Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Тема интернет доставчик в общ Оборищенови  
Автор stoyanO8O4 (непознат )
Публикувано20.12.06 18:25



Бихте ли ми помогнали да избера коректен интернет- доставчик за района на общ Оборище, по-точно ул. Стара планина? Иска ми се да знам за цена от около 14 лева каква скорост биха ми предложили?



Тема Re: интернет доставчик в общ Оборищенови [re: stoyanO8O4]  
Автор L.M. ()
Публикувано21.12.06 04:51



kakwo to4no razbirash pod korekten dostawtchik pri cena 14 lv , spored teb tozi dostawtchik колко десетки хиляди пациента на по 14 лв трябва да има, за да е коректен към достав4иците му на кабел, хардуер, да плаща заплати, осигуровки, данъци и не напоследно място и интернет !!?

и все пак аз бих те пуснал на 14 лв но при 1 000 000 лв инсталационна такса. Време е да се осъзнае народа 4е кило сирене / не пресована извара / е 10 лв/ кг .....и 4е кашон кабел е 140-190 лв и , както и 4е с тия 14 кинта не може нищо да се направи , то ако можеше факания дсл на ветекато нямаше да е толкова скъп





Тема Re: интернет доставчик в общ Оборищенови [re: L.M.]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано21.12.06 09:01



Ние сме правили разчети, че поддръжката на мрежата струва около 12 лева месечно. Т.е. дори да няма Интернет, пак се харчат по 12 лева на абонат.

Митко



Тема Re: интернет доставчик в общ Оборищенови [re: L.M.]  
Автор KимoнГeoprиeв (превратаджия)
Публикувано21.12.06 15:12



баси, ти май и четвърти клас не си успял да завършиш до край...





/

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re: kimon [re: stoyanO8O4]  
Автор L.M. ()
Публикувано23.12.06 01:59



did i ?

Редактирано от L.M. на 23.12.06 02:19.



Тема Re: интернет доставчик в общ Оборищенови [re: L.M.]  
Автор stoyanO8O4 (непознат )
Публикувано23.12.06 18:12



razbira se, che ne pitam dostavchik , a samo potrebiteli, po obiasnimi prichini, za tova e konkurencijata, za da ima isbor



Тема Re: интернет доставчик в общ Оборищенови [re: stoyanO8O4]  
Автор L.M. ()
Публикувано24.12.06 01:43



странно е разбирането ти за конкУренция и правото на избор, след година две няма да има нито конкуренция нито ще имаш право на избор в този ценови клас , а и силно се надявам дотогава и да няма обуркали се фирми да ти пускат оферти от сорта на 14 лв



а да тук потребители няма , вси4ки сме зависими , т.4е да попаднеш на мение разли4но от това на умопомра4ения Кимон Г. и то да е на потребител е едно на милион



Тема Re: интернет доставчик в общ Оборищенови [re: L.M.]  
Автор Salt_of_the_Earth ()
Публикувано03.02.07 10:33



Добре бе, колко е тогава приличната цена за нормална (без прекалено много и прекалено чести проблеми и с прилична скорост) връзка в района на Оборище? Съвсем сериозно ме интересува, щото до няколко месеца ще се местя там и ще искам нет.

Само за справка: в момента плащам 22 лв (от повече от година). Аз лично бих плащала за интернет не повече от 30 лв, щото ми трябва изключително за справки в Гугъл и речници и за четене на форуми, т.е. не ми трябва някаква фантастична скорост, а просто нещо прилично. Трябва ми най-вече надеждност - това е по-важно от скоростта.

Е, какво ще ми предложите за тези пари?

http://www.save-darina.org/content/view/13/28/lang

Редактирано от Salt_of_the_Earth на 03.02.07 10:34.



Тема Re: интернет доставчик в общ Оборищенови [re: stoyanO8O4]  
Автор PatlaDJ (непознат )
Публикувано20.02.07 13:14



CellNet : http://www.bgcell.net/




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.