Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 23.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: изводи...нови [re: enlighted]  
Автор Kимoн Гeoprиeв (превратаджия)
Публикувано21.05.06 17:55



глей кво ша стане с лановете кат подгонят фрии сървърите...




/

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re: друн друннови [re: L.M.]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано21.05.06 21:05



/*
като цяло и на мен ще ми е интересно да 4уем тук критика на тема ЛАн , но твоето мнение някакси ми издиша.
*/
ste zapochna s tova :
http://vasil.ludost.net/blog/index.php?p=1667

i ste spomema samo hiliadite switches na otkrito, visiastite kabeli, skapanata podruzka na end-user-a , pppoe i srodnite prostotii samo zastoto ne mozete da si pozvolite kadurni switchove. miliardite filtri koito si mislite che pomagat na user-a. razni mu tam mac protekcii i podobni shturotii. taka iavlenieto peering. prosto kato se setia edin sluchai i napravo se pruskam ot smiah.. ta otivam az pri edin shnuradzia /taka vi naricham stoto vruzvate blokovete s shnurove da ne padnat/ i mu vikam iskam net 5mbit toi vika ma nia predlagame na super ceni 10mbit. ia da vidim kuf tozi 10mbit vikam. a toi - ot data.bg svalias s 1MB sec, filma idva za 5 min.
choveche govorim za internet kfo mi puka za data.bg ?

vreme e lanadziite malko po seriozno da poglednat na temata "predlagane na internet"

DrFrancky

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !


Тема Re: друн нови [re: DrFrancky]  
Автор L.M. ()
Публикувано22.05.06 01:54



с тази маимуница с която пишеш ....

Редактирано от L.M. на 22.05.06 04:08.



Тема Re: Алтернативинови [re: Kимoн Гeoprиeв]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано22.05.06 11:17



Да си беше оставил другия ник... отиваше ти повече на изказванията в стил - не знам как е но и така не е... да чуем някаква алтернатива - за България, а не за На пу*ка си майна?
Кабелните ТВ дават еднакви скорости в пиъринг а и навън - и то реални.
Доста ЛАН ки взеха да поумняват (не, че няма и ламета)
АДСЛ единствено тъпата политика на бТК го проваля (може да е до 2 МБ, но за домашни нужди е напълно достатъчно)
Оптики до сгради дори и тук ще видиш - не се прави на велик, че си навън...
Другото са решения за специални случаи - а не масовка за краен потребител, макар в доста държави и ел. мрежа да пробват за преносна среда.
Колкото до незаконния контънт - айде стига глупости... на сред София ти го продават на сергии... после фрии тата и торентите виновни.

Welcome to the real world



Тема Re: друннови [re: L.M.]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано22.05.06 16:29



mda... kato niama kakvo da kazes po temata i znaes che sam prav normalno e da smenis temata

aide kazi togava nesto po linka koito sam dal .. tam e na kirilica


p.s.
tova che pisha s latinski bukvi ne znachi che ne sam prav

DrFrancky

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !


Тема Re: Алтернативинови [re: Mopфиyc]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано22.05.06 16:33



/*
айде стига глупости... на сред София ти го продават на сергии... после фрии тата и торентите виновни
*/
tursis si izvinenie ? tova che niakade go praviat ne oznachava che i ti triabva da go pravis.
zvuchite kato v detskata gradina ... "ma toi i ivancho taka napravi"

DrFrancky

Дишайте лепило - хиляди GNU/Linux юзери не могат да грешат !


Тема Re: друннови [re: L.M.]  
Автор K1 Fan (непознат )
Публикувано22.05.06 17:03



Щом казваш че ADSL-a е остаряла технология, и скороста достига само 2 Мб, сигурно е така :

"For conventional ADSL, downstream rates start at 256 kbit/s and typically reach 8 Mbit/s within 1.5 km (5000 ft) of the DSLAM equipped central office or remote terminal. " е вярно само на 1.5 км
"A newer variant called ADSL2 provides higher downstream rates of up to 12 Mbit/s for spans of less than 2.5 km (8000 ft). " .....ами май не е толкова зле за две медни жички които достигат до почти всеки дом
Чао



Тема Re: Алтернативинови [re: Mopфиyc]  
Автор Kимoн Гeoprиeв (превратаджия)
Публикувано22.05.06 17:29



жена ти не ти е пуснала или любовницата те е напуснала??? що злобееш?

политиката на бтк преди да я продадат облагодетелстваше ланаджиите, интересно защо ли? сега им е изгодно да доят потребителя, както може да се види от играта "дигаме скоростите за същите цени". я кажи като толкова знаеш, защо ланаджиите не дигнаха цените преди да се появи адсл, а след това? стерн е пуснал интересна тема за бтк и кзк

колкото до алтернативите на лана - да, освен адсл има и интернет по кабелната телевизия. сам знаеш че интернета по тв кабела страда от болестта на ланаджиите, наречена топология на мрежата, която се лекува с твърде много пари, които никой няма да даде, поне скоро.

я кажи също така къде в париж/лондон/берлин/койтоидаеградвевропа ще намериш фрии сървъри и сергии като на славейков? щото като не ми кажеш подкрепяш тезата ми, че лановете са възможни и се крепят единствено на незаконния контент който предлагат.

говоря за оптика до апартамент, до сграда всеки може, а за интернета по ел кабелите - дай линк за действаща инсталация, за експериментите всички сме чели





/

USER ERROR: replace user and press any key to continue.


Тема Re: Алтернативинови [re: DrFrancky]  
Автор L.M. ()
Публикувано23.05.06 06:33



re: Dr. franky - станах ти голем фен ...продължаваи да ни разсмиваш, докато се забавлявах над писанията ти се сетих за ; Кн. ІV - Най-добрата държавна уредба - Идеалната държава - премахване на богатството и бедността - Граници на идеалната държава из ПЛАТОН - Държавата....

дали това е приложимо в днешни времена, т.е да доиде комунизма и да оправи нещата, или вси4ко за всекиго платено ..или безплатно

защото докато не се променят коренно нещата , т.е да се поставят то4ни правила аз всеки път като тръгна да си свалям някакъв контент ще се питам доколко съм престъпник затова 4е ще гледам нещо безплатно

колкото до ДСЛ-а , сравняваите това което е на бг пазара, не ДСЛ-а в другите държави

Редактирано от L.M. на 23.05.06 06:40.



Тема Re: фибер до апартаментнови [re: Kимoн Гeoprиeв]  
Автор L.M. ()
Публикувано23.05.06 06:46



а има ли подобно влакно което да позволява ъгъл за огъване 80-140 градуса и кои ще е този луд дето ще ти го прокара до розетката ти зад бюрото ...нещо се сумнявам в цялата тази щуротия

www.lovechrockfest.com/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.