Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Писна ми!нови  
Автор looser2 (непознат )
Публикувано04.06.06 09:40



Никола СТАНЧЕВ, Търговище, шеф на фирма за доставка на интернет

500 лв. награда, ако ми кажат кой реже жиците

Давам 500 лв. награда на човека, който ми даде информация за този, който ми реже жиците и оставя всеки ден десетки абонати без интернет връзка. Единственото, което искам, е да го предам на полицията. Нямам илюзия, че ще го осъдят. Кражбите са маловажни, извършителите - малолетни. Но за нас съвсем не са толкова маловажни. Няма да коментирам парите, които губим за възстановяване на трасето. Проваляме се пред клиентите си. Губят доверие. Провалят се сделки.
Най-лошото е, че всички се оказахме безсилни пред вандалите. Те режат кабелите за забавление, защото те не стават за вторични суровини. В тях метал почти няма. На седмица обаче има по 17 такива посегателства. На моята фирма разчитат към 800 клиенти. Как да им обяснявам, че развилнели се хлапета си правят шоу! Безхаберие. Никой не следи заключени ли са капандурите към покривите, кой влиза и излиза от блоковете. После се чудим как бил обран съседът, докато бедствието не мине и през нас



Тема Re: Писна ми! [re: looser2]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано04.06.06 12:05



В отговор на:

...Никой не следи заключени ли са капандурите към покривите...



а преди да изплачеш тук, не се ли сети за някои дребни като стойност, но не и като значение инвестиции? например в катинари за въпросните капандури?

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch

Тема Re: Писна ми!нови [re: looser2]  
Автор kaбeлджиятa (идиотче)
Публикувано04.06.06 14:34



Те режат кабелите за забавление, защото те не стават за вторични суровини.

Ако липсват кабелите - заради медта е!



Тема Re: Писна ми!нови [re: looser2]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано04.06.06 17:13



До г-н Станчев, шефче.

Не сте наясно как се работи с обществото. Гледате върху постфактум при положение, че работата на полиция е да бъде превентивна.



Тема Re: Писна ми!нови [re: ^]]  
Автор lnsert-OFF (куцо пиле)
Публикувано04.06.06 21:54



а щеше ли да има разлика ако бяха откраднати от шахти ?

Press Ctrl-Alt-Del to continue ........


Тема Re: Писна ми!нови [re: looser2]  
Автор L.M. ()
Публикувано05.06.06 06:01



Фирма "XXXXXXXXXXX" се обръща за съдействие към всички свои клиенти и всички граждани на Търговище във връзка със зачестилите напоследък посегателства върху кабелната мрежа. Режат се кабели главно в квартал XXXXX, което води до прекъсване на доставката на интернет. За получаването на полезна информация на телефони: 6 xxxx, 6 xxxx

"XXXXXXXXX" предоставя 1 месец безплатен интернет или парична сума.
/ из саита ви /

Не че има някакво значение но каква беше наградата 500 лв ?!! или да не чета м/у редовете ?

Сега сериозно по темата :
Не ми го побира ума що за хора са тези дето не си заключват капандурите, т.е почти не се сещам за блок със свободен достъп - мисля че вси4ки се сещаме колко 4увствителна е асфалтовата / зиф / заливка по покривите на панелките т.4е , щом си готов да се разделиш с 5 стотака .....

Купи 100 катинара / по 4-5 лв некитаиски / и ги раздаи на домоуправителите, един клю4 при тях един при теб

така хем те "ще контролират положението" кои ще или неще им се разхожда по покрива, хем ти ще си спокоен

за основното ти трасе може да ползваш подпокривното пространство, вътрешноблоковите шахти/квото там има / както и мазетата и/или замазан гуфраж ....но вси4кото това ти го знаеш



www.lovechrockfest.com/

Редактирано от L.M. на 05.06.06 06:05.



Тема Re: Писна ми!нови [re: onzi]  
Автор seo (шматка)
Публикувано06.06.06 08:45



или да си изкараш на видно място пред блока една ГОЛЯЯЯМА кутия, ти в подпокривнит ели се буташ... ? ми, къде дават така бе, мойто момче.. и после плачка.. ?

the lord of destruction


Тема Re: Писна ми!нови [re: onzi]  
Автор seo (шматка)
Публикувано06.06.06 08:46



onzi: извинявай, постнах на грешно място.. това е за оня умник с кабелите ;-)

the lord of destruction


Тема Re: Писна ми!нови [re: looser2]  
Автор Netwlan (Провайдър)
Публикувано07.06.06 12:52



Гн. СТАНЧЕВ в София положението е още по страшно рязането на кабели е напълно организирано от някой, който плаща по 15лв на торба кабели.
Извършителите са почти винаги малолетни ученици за които 15лв са много пари за 10 мин работа.

Добрия Интернет струва пари!!!


Тема Re: Писна ми!нови [re: looser2]  
Автор knight_ (минаващ)
Публикувано07.06.06 13:00



>Давам 500 лв. награда на човека, който ми даде информация за този, който ми реже жиците и >оставя всеки ден десетки абонати без интернет връзка.
вече го знаеш:
>...извършителите - малолетни.
> Проваляме се пред клиентите си. Губят доверие. Провалят се сделки.
Това е целта на занятието!
> Те режат кабелите за забавление,...
Не е за забваление, ПОРЪЧКА Е!!!
> Как да им обяснявам, че развилнели се хлапета си правят шоу!
Казах вече..

Сподели моля те, откога се случва това в Търговище. В София вече е ежедневие.
Това е работа на някой голям (такъв, който има достатъчно пари), да плаща на някой, който наема малолетни и непълнолетни да режат кабели и да им се плаща
за отрязаните парчета. Затова и кабелите липсват.
Затова и сме безсилни пред вандалите:), полицията нехае точно защото всичко изглежда като :
>развилнели се хлапета си правят шоу!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.