Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:49 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: ADSL , luff ???нови [re: Mитko]  
Автор KимoнГeoprиeв (превратаджия)
Публикувано27.12.06 01:28



ся ти кво? искаш да ми кажеш че не знам че съм на адсл или що ли? 5 Мбс адсл имам и ти пиша от него.


/

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re: задачка - закачканови [re: L.M.]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано27.12.06 02:50



samo da pitam :
mezdu oborot i pechalba razlika pravis li ?

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !

DrFrancky


Тема Re: ADSL , luff ???нови [re: KимoнГeoprиeв]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано27.12.06 11:40



Искам да ти кажа, че всеки избор е валиден към датата, на която е бил направен, а не во веки веков. Само българосъветската дружба беше вечна. В спомените ти LAN е останал това, което е бил през далечната 1999 г. Впрочем, БТК предоставя АДСЛ от началото на 2004 г. - нямам ни най-малка идея как си могъл да ползваш тази услуга 5 години по-рано. Вроятно я бъркаш с наета линия и DSL/VDSL модем и също като колегата Франки сравняваш ябълки с круши.

Няма смисъл да продължаваме "спора". След една-две години сам ще се прехвърлиш на ЛАН, защото адсл достига максимума на технологията и ми е интересно как тогава ще си посипеш главата със сол.

Митко.



Тема Re: ADSL , luff ???нови [re: Mитko]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано27.12.06 12:16



/*
също като колегата Франки сравняваш ябълки с круши
*/
az ne pravia tova sravnenie. niakoi se izcepi che LAN mozel da zadovoli biznes klientite i az prosto dadoh primer ot kakvo se nuzdae edin takuv.

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !

DrFrancky


Тема Re: задачка - закачканови [re: DrFrancky]  
Автор L.M. ()
Публикувано27.12.06 14:11



само да ти отговоря ,
кьорафф ли си к'во :

цитирам ....клиент които генерира /по твои данни /приход в размер на 2 160 000 евро/м.....

кое не ти стана ясно !?
м/у това да генерираш постъпления (приход) в размер на 2 000 000 и да си на печалба да кажем с 10-15 % има голяма разлика



Тема Re: ADSL , luff ???нови [re: DrFrancky]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано27.12.06 16:35



Никой не е казвал, че LAN може да задоволи бизнесклиентите. Казано беше, че ЛАН-доставчиците могат да го направят и ще го направят в момента, в който преценят, че това им става изгодно. Когато го направят, това няма да е по ЛАН, а по МАН технология. Аз затова се опитвам да наложа термина метро-етернет, който е значително по-точен.

Когато SOHO сегментът се запълни, ние вече ще имаме оптично покритие в практически целия град (в момента е 30%) и тогава няма да има нищо по-лесно от това да пуснем на бизнеспотребителя всички услуги на минимална цена, защото преносът ни междувременно ще е станал практически безплатен, но забележи - ужасно бърз. Макар че за потребители като теб предпочитаме и правим друго - даваме пренос на други доставчици.

Митко



Тема Re: ADSL , luff ???нови [re: Mитko]  
Автор KимoнГeoprиeв (превратаджия)
Публикувано27.12.06 17:00



ти май не блестиш с умствени възможности... ама ще те оставя сам да се сетиш как ползвам адсл от началото на 1999. ако можеш. а, да, много добре знам какво е хДСЛ и кво - наета линия
след една-две години доставчикът ми най-вероятно ще мине на по-високи скорости, точно както направи няколко пъти от 1999 до сега. без да ме пита дали искам. предвиждам скорост от порядъка на 8 Мбс, може и повече





/

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re: ADSL , luff ???нови [re: Mитko]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано27.12.06 17:41



/*
БТК предоставя АДСЛ от началото на 2004 г
*/
sorry che se namesvam ... no ot kade sudis che toi e v BG ?

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !

DrFrancky


Тема Re: ADSL , luff ???нови [re: DrFrancky]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано27.12.06 19:17



Ако не е в БГ, защо въобще се намесва? Значи сравнява не просто ябълки с круши, а ябълки с антифриз, примерно.

И за да си спестя още един постинг, ще му отговоря и на него: ние също не питаме клиентите си, когато увеличаваме скоростите. Бихме загубили твърде много време, ако трябва да вземем съгласието на всеки един от тях :) И да, очаквай скорости от порядъка на 8 мб - това е максимума на АДСЛ технологията, при това в идеални условия (къси кабели и т.н.). Аз не ги очаквам - имам си ги днес, а когато твоите станат 8, моите ще са поне 20, ако не и повече. Имам предвид скоростта вкъщи - в офиса ми е доста повече :)

Митко



Тема Re: ADSL , luff ???нови [re: Mитko]  
Автор KимoнГeoprиeв (превратаджия)
Публикувано27.12.06 19:43



както винаги си правиш повече реклама, отколкото се опитваш да комуникираш.
вече всички знаем колко малко ти разбира главата от адсл. ако си забравил ще ти припомня как ти нашокаха канчето в тоя форум.
освен да дрънкаш е хубаво от време на време да четеш или google, или wikipedia... максималната скорост на адсл е 8 Мбс, на адсл2 е 12 Мбс, на адсл2+ е 24 Мбс


пс погледнах ти сайта. ужас, ти си го ударил на адсл като гледам, 1:8, уууужас
и престани да се хвалиш с интрАнета дето бил 50 Мбс, моя интранет е 100 Мбс, а ако реша да си сложа гигабит ethernet?




/

USER ERROR: replace user and press any key to continue.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.