Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 25.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Тема WoW Дианабад  
Автор angmar (кататоник)
Публикувано30.03.06 12:49



Някой може ли да ми предложи стабилна външна връзка (без загуби на пакети и т.н., даже и вечер когато "мрежата е натоварена") като за игра на WoW в Дианабад, освен БТК (БТК са ми доста неудобни защото пускането на техния ADSL в квартира с аналогов телефон е крайно досадна процедура).
Скорости от рода на 30-40К са напълно достатъчни.
Неограничен достъп м-у другото, решения на трафик не ми понасят.



Тема Re: WoW Дианабаднови [re: angmar]  
Автор v.peichev (страшен)
Публикувано30.03.06 13:51



Cybergate

. Аз съм към тях около окръжна болница и съм много доволен. Скоростите съответстват напълно на обявените(58-63KB външен, 105-120KB БГ за неограничената тарифа от 30 лв), имам общо около 15 минути без интернет за 4 месеца и половина откак съм им абонат, като само веднъж е прекъснал за 10 минути и още 3 пъти за по 1-2 минути, имат отлична 24 часова поддръжка. Няма загуби на пакети пинга е 8-13 ms към българските сървъри, 60-100 към чуждите. Имат покритие в целия Дианабад

Коткотрепач<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от v.peichev на 30.03.06 13:51.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от v.peichev на 30.03.06 13:52.</EM></FONT></P>

Редактирано от v.peichev на 30.03.06 14:23.



Тема Re: WoW Дианабаднови [re: v.peichev]  
Автор angmar (кататоник)
Публикувано30.03.06 14:53



Мен все пак ми се ще идея от някои, който е опитвал конкретно WоW, за мен загуба на 4 пакатa подред значи disconnect за 3-4 мин (остава и въпроса за това как е писан WoW), a ako си download няма и да се забележи.



Тема Re: WoW Дианабаднови [re: angmar]  
Автор kpokoжaбъл (зеленоопашат)
Публикувано31.03.06 12:40



питай във форумите на




Dropped on my head, I was.
No sense this post makes.

Тема Re: WoW Дианабаднови [re: kpokoжaбъл]  
Автор angmar (кататоник)
Публикувано31.03.06 15:43



wow-bg.org e Български сървър.
Както и да е.
Тука вече доставчици маи не четат или няма кой да направи оферта.



Тема Re: WoW Дианабаднови [re: angmar]  
Автор kpokoжaбъл (зеленоопашат)
Публикувано31.03.06 17:30



опа, моя грешка. пробвай пак, но без тирето...


там доставчици няма, но затова пък потребители - колкото щеш :)


Dropped on my head, I was.
No sense this post makes.

Редактирано от kpokoжaбъл на 31.03.06 17:30.



Тема Re: WoW Дианабаднови [re: angmar]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано02.04.06 22:16



Ползвам нет от НетБГ през Естнет... играя го това без проблеми.
Разгледай netbg.com или esntet.bg

Welcome to the real world



Тема Re: WoW Дианабаднови [re: kpokoжaбъл]  
Автор angmar (кататоник)
Публикувано06.04.06 14:36



Егати отчаяната работа, форума на wowbg не приема регистрации (просто не ме регистрира, иначе грешка не дава). Липсва каквата и да е информация как да се контактнат админите на форума, ако не си регнат.
На всичкото отгоре дори и само за да четеш (освен може би в 1-2 борда) трябва да си регнат, което считам за мега тъпо.



Тема Re: WoW Дианабаднови [re: v.peichev]  
Автор bmwbav (непознат )
Публикувано08.05.07 17:05



ot kade da istyeglq wow nefelin ! e razbirase ne ot saita a ot dr. pls kajete 4akam otgovor i ne bmw999@abv.bg





Тема Re: WoW Дианабаднови [re: angmar]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано08.05.07 21:11



Гледай колко оферти има за 10, 20 и повече MB?! Я да се връзваш към тях, че "Колкото повече, толкова повече" казва един мъдър батко тук по тоя въпрос




Между другото, Митко, чуваш ли какво вика младежа? 30-40К му били достатъчни?! УОУ! Това е то...

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.