Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Забавните случки  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано09.06.06 16:19



Абе отдавна не бях влизал, та днеска като погледнах тоя клуб и се изприщих-само някакви сериозни теми, викам си чакай да раздвижа малко обстановката с милите си спомени за тея времена когато опинях кабеляците и аз:

Първо се сещам как при една акция по спасяване на линка :) в света троица налична беше единствено една жигулка, и нямаше багажник на покрива-мда, ама суича е на стълб, пък стълбата е тройна...
Атракцията беше пълна да видиш жигула с двама увиснали през прозорците ланаджии крепящи една стълба отстрани...По късно вече същата кола беше снабдена с багажник на покрива, обаче понякога не ни стигаше стълбата и общо взето изхода беше да се паркира изстрадалия автомобил с задника към стълба, а стълбата поставена на багажника и когато техника е най горе, колата се поклащаше доста страшничко...
При един як дъжд пък успяхме да потопим колата до половината във една яка локва... естествено спря и си остана в средата и.

Няма да забравя също и случая с летящия капак-за асансьорното, откърти се от пантите и полетя надолу, а моя милост като супермен с една ръка се задържа за стълбата, а с другия улови 20 кг капак във въздуха.Е следващия път не успях, та още докато ехото от гърма заглъхваше ние бяхме вече на първия етаж.

Към спомените си мога да добавя и един не толкова смешен, когато при опъване на кабела как се беше пъхнал под една керемида не знам, но добре че долу нямаше никой, а пораженията бяха капак и преден прозорец на Рено 5.Опънах го аз за да го връзваме и чух зловещия звук на нещо откършило се, а после и доста по зловещия на разбиващо се.Дявола ме пожали тогава, че нямаше никой отдолу.

Има и още много, не мога да се сетя за същото, но са хилади случки със оплетени кабели и прочее дивотии:
Разкажете и вие вашите случки :)


Елате повече!


Тема Re: Забавните случкинови [re: Frysco]  
Автор K1Fan (непознат )
Публикувано12.06.06 15:35



Ей на това му викам съпорт !!! Изберете ЛАН по добрият Интернет





Тема Re: Забавните случкинови [re: Frysco]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано12.06.06 16:57



А 4-ка техници с голяма стълба в ТИКО ???
Беше направо за снимка (ей не носех апарат тогава) - 4 броя техници на Естнет, в Тико, 2 та от дясно гушнали стълбата и пердашат, катаджиите обаче не бяха в настроение за хумор и им секнаха мерака да се разхождат така.

Welcome to the real world



Тема Re: Забавните случкинови [re: K1Fan]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано14.06.06 19:33



В отговор на:

Ей на това му викам съпорт !!! Изберете ЛАН по добрият Интернет



Ей на това му викам потребител !!! Не знае какво иска, но избира по доброто !!!

Преди да се заядеш-не съм доставчик.Вече работя в такава сфера че съм клиент на много и различни видове доставчици-най безпроблемни от всички възможни видове доставка се оказаха ЛАН-овете.И аз самия не го очаквах, но факт.

А където се работи, има и забавни случки... само дето колегите са глътнали бастуня и не им е до смях.Комерсата, колеги, комерсата... отпуснете му малко края, няма да намалее оборота тоя месец от това.


Елате повече!

Тема ами бабитенови [re: Frysco]  
Автор checho (непознат )
Публикувано15.06.06 21:15



Нямали ли сте баби, дето искат по 100 лева наем, за това, че кабелът е на балкона им?





Тема Re: ами бабитенови [re: checho]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано16.06.06 00:52



Оооо, цели делегации пристигаха в офисите, искаха се наеми от 10 лв, през 100, та до сметката за тока на входа.
Заплашвали са ни със съдилища, полиции, пожарни, асансьорни техници, мутри... Само един път дойде полиция и бяха повикани от колеги всъщност.Провериха ни документите и си заминаха.Едно старче се показа с пушка през балкона, но колегата имаше газов пистолет и стареца се отказа от всякакви противопоставяния...


Елате повече!


Тема Re: ами бабитенови [re: Frysco]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано17.06.06 01:44



Споко бе, на нас веднъж ни искаха 2000 лв, и то само за да излезем на покрива и да погледнем нещо си :)))

Да бъдеш като KMETA HA HETA в наши дни е много рентабилно.



Тема Re: ами бабитенови [re: Frysco]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано17.06.06 20:18



Тоя колега няма много акъл, а?




---
Igne Natura Renovatur Integra


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.