Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема FTP кабели Cat5 за външно полагане  
Автор LenC (H! Vltg3)
Публикувано24.07.06 13:30



от кои кабели сте най-доволни - марка, модел? Характеристики?



Тема Re: FTP кабели Cat5 за външно полаганенови [re: LenC]  
Автор L.M. ()
Публикувано25.07.06 23:13



ти не гледаи какво пише по фтп-то , т.е марката няма зна4ение от един завод кабела излиза с какви ли не имена , а колкото до ка4еството и то не е каквото беше по-рано - дебелината на медната жи4ка е леко занижена до 0.41 ...

www.lovechrockfest.com/



Тема Re: FTP кабели Cat5 за външно полаганенови [re: L.M.]  
Автор LenC (H! Vltg3)
Публикувано26.07.06 17:07



ок, мен специално ме интересуват характеристики - диаметри, използван материал и т.н. кое смятате, че върши работа



Тема Re: FTP кабели Cat5 за външно полаганенови [re: LenC]  
Автор L.M. ()
Публикувано27.07.06 14:33



вси4ки кабели кат 5е са подходящи за външно полагане , а за характеристики - диаметри, използван материал .....те за това са сертифицирани в разли4ни категории , питаи 4и4ко гугъл що е то кат 5е

немога да ти дам по то4ен отговор , дори да ти кажа 4е сум фен на пирели,драка или бранд рекс ....какво от това като днес ги има тези кабели после ги няма 2-3 месеца ,такова е горе долу положението на бг пазара, но пък не е толкова страшно - които и кабел да използваш ще ти надживее мрежата



www.lovechrockfest.com/

Тема Re: FTP кабели Cat5 за външно полаганенови [re: L.M.]  
Автор LenC (H! Vltg3)
Публикувано01.08.06 10:40



Ами, благодаря. Аз винаги първо с "4и4ко гугъл" се съветвам, но търся мнение от потребител , а не хвалебствия от производители. Тези характеристики ме интересуват и за мен имат голямо значение " които и кабел да използваш ще ти надживее мрежата" - едва ли вярваш че е така? Не искам да се сещам колко пъти сме сменяли кабели. Както и да е.
Въпроса ми остава същия. От кои кабел сте доволни и какви са неговите характеристики? Ако някои има мнение по ТОЗИ въпрос нека пише.
Благодаря.



Тема Re: FTP кабели Cat5 за външно полаганенови [re: LenC]  
Автор Desert Ant (Лададжия)
Публикувано02.08.06 23:28



Ами, аз като техник, мога само да ти кажа кои според мен са добри.
От по скъпичките Белден (моя фаворит) и Шнайдер
От останалите Сеамакс (много готино се бачка с него, особено за вътрешно) Спййдлан, Ладокс...

Тези които са отврат за мен специално са АЦ нет и Кюбс както и Брандрекс




Тема Re: FTP кабели Cat5 за външно полаганенови [re: Desert Ant]  
Автор LenC (H! Vltg3)
Публикувано03.08.06 10:19



Благодаря!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.