Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 29.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Megalan...нови [re: RazoR]  
Автор ike (некастриран)
Публикувано21.09.06 14:02



RazoR
Мене в квартал модерно предградие кога ще ме огреете?

Medice, cura te ipsum.


Тема Re: Megalan...нови [re: ike]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано21.09.06 19:09



Задай си въпроса в нашия форум ако ти е удобно, не обичам да говоря и да се рекламираме в публични форуми



Тема Re: Megalan...нови [re: RazoR]  
Автор sasheto6 (непознат)
Публикувано13.10.06 02:19



и аз съм с мегалан от известно време и съм най-доволна от тях
преди тях бях 1 година с ланнетбг или нещо от сорта,а още преди тях бях с БМК дето бяха споменати по отрано, доста време чаках мегалан да стигнат до моя квартал и мога да кажа че си заслужаваше дано няма проблеми и за напред :)



Тема Re: Megalan...нови [re: sasheto6]  
Автор gOgOgO (непознат )
Публикувано16.11.06 20:34



Още не съм пробвал услугите на Мегалан, но ми се струват доста прехвалени. Леле най-добрия нет, най-високите скорости, никога не спира и т.н. глупости навсякъде където стане въпрос за тях. Смених няколко доставчика в Младост и сега щях да съм абонат на Мегалан, но много се забавиха с включването :) В момента съм към споменатите ланнетбг и за 25лв през деня получавам около 400к външен и 4мб български, а през ноща и още повече, плюс безплатно реално ИП, няма прекъсвания :) Това го казвам в смисъл, че има и други, а особено в Младост е много голяма конкуренцията. А това че някой от БМК е дошъл в Мегалан не е реклама, поне на мен не ми звучи така, като знам какви бяха услугите на БМК хахахах
И все пак ако сменям доставчик следващия ми избор ще е Мегалан





Тема Re: Megalan...нови [re: little_android]  
Автор ЖopoЧ. (непознат)
Публикувано16.12.06 23:50



Аман от Insider-и:)

www.bgspeleo.net


Тема Re: Megalan...нови [re: little_android]  
Автор mphenix (непознат )
Публикувано23.07.07 19:38



Megalan nemi dadaha nikakav dogovor s usloviq. globiha me za vkluchvane na laptop - vqrno bqh si vinoven. Pribraha parite bez da mi dadat kasova belejka ili kakvoto i da bilo. Izkaraha me kradec na internet. No MEGALAN KRADE ot dyrjavata! Vnimavaite s tehnite neobqveni usloviq!



Тема Re: Megalan...нови [re: mphenix]  
Автор RazoR (Дебил)
Публикувано23.07.07 19:41



а мармота със станиолите кога ще се появи?



Тема Re: Megalan...нови [re: little_android]  
Автор Misty (user friendly)
Публикувано30.07.07 13:31



добър доставчик са - казвам го първо от личен опит, второ от мнения на мои приятели и познати, които им ползват услугите.

жалко, че се преместих в друга част на софия, където нямат покритие и не мога да продължа да им бъда клиент, въпреки желанието си



---
- Луксозни имоти в България и чужбина.

Тема БЯГАЙ ОТ ТЯХ! Megalan...нови [re: little_android]  
Автор пpexвъpлилa ()
Публикувано09.08.07 05:41



моя съвет е да не ползваш този достаечик. Той е завладял целия ст. град и вече не пуска други такива т.е. с бутане на пари по домакинки минава като вътрешна мрежа. Цените му са ужасно високи, и не си заслужава. Качеството което предлага е на такова ниво на каквото им е Принт Центъра Мания - пълно е с некомпетентни какички които те обслужват - и все за твоя сметка. Пробвай да отпечатиш цветен постер там с размер А0 и ще видиш за какво става въпрос - чакане около 4/5 часа и високи цени. Поле отиди до някой принц център до УАСГ.
Така е и с доставката на интернет на същите - голяма мания за нищо съществено!
Все пак се ръководи от факта, че ако му беше всичко наред нямаше да се рекламира с плакати по спирки, мъзета и входове на блокове.



Тема Re: БЯГАЙ ОТ ТЯХ! Megalan...нови [re: пpexвъpлилa]  
Автор dragozow (майор)
Публикувано09.08.07 07:49



Мислиш ли като говориш понякога?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.