Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:21 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: Mитko]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано07.02.07 12:26



via ste liceto na firmata .. svikvaite
a kolkoto do "квалифициран персонал без ръководни функции" to oste ot vremeto na MG i sega rabotia na rakovodni pozicii.

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор KимoнГeoprиeв (превратаджия)
Публикувано07.02.07 16:31



от какво да се засягам? от това че един нещастник се рекламира по форумите и като не му достигат аргументи демонстрира каква кола кара? или като му покажат колко малко му рабира главата се цупи и сърдит обявява как ще влиза във форумите само събота вечер и то само ако има време? от това че същия тоя нещастник пише откровени лъжи по форумите? от това е някой друг трябва да го защитава по форумите?

истината е, че се забавлявам неимоверно. митко е един от любимите ми форумни тиквеници... а ти си на път да се наредиш до него.





/

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор 3вeздeлинБopиcoв ()
Публикувано07.02.07 18:38



Здравей KимoнГeoprиeв,

А какво всъщност те забавлява неимоверно?



Тема Re: Дълъг постинг, но е добре да се прочетенови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано07.02.07 19:41



Ако се правиш на глупав го постигаш без проблеми. Ако не разбираш от намеци, отново го постигаш без проблеми... Аз нямам проблеми, а ти?

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: 3вeздeлинБopиcoв]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано07.02.07 20:21



Всъщност що не спрете с глупавите постинги. Всички тук претендират да са интелигентни, лично аз влизам тук за да чета теми свързани с бизнеса а не лични нападки. Покажете се като културни хора на които липсата на модератор не им пречи да водят един нормален и смислен диалог а не от всяка тема да правят офтопици



Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: Djasta-Prasta]  
Автор CтeфaнCтoилoв ()
Публикувано08.02.07 00:25



Това хич не е далече от истината, имал съм вземане даване с повечето оператори , и за сега единсвено Орбител бяха на ниво, ама на ниво наистина.

Да не се приема като реклама - от 2 години не работя с тях, обаче те бяха най-добрите. Може би още са :)



Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: 3вeздeлинБopиcoв]  
Автор Beни Mapkoвckи (iPolicy Expert)
Публикувано08.02.07 03:10



Здрасти, Звезделине!
Няма никакво значение какво го забавлява - сигурно спомена за преврата през 1944-а :)

Това, което е забавното в случая е, че ние - аз, ти, Митко, Стефан, Ники пишем с имената си и всеки пухльо може да се прави на мъж, като ни пише на "ти", псува каруцарски и т.н.

И понеже стана дума за коли по-горе, да разкажа една случка. Преди време един шофьор с 30-годишен "Москвич" се напъваше да ме стигне, докато аз си карах кротко току-що купено "Пежо" 307sw. Горкият изхарчи сигурно 3 литра бензин, накрая ме настигна, след като аз близо 10 километра карах по инерция (sic!), задмина ме и ме изгледа с гордост. За малко да се блъсне от гледане встрани. Предполагам, че нея вечер е разказвал на децата си надълго и нашироко как е задминал "оня софиянец", а и до днес навярно казва в селото си "Това се случи през 2004-а, когато задминах "пежо"-то на един софиянец".

И за да не помисли някой, че се фукам с кола, отдавна съм го продал и не притежавам лек автомобил. Само акции в автомобилни производители :-)

Мненията ми в dir.bg са лични и не ангажират нито една от организациите, в които участвам.


Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: RazoR]  
Автор Beни Mapkoвckи (iPolicy Expert)
Публикувано08.02.07 03:19



Правилно, но пък никой не кара никого да чете всички мнения.
Аз например отговарям нарочно така, че именно тези, които са интелигентни ще ме разберат. Не мога да се занимавам с безплатни уроци на хора, които не са интелигентни. Безплатни са уроците само за интелигентните хора - защото тогава всъщност не са точно уроци, а дискусии, беседи, в които аз им давам една идея, те ми дават една идея и така имаме две идеи.
А от разговорите с някакви анонимни и в някои случаи страхливи драскачи какво мога да науча? Как се прави бизнес, след като аз го правя от 17 години? Проблемът на повечето хора е, че като ни пишат, си мислят, че от това самите те стават равни с нас. Истината е, че "който си е тъп, си е тъп, ако ще и професор да е." (интересно дали някой ще се сети откъде е този цитат?)

Мненията ми в dir.bg са лични и не ангажират нито една от организациите, в които участвам.

П.П. Забравих да спомена, че освен това анонимните смелчаци доста често са и слабо грамотни.

Редактирано от Beни Mapkoвckи на 08.02.07 03:22.



Тема Re: Дълъг постинг, но е добре да се прочетенови [re: KlD]  
Автор Beни Mapkoвckи (iPolicy Expert)
Публикувано08.02.07 03:25



А, това ли било? Притесняваш се, че си мисля, че имаш проблеми ли? Или че може би аз имам проблеми? Не се притеснявай. Първо, изобщо не си мисля за теб. Няма и как да го направя, защото за мен си толкова важен, колкото вчерашен вестник (цитат от кого?). Второ, ако имам проблеми, едва ли ти си човекът, с който бих го споделял. Т.е. пак се притесняваш без проблеми.
И накрая, по-общо: дали имаш проблеми или не изобщо не ме интересува. Аз коментирах това, че не си разбрал какво съм написал. Това, че ти си мислиш за някакви проблеми е твой проблем, а не мой :-)

Мненията ми в dir.bg са лични и не ангажират нито една от организациите, в които участвам.


Тема Re: Дълъг постинг, но е добре да се прочетенови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор KимoнГeoprиeв (превратаджия)
Публикувано08.02.07 05:31



айде сега и ти като митьо покажи снимка на колата, на жената, къщата и сичкото останало...

парвенюто си е парвеню, нареди се до митко, в което никой не се съмняваше. честито.


/

пс ти как мислиш - дали си важен за мен повече от онзиденшния вестник?
но по прицип кефиш как подскачаш се едно са те споходили манафите от централната баня...


искрено твой

Кимон Георгиев








/

USER ERROR: replace user and press any key to continue.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.