Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 07.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема internet+TV  
Автор alex_sm (непознат )
Публикувано02.05.06 13:02



здравейте.
някой може ли да ме посъветва за доставчик на интернет в къщи? Но искам интернет +ТВ и да е възможно най-евтино, но поносимо. Чух за някъква фирма, но не си спомням как се казваше- нещо от рода на София кабел или нещо такова при които тези две услуги се предлагаха за 20 лв? Трябва ми за района Хиподрума-Лагера. Ако някой се сеща нещо ще съм благодарен.



Тема Re: internet+TVнови [re: alex_sm]  
Автор sensitive ()
Публикувано02.05.06 15:02



Правилно си разбрал, Софийска кабелна компания, но не знам дали имат покритие в Хиподрума. Със сигурност имат абонати в Стрелбище до пазара на Ив.Вазов - пакета Интернет + Кабелна тел. е 30 лв. Телефона им е: 958 19 78
Успех!




Тема Re: internet+TVнови [re: sensitive]  
Автор alex_sm (непознат )
Публикувано03.05.06 11:06



blagodarq



Тема Re: internet+TVнови [re: alex_sm]  
Автор KumaLisa2 (непознат )
Публикувано25.05.06 20:55



!



Тема Re: internet+TVнови [re: KumaLisa2]  
Автор L.M. ()
Публикувано25.05.06 21:35



драга кумалисо по начина по които спамите предполагам заедно с калинка5 форума ....т.е в рамките на 20 мин сте изписали един тон глупости в отдавна забравени теми ...с цел да ги изкарате на топ позиция се 4удя коя ли е темата която се опитвате да изместите от първа страница .....

я ....тази за спецтър нея като 4ели не сте я видели / от днес / ве4е е в архива, дали да не я извадим и нея?

не 4е ме вълнува аз моето съм си го написал , ама да ни правите на балуци .....

www.lovechrockfest.com/




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.