Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 06.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Орбител удариха БТК :)нови  
Автор Hosting-Catalog.info (непознат)
Публикувано09.06.06 13:41



Новата рекламна кампания на Орбител е убийствена. Един път рекламата с това: "Той също се казва Любо, също има жена и тъща но знае как да говори по-ефтино" :)
А сега гледам във вестника цените на ОРБИТЕЛ в една таблица сравнени с цените на БТК но жместо БТК пише БЕ ТАКА :)))) много силно. Браво!

Всичко за Хостинг Пазара в България -



Тема Re: Орбител удариха БТК :)нови [re: Hosting-Catalog.info]  
Автор Bзeт нaзaeм ниk. ()
Публикувано14.06.06 16:28



Дай цените и тук, стига да не се приеме за реклама. Можеш линк да метнеш.

...

Тема Re: Орбител удариха БТК :)нови [re: Bзeт нaзaeм ниk.]  
Автор Hosting-Catalog.info (непознат)
Публикувано19.06.06 19:21



бяха ми пратили оферта но сега немоа да намерия информация в сайта на Oribtel.bg. това показва че добрите идеи на реклама не се припокриват с качествен маркетинг. Не можеш да рекламираш нещо и когато потребителите го потърсят на пазара да не могат да го намерят.

Всичко за Хостинг Пазара в България -



Тема Re: кои кого ударинови [re: Hosting-Catalog.info]  
Автор L.M. ()
Публикувано19.06.06 22:14



ето това е сравнението с бе така : http://www.orbitel.bg/bg/press/?article=51

само не разбрах кои кого с какво удари, въпросната фирма може и да е самостоятелен оператор но преносната среда си остава на бе така

а и обявените цени едва ли ще трогнат краиният потребител които е свикнал на ICQ, skype, VoIP и други , камо ли големи корпоративни клиенти които отдавна използват интегрирани gsm модули / баси как ли им беше името / за изходящите си разговори , ...дори министерствата използват подобен подход за намаляване на сметките си ...



www.lovechrockfest.com/

Тема Re: Орбител удариха БТК :) [re: Hosting-Catalog.info]  
Автор Cyber_SAS (Import freak)
Публикувано20.06.06 12:55



Мдам, с тия цени никого никъде не удрят



- Всичко за VoIP

Тема Re: кои кого ударинови [re: L.M.]  
Автор T-Com ()
Публикувано05.07.06 13:06



Защо си мислиш, че преносната среда не е тяхна? Само последната миля е на БТК и причините не са в Орбител. Тия дни БТК отнесоха още 100000 глоба, но това е нищо за тях...
Може да има и много по-ефективни начини да се намаляват сметки, но е факт, че Бизнес Орбифон не изисква абсолютно никаква инвестиция, нито смяна на номера, нито каквото и да е допълнително действие от потребителя. Той просто ще говори както досега, но ще плаща по-евтино, без да се интересува как е направено.



Тема Re: кои кого ударинови [re: T-Com]  
Автор Ahab (captain)
Публикувано06.07.06 21:24



T-com - тъпо е да се регистрираш вчера и да пишеш из клубовете в полза на Орбител. Отдалеч личи че си техен кадър.

Не пишете анонимно из форумите!



Тема Re: t-comнови [re: T-Com]  
Автор L.M. ()
Публикувано07.07.06 00:18



...Защо си мислиш, че преносната среда не е тяхна ?

еми щото съм глъм сигурно и ич хабер си хабен неин от <250 мс ...

друга ми беше идеата - алтернативният телеком си е алтернативен със сключен договор за свързаност към бе така , но не е и самостоятелен т.е не разполага с техническата възможност да оперира без мрежата на бе така

т.е за да ползваш Голямата далавера / хахаха / ти ще продължаваш да си плащаш абонаментния план или още по зле ще си принуден да минеш на по висок такъфф и ще си кихаш по 13 стинки такса свързване

Всъщност идеата им е добра но нещо ме болят краката и ме мързи да се зати4ам към големите опашки с народ дето искат да им стават абонати още днес ....т.е дали не се позабави пускането на подобна услуга доста !?



www.lovechrockfest.com/

Редактирано от L.M. на 07.07.06 00:19.



Тема Re: кои кого ударинови [re: Ahab]  
Автор T-Com (Вече в България)
Публикувано07.07.06 16:08



Извинявай, каква е практиката в dir.bg? Трябва да измине време след регистрация преди да започнеш да пишеш ли? Та аз се регистрирах точно, за да пиша.
Да, кадър на Орбител съм, не го крия. Мисля, че ние най-добре можем да обясним услугите, които предлагаме.



Тема Re: t-comнови [re: L.M.]  
Автор T-Com (Вече в България)
Публикувано07.07.06 16:34



еми щото съм глъм сигурно и ич хабер си хабен неин от <250 мс ...

Ако обичаш, посочи конкретен случай да е имало по-голямо закъснение от 250ms при ползване на мрежата на Орбител. (Може тук, може на лична бележка, най-добре на телефоните за поддръжка на оператора)

алтернативният телеком си е алтернативен със сключен договор за свързаност към бе така , но не е и самостоятелен т.е не разполага с техническата възможност да оперира без мрежата на бе така

Съгласен съм, засега е така, за съжаление. Затова се търсят нестандартни решения.

ти ще продължаваш да си плащаш абонаментния план или още по зле ще си принуден да минеш на по висок такъфф и ще си кихаш по 13 стинки такса свързване
Да, заплащаш си абонаментен план. Все пак номерът ти е на БТК, градските разговори също. Но пък такса на Орбител не се заплаща.13 стотинки такса за свързване на БТК не се заплаща, когато се ползва мрежата на Орбител. Плаща се само по тарифите на Орбител. Там по желание може да има, може и да няма такава такса, но ако има цените за минута са 2 пъти по-ниски.

дали не се позабави пускането на подобна услуга доста
Доста се забавиха много неща в България

Услугата селекция я има само от около година, защото едва тогава задължиха БТК да я предлага. Бизнес орбифон по същество е същата услуга, но не се налага да се набира 01001.
И накрая, не е нужно никъде да ходиш, ако искаш да я ползваш, обаждаш се на 010012 (безплатно) и останалото не е твоя грижа.
Ако все пак според теб тази услуга има недостатъци, спрямо стандартната услуга на БТК, може да ги споделиш, за да ги обсъдим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.