Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 09.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема пример за европейска комуникация  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано23.01.07 15:23



имаме какво да дадем на Европа









Тема Re: пример за европейска комуникациянови [re: Пeтъp_]  
Автор daxen (Добре Познат)
Публикувано23.01.07 18:43



За съжеление още ги има такива , но то си е за тяхна сметка





Тема Re: пример за европейска комуникациянови [re: Пeтъp_]  
Автор L.M. ()
Публикувано23.01.07 20:46



мога само да се радвам чe този стълб не е в моя град, не че и аз не съм украсявал по подобен начин ...



Тема Re: пример за европейска комуникациянови [re: Пeтъp_]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано23.01.07 21:56



Да ама в Европа минава ураган и стълбовете падат, а познай тоя стълб дали ще падне някога :) Друг плюс е че ако случайно паднеш от покрива гаранция няма да се пребиеш щото ще се заплетеш в кабелите :)
М/у другото цял Лозенец е така...



Тема Re: пример за европейска комуникациянови [re: RazoR]  
Автор daxen (Добре Познат)
Публикувано23.01.07 22:02



Като гледам тоя стълб е основен комуникационен възел





Тема Re: пример за европейска комуникациянови [re: daxen]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано23.01.07 23:16



да, трябва и охрана да му сложат





Тема Re: пример за европейска комуникациянови [re: RazoR]  
Автор L.M. ()
Публикувано24.01.07 03:50



прав си че в лозенец 2-3 фирми са се осрали яко, но то маи така е навсякъде да се надяваме не за дълго

в даден момент 'балъците' дето си плащат на бтк и енергото ще им писне да са "балъци"

иначе стълба от снимките би трябвало да е на територията на гр.Бургас , само там съм виждал подобна украса / светкавица или висок волтаж / по кутиите.....автора да каже ?



Тема Re: пример за европейска комуникациянови [re: L.M.]  
Автор Jt2 (минаващ)
Публикувано24.01.07 23:53



Само автора може да каже, в цялата страна гледката е такава. Но е възможно да е Бургас понеже и моя блок е опасан по подобен начин и има такива светкавички, 7 лана го подпират от всички страни и само 1 се води с подземна оптика. Вместо всички да вземат пример от него май последния взе че се отказа да полага. Мисля, че тук лановете изживяват последната си година, просто не виждам никаква амбиция да се развиват. Спряха да се конкурират с БТК и от близо 1 год не предлагат нови скорости, трагедия


И всичко понеже преноса на някакви си смотани 400км е по-скъп от международния до София.



Тема Re: пример за европейска комуникациянови [re: L.M.]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано25.01.07 03:43



Да, от Бургас е, в жк "Лазур" до ресторант "Китайска стена". Такива плетеници има из целия град и вместо да намаляват те се увеличават и то точно след 01.01.2007, но този стълб е много очеваден.



Тема Re: пример за европейска комуникациянови [re: Пeтъp_]  
Автор L.M. ()
Публикувано26.01.07 03:49



aве знаех си аз че съм ги меркал тез кутии някъде из бургас ;-)

а колкото до плетениците, споко и на тях ще им доиде реда .

Вчера след поредната безсъна нощ / тропащи кабели / излезох на балкона си, проследих 4 свободновисящи кабела и ги "кръцнах" , това е добър знак - някои се е сетил да си прибере кабеляците вътрешно.....сега остават само още 15-тина кабела и дома ми ще има хубава чиста фасада ....пък ти тука за няколко кабела си тръгнал да се оплакваш , да не звема да се разровя из архива си .....че ще ти открия дори стълб дето само на кабели се държи , да не споменавам за 9-те кутии по него , това е идеа да направя един саит с "великите ланаджииски изпулнения " ;-)))

ахахах






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.