Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 23.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мнет, Бтк, Интербилд, ПроЛан (СПнет) или SSIнови [re: Cтepн™]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано07.03.06 19:49



Благодаря за идеята, но смятам, че разбираш едно елементарно нещо: аз, в качеството си на физическо лице, може да я одобрявам, но в качеството си на представител на юридическо лице не мога да споделя мнение до момента, в който това, което се очаква да кажа, не отразява виждането на по-висшестоящите във фирмата относно обсъжданата проблематика.

А във връзка с оплакванията, с доволните и недоволните - разбира се, вярвай на когото намериш за добре, това е твое право. Аз никъде не съм гарантирал перфектен и безкомпромисен ъптайм, 100% от скоростите и така нататък. Проблемът с оплакванията и отзивите ми е следният: мрежите ни са в процес на непрекъсната и постоянна оптимизация, и просто рискуваш да бъдеш снабден с мнения на клиенти, които са били в сила до преди две седмици, а сега вече не са. Няма никаква файда да си чешем езиците с неудобства, които са минали. С други думи казано - за разлика от повечето фирми в града, ние не си занемаряваме нещата и не си "замразяваме" технически мрежите по цяла година, две или три, без да се сменят устройства, без да се сменят кабели и т.н.

Естествено, тези неща водят до подобряване на стабилността, качеството и скоростите. Също така, подобни действия водят до "мухлясване" на отзивите на клиентите. Достатъчно си интелигентен и си наясно, че отпадането на проблема и елиминирането на неудобството не означава промяната на мнението при клиента на момента.

Това ми е проблемът с отзивите. Не се казваме БТК, за да оперираме с една и съща кабелна мрежа по блоковете от 1956г. насам. Надявам се да съм достатъчно ясен. Предвид постоянната ни и интензивна работа, никой отзив за фирма "Интербилд" ООД не може да е актуален повече от две седмици.



Тема Re: Мнет, Бтк, Интербилд, ПроЛан (СПнет) или SSIнови [re: checho]  
Автор fadlan_ (ISP)
Публикувано07.03.06 20:35



Благодарим за критиката. Условията са такива по типов договор, ако някой клиент не хареса и намери за неприемливо дадено условие, може да се споразумее и да подпише индивидуален договор, проблеми няма. За разлика от бТК, ние правим компромиси.



Тема Re: Мнет, Бтк, Интербилд, ПроЛан (СПнет) или SSIнови [re: checho]  
Автор dagoburd (непознат)
Публикувано09.03.06 19:37



Като се замислих каквото ида става по малките фирми ще бъдат постепенно погълнати от ПроЛан и МетроНет (демек уникомс, демек хомелан :P) и ежентуално от ИнтерБилд.От тази страна следователно няма смисъл да с евързвам към някой малка фирма кояот така или иначе ще бъде купена :)


та сега, чудих се чудих се ... и още се чудя, но се пка до сега никой (поне в темата :) ) не видях да рекламира ПроЛан което нещо мн не мис е нрави но се пак там поне според мен ги има тези плюсове че има варненски пеерин което е мн повече информация от едно фтп във всички случай а също и цените са мн по ниски ... но се пак нета падал често кото пъкл от друга страна не ми се нрави хич .

Сега ми пуснаха и офертата за уникомс (или метронет или хомелан както там се нарича :) ще се радвам ако някой поясни :) ) но при тях не са ми ми много ясни цените , гледха на сайта им ное направено доста неразбрано .. но тук отново гти има плюсовете като при ПроЛан - варна пеер + дата.бг фрее с висока скорост :) :) ама цените не са ми мн ясно някой ако ми ги поясни ще съм му благодарен :)


още едно въпросче -> почнал ли е някой от споменатите до сега доставчици да пшолага кабели под земята и ако е почнал в кои райони ?



Тема Re: Мнет, Бтк, Интербилд, ПроЛан (СПнет) или SSIнови [re: dagoburd]  
Автор MAZNlO (непознат )
Публикувано15.03.06 18:16



са новите на МетроНет.Не мога да разбера кое не ти е ясно.Аз от доста време съм абонат на ПроЛан и с нетърпение чакам МетроНет да покрият моя район за да стана техен абонат.Изводите можеш да си ги направиш сам.



Тема Re: Мнет, Бтк, Интербилд, ПроЛан (СПнет) или SSIнови [re: MAZNlO]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.03.06 18:51



Абе явно човекът е решил да се вързва към СПнет и чака да почнат да ги хвалят и все върти как при тях офертите били по-по-най.
Ами да, такива са, но дотук никой не е казал и 1/2 добра дума...нищо, че имат хубави оферти



Тема Re: Мнет, Бтк, Интербилд, ПроЛан (СПнет) или SSIнови [re: Cтepн™]  
Автор user_noname (непознат )
Публикувано18.03.06 00:52



Ами как някой да каже хубава дума за СПНЕТ? Като хората от мрежата им са заети да си теглят от Варненския ПЕЕР ,да си гледкат, слушкат си музичка и въобще не ги е грижа,че вие обсъждате провайдери. Който си е намерил истински такъв не го е грижа за тези теми и просто не влиза в тях. В края на краищата и те имат "проблеми" не могат да сварват да си изконсумират изтегленото през деня. До толкова с въпроса що никой не ги хвали. А и въобще има ли нужда качествената услуга от хвалене? То хваленето си има две понятия: реклама и слухове от потребители ,за второто стана ясно още тука,човека е чул ,че СПНЕТ са добри и е убеден ,че ще ползва тяхната услуга без да има "дежурен по форум" ...А за рекламата - всеки който малко слуша радио във Варна, ще разбере,че може да има нет и безплатен телефон там където и БТК не са стигнали от 1956г. ли беше ... А за развитието им няма да се спирам "дежурния по форум" го описа най добре за интербилд същото е и за СПНЕТ с някой допълнения....Е имате и мнението на един USER на СПНЕТ който им е клиент от далечната 2003 г.



Тема Re: Мнет, Бтк, Интербилд, ПроЛан (СПнет) или SSIнови [re: user_noname]  
Автор imagination (непознат)
Публикувано22.03.06 11:29



Ами и аз да кажа една добра дума :) откакто СПНЕТ закупи моят досегашен доставчик си търся нов :). Tова май енебеше много-добра дума но фактите са такива :)
Поздрави.



Тема Re: Мнет, Бтк, Интербилд, ПроЛан (СПнет) или SSIнови [re: imagination]  
Автор dagoburd (непознат)
Публикувано23.03.06 16:53



Изборът ми падна върху МЕтронет .. Имат най добрите цени в града с най доброто количество ресурси, и за тях единствено не съм чул лоша дума от където и да е.Фирмата се пак е собственост на HomeLan а те на един от най-добрите доставчици в българия.При метронет оптиката и копаенето под земята са вече в начаслните си етапи, фирмата няма шанс да бъде препродадена или нещо от сорта.Въобще минуси не мога да кажа за тях ... смао дето има едни малъккккк проблем ...

Те още не покриват моя район ии има да чакам ся 4 - 5 месеца докато додат а до тогава не знам дали ще издържа на настоящия ми доставчик Револта ...



Тема Re: Мнет, Бтк, Интербилд, ПроЛан (СПнет) или SSIнови [re: dagoburd]  
Автор pe6Oo (непознат )
Публикувано27.03.06 15:06



Хм интересен спор :) и борба за клиенти :)
Някой може ли да ми каже кои от хвалените тука фирми има покритие в района над ХЕИ, за Интербилд знам те всичко покриват (просто рекламите им са навсякъде :) )
Тези метронет хм .... звучат добре, ама дали наистина са им такива скоростите.
И ариа не изглежда зле ... стия фреета май се опитват да върнат стария рай на пиратството.
Интербилд не съм бил тяхен абонат а на малък ЛАН с който имаха някакви отношения с тях, и фреет-то беше добре. Обаче от бая време не мога да го ползвам само затяхни клиети е май... Нямате ли безплатно свързване в гореспоменатия район?
ПП май станах многословен ама се заинтересувах




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.