Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Wi-fi, София района около Пироговнови  
Автор brayan ((Браян))
Публикувано14.09.06 17:50



Някой да знае Wi-fi точка в този район?
Мой познат си счупи крака и сега ще бъде известно време в болница.

Ако някой знае в този район точка, цени т.н. ..

Предварително благодаря.



Тема Re: Wi-fi, София района около Пироговнови [re: brayan]  
Автор L.M. ()
Публикувано14.09.06 20:07



то за едното icq и един gsm с jimm ще му свърши работа....

всички хора се раждат свободни ...после някои се женят


Тема Re: Wi-fi, София района около Пироговнови [re: L.M.]  
Автор brayan ((Браян))
Публикувано15.09.06 07:54



Е не му трябва ICQ, a поща, уеб ...
То да беше само ICQ - лесно.



Тема Re: Wi-fi, София района около Пироговнови [re: brayan]  
Автор L.M. ()
Публикувано15.09.06 12:58



болниците все пак са с особен статут ...не о4акваи някои да ти позволи да ги облъ4иш в радиовълни , камо ли да си изкараш лаптопа в тях, би било адски селско , има 4астни блоници в които този въпрос е уреден

ако пък 4овека е краино-нуждаещ се - вземи ми една жодафонка или жи пи ар ес -4е ...ина4е невйарвам някои да си насо4и линк към прозореца на приятеля ти за некви 20-30 лв или колкото ще седи там



всички хора се раждат свободни ...после някои се женят

Редактирано от L.M. на 15.09.06 13:02.



Тема Re: Wi-fi, София района около Пирогов [re: L.M.]  
Автор brayan ((Браян))
Публикувано15.09.06 13:13



човек ти уби коня с лопата :)
все пак сме в 21-ви век, няма нищо селско в това да си извадиш лаптопа в болница.

На времето нямаше телевизори в болниците по стаите, сега има в всяка стая. Нещата се развиват.

водафонките са много солени....



Тема Re: Wi-fi, София района около Пироговнови [re: brayan]  
Автор Goose ()
Публикувано15.09.06 21:02



А сега си извади главата от свинкстера, сети се защо лаптопите са забранени в самолетите на 90% от авиокомпаниите и помисли колко прецизна електроника има в една болница ...



Тема Re: brayanнови [re: brayan]  
Автор L.M. ()
Публикувано16.09.06 00:16



не знам за къф кон ми говориш , хвалените от теб телевизори по стаите / за по 99 лв / са благодарение на МНЗ и се пускат за определен интервал от време , съответно за 1 4ас = 50 стинки, 12 4аса , 1.80, 24 4аса 2,40 ....незнам за къф 21 век ми бръщолевиш при положение 4е хората трябва да си плащат за гледане на ТВ ???

а института Пирогов все пак е болница а не геим клуб, явно не правиш разлика ...../ по горе казах 4е е с особен статут т.е има нали4ие на животоспасяваща апаратура / т.е там хората не ходят щото си нямат друга работа ами защото им се налага и едва ли им е приоритет да си гледат голите каки в нета докато си местят катетера от единия кра4ол в другия

т.4е просто забрави ,по неуместно хрумване от твоето не съм о4аквал и да видя някога в този клуб




всички хора се раждат свободни ...после някои се женят


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.