Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Извинявам се,нови [re: DrFrancky]  
Автор Лили и Mими* (каки)
Публикувано06.05.06 12:53



Франки, мойто момче пак не ти прочетох глупостите , но ще ти кажа следното. Живяла съм в човешка демократична държава, в който пиратсвото не е на почит, но за сметка на това можеш да си пазаруваш дискове с филми, музика и игри на нормални човешки цени. В България това не може да стане поради ниският стандарт на шибаната ни държавица. Ненормалното в случая е, че НСБОП и МВР като държавни институции защитават интересите на частни фирми. Сиреч закона по който удрят гореспоменатите топъплоудери се намира в НПК а не в ГПК, където му е мястото. Тоест представителите на фирмите, чийто права са засегнати е редно да съдят нарушителите на закона, а не е това да е работа на държавата в лицето на МВР и НСБОП. Понял?



Тема Re: Извинявам се,нови [re: Лили и Mими*]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано06.05.06 13:18



kakto sama kaza .. ne si me prochela.. ako me beshe prochela stese da razberes che nezavisimo dali ni haresva daden zakon stom toi sastestvuva nia se podchiniavame na nego. ako imame sili go promeniame. niskia /spored teb/ standart na stranata ni ne opravdava krazbata. a tova si e krazba i rasprostranenie. niskia standart opravdava li tova che az sam ti otkradnal televizora za da si kupia salam ?
pak ti poftariam .. dali mi haresva ili ne ima si zakoni. zakoni koito triabva da se spazvat.
sega neka da te popitam nesto:
opravdavas li krazbata zaradi nisuk standart i podkrepias li horata koito go praviat.

DrFrancky



Тема Re: Извинявам се,нови [re: DrFrancky]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.05.06 17:05



Закон казваш.
Има ли закон, който да ми забрани да снимам картина на Пикасо и да сложа снимката в хола си и да й се радвам?
Ей по същия този закон може да ме подведат под отговорност за ДивХ копие на филм - с многократно по-ниско качество, само с 2канален звук, без доп.материали, без оригинални кутийка и обложка, без право на претенции и рекламации, ако в средата на филма има черно-бяла 5-минутка. Че това вече не е официалния филм, а някакво негово нискокачествено копие.. Което не продавам/давам под наем

С частта за разпространението съм съгласен, че се нарушават няколко закона.



Тема Re: Извинявам се,нови [re: Cтepн™]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано06.05.06 19:08



da si vidial na kartina na picaso da pishe "not for retail , redistribute, copy or reproduce in any form" ?

p.s.
puk i neznam dali znaes no v nikoi mozei v koito ima pikaso niama da ti pozvoliat da snimas. poviarvai mi , bil sam na izlozba na originali na pikaso.

DrFrancky



Тема Ти малоумен ли си ?!нови [re: DrFrancky]  
Автор KokoWeb (новак)
Публикувано06.05.06 19:30



Въпроса ми е сериозен.



Тема Re: Ти малоумен ли си ?!нови [re: KokoWeb]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано06.05.06 19:50



koe ne razbra be kretenche ?
primerno public domain govori li ti nesto

v siaka edna kniga primerno na purva stranica ima
"Всички права запазени. Никоя част от тази книга не може да бъде възпроизвеждана, съхранявана в информационна база данни, копирана или предавана с каквито и да са технически средства - електронни , механични, фотокопирни, записващи или други, бе предварително писмено разрешение на ......... "
da ti preveda gornoto na tvoia ezik:
tupo kopele, tova deto durzis v raceti si ne mozes da go snimas i zakachis na shibanata si stena bez da me pitas.

po sustia nachin v seki soft, movie, pesen ima EULA koito kazva kakvo mozes i kakvo ne .. za tova koeto ne mozes se prilaga zakona za avtorskoto pravo ili niakoi drug /spored sluchaia na zloupotreba/

sega ... gospodin "Ти малоумен ли си ?!" , pak pitam dali si vizdal takova pod kartina na pikaso ? i pak ti kazvam che niama da mozes TI SAM da snimas kartina na pikaso poradi dosta prichini koito ne smiatam da obesniavam tuka /prosto ne si tolkova intelegenten za da go svanes/ . ima reprodukcii koito sa praveni ot mozeia v koito e izlozena /ili kolikcionera koito ia pritezava/ koito mozes da slozis ako stes i za toaletna hartia.

DrFrancky



Тема Не чета маймуницанови [re: DrFrancky]  
Автор KokoWeb (новак)
Публикувано06.05.06 19:52



.



Тема Re: Не чета маймуницанови [re: KokoWeb]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано06.05.06 19:55



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=isp&Number=1945670655&page=0&view=collapsed&sb=5

DrFrancky



Тема Абсолютно сигурно е !нови [re: бaт Пeнчo]  
Автор KokoWeb (новак)
Публикувано06.05.06 20:03



Дори при по "агресивен" адвокат мисля, че ще успеят да спечелят и по някой лев заради причинени неимуществени вреди от служителите на НСБОП.
Апропо ... замислих се дали една отворена вратичка в системата ми не би била чудесен аргумент "Някой е влизал в компютъра ми и не знам какво е слагал там, питайте интернет доставчика ми/който ми е дал адреса/ защо е позволил това да се случи".



Тема Re: Абсолютно сигурно е !нови [re: KokoWeb]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано06.05.06 20:07



slino se nadiavam tezi hora da budat osudeni.


DrFrancky




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.