Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: по въпроса за колите - градски легендинови [re: KlD]  
Автор BeниMapkoвckи ()
Публикувано11.02.07 22:58



Ще разбереш, но когато му дойде времето. Както би трябвало вече да знаеш, щом подхващаме някаква тема - било аз или Митко, то сигурно има защо. И сигурно още преди да се появи първият от "постоянното присъствие" знаем каква ще бъде реакцията на тези хора. Единственото, което не се знае е защо те продължават с голяма упоритост да си окачат сами въжето на шията.

Мненията ми в dir.bg са лични и не ангажират нито една от организациите, в които участвам.


Тема Re: по въпроса за колите - градски легендинови [re: BeниMapkoвckи]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано12.02.07 20:50



Щом аз казвам нещо, значи има защо. И вероятно трябва да се досетиш, ако не си прекалено залинял...


Това горе долу значат предните ти думи... Прекалено плоско, надуто и самоуверено. Нищо лично, но ти сам го показваш!

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: по въпроса за колите - градски легендинови [re: Mитko]  
Автор Гypy (bangbus driver)
Публикувано13.02.07 15:11



Нищо не разбрах. Много сложно стана.

"Ако съм имал Мерцедес и еди-кой-си го потвърдил, ама в минало време, и при определени условия, да, но иначе нямам, но имам, ако това е ок, в определена ситуация, но разбира се нямам и това нищо не означава, а после ходих до летището. Ама иначе пускам обява за работа."

--
Increasing Performance By Lowering Expectations.


Тема Re: по въпроса за колите - градски легендинови [re: Гypy]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано13.02.07 16:52



Любознателният читател, който беше цитирал 5-6 теми от клуба на "Мерцедес" е забелязал какво имам и какво нямам. Това нито е някаква тайна, нито е новина - участник съм в онзи клуб от 5 години. А Вени се забавлява, но не е моя работа да му превеждам думите - в тях има уловка, която някои са забелязали, а други - не.

Митко



Тема Re: BOL.BG ви кани в екипа синови [re: Mитko]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано13.02.07 23:44



абе бол.бг не се ли занимаваше с ремонт на асансьори? Аз всеки ден виждам лепенки с номера на етаж в блока ми и на телефон на който трябва да се обадя, предполагам, че ще ми дойдат да оправят асансьора и да ме извадят от там ако имам проблеми.



Тема Re: по въпроса за колите - градски легендинови [re: Mитko]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано14.02.07 12:23



Митко, zaluk si beshe i zaluk ste si ostanes.
navremeto si kupi kolichka i resi da se napravis na velik. "Това нито е някаква тайна, нито е новина" . i ti i Вени se opitvate da se postavite tam kadeto ne vi e mistoto. tova che si si poharcil godishnata zaplata za nesto koeto ne ti e po silite da pritezavas ne te postavia na tova miasto za koeto se stremis. v mercedes ili v trabant ti si si sustia. slizas si ot kolata i pak si sustia mizernik. nisto ne se promenia. e edinstvenoto koeto se promenia e che stavas dosta po smeshen kato zagovoris za tova kakvo pritezavas.
mi pritezavai si go ... malkite hora se nuzdaiat ot malki pobedi.

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !
DrFrancky


Тема Re: по въпроса за колите - градски легендинови [re: KlD]  
Автор Beни Mapkoвckи ()
Публикувано14.02.07 19:47



Някъде да съм казвал, че не съм самоуверен? А дали звучи нещо надуто или плоско - това си е въпрос на мнение. Ти имаш мнение, аз имам мнение. Двете мнения не са еднакви. Чудо голямо.

Мненията ми в dir.bg са лични и не ангажират нито една от организациите, в които участвам.


Тема Re: по въпроса за колите - градски легендинови [re: DrFrancky]  
Автор Beни Mapkoвckи ()
Публикувано14.02.07 19:48



Митко че е залък, залък е, но не за твойта уста.
Разбира се, възможно е да си искал да кажеш нещо друго, но аз чета само това, което си написал, а откак Ванга умря не мога и да питам някой да разгадае какво си мислиш.

Що се отнася до "опитите" ни да се поставим "където не ни е мястото"... Самият факт, че го пишеш с такава злоба издава не простата завист (на такава сме свикнали), а някакъв друг проблем. Сигурно си има защо и сигурно ти си знаеш защо, но аз не те помня, за да знам какъв ти е бил проблемът с мен или с Митко. Пък и да беше единственият, когото не помня...

От това, което си написал е очевидно, че си невъзпитан, грубиянин, с лоши обноски и неправилен български език.

И това не е мнение, а обикновено наблюдение.

Мненията ми в dir.bg са лични и не ангажират нито една от организациите, в които участвам.


Тема Re: Дълъг постинг, деее"анови [re: Cтepн™]  
Автор Beни Mapkoвckи ()
Публикувано14.02.07 19:49





Мненията ми в dir.bg са лични и не ангажират нито една от организациите, в които участвам.

Тема Re: по въпроса за колите - градски легендинови [re: Mитko]  
Автор Beни Mapkoвckи ()
Публикувано14.02.07 19:51



Истината е и в друго - аз съм написал едно нещо, а хората тук четат и си го интерпретират както си искат. Резултатът е голям резил за тези, които тръгнаха да ме цитират и да злорадничат.

Мненията ми в dir.bg са лични и не ангажират нито една от организациите, в които участвам.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.