Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: Mитko]  
Автор L.M. ()
Публикувано06.02.07 14:33



Mитко имам едно малко налудничаво предложение към теб ,
вземи отвори една нова тема "за и против бол.бг ".Предвид че си звездата на този форум а и не само много хора с нещо ги дразни твоята светла личност или просто ти завиждат за нещата които си постигнал ...а те никога няма да могат / толкова добре или пък толкова зле /

Не ми се вижда нормално всяка 3-4-5 -та тема да се превръща в дебат от сорта "баси гадната фирма е бол.бг !!! Аз вече забравям за какво изобщо става дума във всяка една тема в която се започва този спор

Няма ли да е хубаво да има отделна тема в която всеки да си спами на воля , да си излее душата ...аз лично бих го направил, но колкото и да мисля и да се мъча ,да се сетя с какво толкова си ни трън в очите : грозни о"кабеяване, некоректни промоции , ниски заплати които си плащал на мои приятели били на "обучение "при теб . Но това са несъществени неща които са отминали с времето ...и в момента наистина не мога да се сетя защо на които и да спомена името на фирмата ти бяга като попарен / може би защото всеки рано или късно се е натъквал на теми подобни на тези в този форум ?!

Само ти имаш моралното право да пуснеш подобна тема и да покажеш на хората че не си толкова зле / сори за израза / даже напротив

И като заключение искам да добавя че абсолютно никои / лан,ман / няма интерес фирмите да се оплюват една друга,никои няма да спечели по този начин, по скоро имат интерес да са единни било то и под формата на реклама с предимствата на тази технология , колкото до лан-а попитаи 10 човека на улицата какъв интернет ползват и бас ловя че поне половината ще ти изсмотолевят нещо за кабелен, кбти и баити но няма да са наясно в какво се изразава предимството на catv,лан,вифи,дсл....по същата логика би могло и тук в този форум да се отворят отделни теми: catv,лан,вифи,дсл където да се обясни кое какво е и да се стикнат в последствие / сори отплеснах се /

Мерси за вниманието , и надявам се не се сърдиш за горното, отдавна исках да го предложа





Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: L.M.]  
Автор KимoнГeoprиeв (превратаджия)
Публикувано06.02.07 19:17



още по-лесно ще е ако митко престане да спами клуба с реклами и се прави на велик.



/

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: L.M.]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано06.02.07 19:28



Няма смисъл. Тези, които се обриват от моето име са няколко и всички ние много добре ги знаем. И да има отделна тема, те няма да се въздържат от коментари навсякъде, където се появим. Като цяло аз съм се научил да ги игнорирам и го правя, освен ако не трябва да се съобразя с това, че четат и други хора. От 52 съобщения в тази тема само 10 са мои, включително първото, това, което сега четеш и още два отговора до теб. В останалите 42 те си говорят помежду си.

Между другото, въпросните хора не мразят БОЛ.БГ. Те и представа си нямат що за фирма е. Нито са били клиенти, нито са били служители. Не са ни и конкуренти. Офиса са го виждали в най-добрия случай през прозорците на трамвая. Те дори не говорят срещу фирмата. Просто мразят мен и Вени персонално и говорят срещу нас в лично качество. Каква е причината знам, но не ми се дискутира. Знам я дори човек по човек (например drfrancky е Явор Нинов, чиято "любов" датира от времето, когато работи за Мултигруп). Казвайки "БОЛ са еди-какви си" всъщност искат да кажат "мразя Митко и/или Вени". Всички те са представители на една и съща социална прослойка - "квалифициран персонал без ръководни функции", които освен че се чувстват лично игнорирани, са наследили и фирмената "култура" и градските митове от местата, на които са работили, обикновено без да знаят защо. Ние много им съчувстваме за натрупаното у тях напрежение и разбираме добре неговия генезис, но не можем да направим нищо по въпроса.

Митко



Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано06.02.07 19:50



В отговор на:

още по-лесно ще е ако митко престане да спами клуба с реклами и се прави на велик.




А не искаш ли да ти дам и ключа от квартирата, в която си държа парите? (задача към drfrancky: това също е цитат. От кого е?)

Митко



Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: Mитko]  
Автор KимoнГeoprиeв (превратаджия)
Публикувано06.02.07 20:08



никой от този форум не те мрази, спи спокойно.

ти си просто досадник с ниски до средни технически познания, парадиращ по форумите с липсата си на знания, с парите и колите си.

с други думи парвеню.


и точно това е причината да няма нужда да знам що за фирма е бол.бг. тя, фирмата, в никакъв случай не може да бъде по-добра от управителя си.





/

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: Mитko]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано06.02.07 22:21



Държа да кажа, че съм БИЛ клиент на БОЛ БГ, бил съм и в двата ви офиса в центъра и очевидно не спадам към така "посочените" хора! А ако смяташ да използваш Милтънизми от сорта на "Всички" и т.н. няма да стане.

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор Beни Mapkoвckи (iPolicy Expert)
Публикувано07.02.07 01:25



Това мнение е най-доброто доказателство, че Митко е прав.
Ако не беше, нямаше да се засягаш.

Мненията ми в dir.bg са лични и не ангажират нито една от организациите, в които участвам.


Тема Re: Дълъг постинг, но е добре да се прочетенови [re: KlD]  
Автор Beни Mapkoвckи (iPolicy Expert)
Публикувано07.02.07 01:26



Аз прочетох съобщението ти и ти отговорих. Ако не ти е харесал отговора, това е друга тема. Но да казваш, че съм разбрал какво си искал да кажеш, пък съм коментирал нещо друго - това няма как да е вярно.

Мненията ми в dir.bg са лични и не ангажират нито една от организациите, в които участвам.


Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: Mитko]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано07.02.07 10:33



А истината е че всички доставчици на комуникационни услуги в БГ то са гола вода, дори бих ги нарекъл високотехнологични крадци, продавам ти 1 или 100 МБ за секунда обаче истината е че след първото комуникационно устройство вече не толкова, къде те забавят къде ти се губат пакетите, кога най-после някой ще излезне и ще каже днес щом си нямал 10 минути услуга за следващия месец ще платиш с 20 минути по малко. Инвистиции братя инвестиции и не само в коли и жени, а в техника и в персонал.

Дрън и бръм, всеки ден и нощ.



Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: Mитko]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано07.02.07 12:21



Velikia Kombinator

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.