Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: по въпроса за колитенови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Beни Mapkoвckи ()
Публикувано14.02.07 19:54



Аз написах преди няколко дни: Трябва да опровергая слуховете, които се носят из този клуб, а именно, че Митко Ганчев имал "Мерцедес". Това твърдение не отговаря на истината.

Реакцията ме изненада и зарадва.

Призовавам постоянното присъствие да прочете внимателно какво съм написал. Да не го интерпретира като факт, че Митко няма "Мерцедес". Но и да не го интерепретира като факт, че Митко има "Мерцедес". Повече - след още няколко дни.

Мненията ми в dir.bg са лични и не ангажират нито една от организациите, в които участвам.

Редактирано от Beни Mapkoвckи на 14.02.07 21:26.



Тема Re: по въпроса за колитенови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор KимoнГeoprиeв ()
Публикувано14.02.07 21:10



кво си бил написал отдавна никой не го е еня.

я раздуй къфф е тоя фонд дето купи 70% от бол? гугъл дава почти изключително само български източници - как фонда бил купил бол бля бля... а не български източници почти йок... та я раздуй за това, кой го еня за снимката на жената и на колата която митко изтопоса тук и всички я видяхме... много по-интересно е защо тоя фонд ще престане да съществува след 5 години и кво ше стане до тогава. бол ше требе да върне 4-5 милиона евро или фонда ше го издуха яко, митьо ше си купи ягуар а ти ще си купиш нов дел на който могат да вървят повече от една програма едновременно?





/



Тема Re: по въпроса за колите - градски легендинови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано15.02.07 00:31



Всъщност не е чудо, още повече пък голямо



Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема Re: по въпроса за колитенови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор L.M. ()
Публикувано15.02.07 00:46



БОЛИ МЕ ФАРА КОИ ИМА ИЛИ НЯМА МЕРЦЕДЕС ?

Вземете се разберете на ли4ни бележки или седнете изпиите по една бира да ви олекне

Това тук е вси4ко друго но не и форум за ли4ни нападки и избиване на комплекси, а това кои как пише си е негов проблем не твои , ако не те кеффи 4атица не 4ети на такава , но спрете да спамите с никому ненужни нападки

нестига че темата е абсурдно умопонра4аващо изтъркано тупа ами и ще седи още 5 години наи отгоре предвид 100 и кусур поста които натрупа





Тема Re: по въпроса за колитенови [re: Beни Mapkoвckи]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано16.02.07 11:10



Странно чуство за хумор имаш...


Welcome to the real world!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.