Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:41 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Стрелбище - CISBG ? Fibernet ?нови  
Автор itii (непознат )
Публикувано29.03.06 10:09



Какво ви е мнението за интернета на CISBG, стабилен ли е, как е поддръжката. В една друга тема видях че хвалите и файбернет, но не намерих никакъв техен сайт. Ако някой го знае може ли да го каже ? Става дума за 10 блок (точно срещу пазара Иван Вазов).



Тема Re: Стрелбище - CISBG ? Fibernet ?нови [re: itii]  
Автор L.M. ()
Публикувано29.03.06 20:50



на фибернет саита им е маскиран , офиса им е в блок 109 до офиса на естнет ...цените са им от 10 лв и аз ли4но съм пове4е от доволен от услугата им, т.е когато има интернет вси4ко е ок, когато няма ...е много трудно да ги откриеш в извунработно време , събота и неделя

имат много плюсове, единственият минус които виждам аз е поддружката им

цис състо са добри но на мен ли4но са ми скъпи4ки ...



Тема Re: Стрелбище - CISBG ? Fibernet ?нови [re: itii]  
Автор jovanni_k (непознат )
Публикувано30.03.06 17:15



За Стрелбище първия и един от най-добрите доставчици са БИОТРОНИКА ООД. Имат покритие на Бл 10 и почти в цяло Стрелбище. Цената им е 35 лв. но интернета и поддръжката им са супер. Препоръчвам го на всеки, който си търси стабилен доставчик. Адреса им е www.biotronica.net



Тема Re: Стрелбище - CISBG ? Fibernet ?нови [re: itii]  
Автор belitov (непознат)
Публикувано30.03.06 23:41



Здравей,
Ето ти сайта на Fibernet: http://www.fibernetbg.com/. За CISBG нищо не мога да ти кажа, защото не съм ползвал услугите им. Ползвам интернет от Fibernet от повече от 1 година и мога да ти кажа, че съм достатъчно доволен за да остана още една :) Проблеми с поддържката с почивните дни наистина има, но за щастие в този период ми се е случвало само 2-3 пъти. На ниската тарифа скоростите винаги са точно колкото са обявени, за по-високите - май не е точно така, както и при повечето доставчици в района!

Така че, ако искаш да имаш интернет за browse, IM и e-mail - те са най-доброто, заради цената. Ако обаче искаш да дърпаш здраво и постоянно - виж какво са писали и другите.


Успех,
Иво Белитов



Тема Re: Стрелбище - CISBG ? Fibernet ?нови [re: itii]  
Автор LordOfThelnternet (непознат )
Публикувано03.04.06 10:30



www.applet-bg.com



Тема Re: лорд офнови [re: LordOfThelnternet]  
Автор L.M. ()
Публикувано08.04.06 01:39



тои itii пита за cisbg и fibernet,
поста ти зву4и по скоро кaто имиджова реклама,
няма ли да ни кажеш с какво сте по добри , може и някои друг да прояви интерес към някои охлюф, костенурка или дори жаба



Тема Re: лорд оф [re: L.M.]  
Автор LordOfThelnternet (непознат )
Публикувано10.04.06 08:36



а ти кога ще спреш да адвокатсваш на останалите ?

Редактирано от LordOfThelnternet на 10.04.06 08:40.



Тема Re: Стрелбище - CISBG ? Fibernet ?нови [re: itii]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано10.04.06 11:28



CISBG са ми уеко смешни, още си живеят с представите от преди 4 - 5 години.
Ще ми искат допълнителна такса за лаптопа представи си, че и ще ме изключват ако го пусна в нета заедно с другия комп. аре улево моля

Welcome to the real world




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.