Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:37 24.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема NETBYTEнови  
Автор Bulgar-ka (непознат )
Публикувано21.04.06 12:48



Здравейте! Чували ли сте нещо за тази фирма, защото си търся нов доставчик (става въпрос за Редута). Вече толкова фирми смених и не съм доволна от нито една от тях. Споделете информация ако имате такава. Благодаря!



Тема Re: NETBYTEнови [re: Bulgar-ka]  
Автор L.M. ()
Публикувано22.04.06 02:56



нема такава фирма в кв. редута , в квартала по4ти няма лоши фирми т.е незнам от кои и от какво си недоволна


ела при нас www.unitednetworx.com


www.lovechrockfest.com/

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от L.M. на 22.04.06 02:59.</EM></FONT></P>

Редактирано от L.M. на 22.04.06 02:59.



Тема Re: NETBYTE [re: L.M.]  
Автор skifi (непознат )
Публикувано23.04.06 23:54



ami http://netbyte.demonnet.org tazi firma predlaga net v reduta kak shte nqma takava firma :) mai nqkoi hora ne sa dostatachno informirani.Dokolkoto znam kachestvoto i skorostite im sa si zavidni :)



Тема Re: NETBYTEнови [re: skifi]  
Автор L.M. ()
Публикувано25.04.06 04:37



няма подобна регистрирана фирма според сиела, няма и мрежа на подобна фирма ...но се сещам кои оперира със сигнал от демон нет в редута....т.е нищо ново под слънцето

www.lovechrockfest.com/



Тема Re: NETBYTEнови [re: L.M.]  
Автор Bulgar-ka (непознат )
Публикувано25.04.06 12:09



Незнам ама предлагат доста добри цени и скорости. Чакам днес да ме включат и ще ви кажа отзиви :) А относно Редута незнам да има някой който да оперира със сигнал от Демоннет освен Netbyte. Нещо май не си информиран правилно...



Тема Re: NETBYTEнови [re: Bulgar-ka]  
Автор DrFrancky (Keen on Yelling)
Публикувано25.04.06 13:24



kato gledam kakvo predstavliava site na tazi "firma" i napravo mi se plache. plache mi se i za takiva zabludeni dushi kato tebe

DrFrancky



Тема Re: NETBYTEнови [re: DrFrancky]  
Автор Bulgar-ka (непознат )
Публикувано26.04.06 17:00



Както ви казах ще споделя впечатленията си от Netbyte, а те наистина са доста добри (за сега)! Искам да кажа че съм много доволна от новия си доставчик. Такъв нет не съм имала до сега при това съм на 15 лв акаунт - най-ниския при тях. Един филм свалям за 10мин! Към който и да съм била до момента min за 9 часа съм сваляла. Така че за сега съм доволна.
А за сайта незнам и не ме интересува - за мен е важно какво предлагат. В крайна сметка съм един юзер който иска да гледа филми, да си рови в пощата и общо взето е това.



Тема Re: NETBYTEнови [re: Bulgar-ka]  
Автор L.M. ()
Публикувано26.04.06 21:51



Както ви казах ще споделя впечатленията си от Netbyte, а те наистина са доста добри (за сега)! Искам да кажа че съм много доволна от новия си доставчик. Такъв нет не съм имала до сега при това съм на 15 лв акаунт - най-ниския при тях. Един филм свалям за 10мин! Към който и да съм била до момента min за 9 часа съм сваляла. Така че за сега съм доволна.

ок има подобна мрежа в кв.редута,
цялата тази тема тук ми зву4икато автореклама, може и да бъркам

както и да е желая успех и колегиалност на екипа на Нетбаит


www.lovechrockfest.com/



Тема Re: NETBYTEнови [re: Bulgar-ka]  
Автор WlSP (Metro ESP)
Публикувано28.04.06 11:16



Според това, което пише на сайта им, не може с 15-левов акаунт да сваляш филм за 10 минути. Или те са объркали нещо, или ти ни лъжеш.



Тема Re: NETBYTEнови [re: WlSP]  
Автор Bulgar-ka (непознат )
Публикувано28.04.06 12:04



Напротив! Точно за толкова го свалям! Защо да е невъзможно?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.