata da im kazes kakvo mislis ami gledas v strani ?

/*
Ако човекът беше принципен, щеше не да напада Митко, а твоето мнение, че Митко пише интересни неща.
*/
zasto da napadam lichno mnenie ? samo zaradi spora ? choveka ima pravo da haresva/ne haresva tova koeto si iska.
iavno za razlika ot tebe az se saobraziavam s chuzdoto mnenie i ne se opitvam da naloza svoito.

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.