Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Според вас редно ли е поведението на bgmreja?нови  
Автор afew (непознат )
Публикувано17.01.06 16:16



Здравейте аз съм потербител на бг мрежа които ме поставят в следното неудобно положение.
Не съм си платил и-нет-а следователно на секундата съм спрян-нормално, но отивайки да си го платя разбирам ,че независимо че ми е бил спрян аз ще трябва да си платя и за дните, в които не съм имал :-( , а освен това такста която плащам е за 30 дни а не за месец , което както се сещате означава плаваща дата за плащане която всеки човек може да обърка ,но естествено за своя сметка.

<P ID=&quot;edit&quot;><FONT class=&quot;small&quot;><EM>Редактирано от afew на 17.01.06 17:15.</EM></FONT></P>

Редактирано от afew на 17.01.06 17:17.



Тема Re: Според вас редно ли е поведението на bgmreja?нови [re: afew]  
Автор L.M. ()
Публикувано18.01.06 02:26



битят бит, е....ят е.ан, нали доброволно си им станал абонат ако не те кефи парво си говори с бг мрежата после плуи по нея



Тема Re: Според вас редно ли е поведението на bgmreja?нови [re: L.M.]  
Автор afew (непознат )
Публикувано18.01.06 09:02



А бе човек първо на първо не плюя по бг мрежа и второ ако не смяташ да ми отговориш на питането по-добре не пиши.Аз достатъчно интелигентно зададох въпроса си.



Тема Re: Според вас редно ли е поведението на bgmreja?нови [re: afew]  
Автор The One (избраният)
Публикувано18.01.06 11:18



Човека ти е отговорил много точно.
Това, че ти неможеш да разбереш отговора си е твой проблем.

НИКОЙ не те е карал да се връзваш към тях. Сам си го направил.
Така, че ако не те кефят - смени ги. Няма какво да питаш редно ли е - не е ли редно.
Ако според теб нещо не е редно - погледни си договора, погледни общите условия на БГ мрежа и ако мислиш, че не са прави - обарни се към КРС или към съда.
Ако пък мислиш, че си преебан - не си губи времето да задаваш отговори, а се откачи от тях.

And the death shall not have dominion!


Тема Re: Според вас редно ли е поведението на bgmreja?нови [re: The One]  
Автор afew (непознат )
Публикувано18.01.06 13:04



Ами до някъде сте прав,но:
1) аз не мога да знам предварително какви евтини номера или пък казано друго яче недомислени неща е надробил съответния доставчик;
2)не смятам ,че трябва да давам през месец по 40 лв. инсталационна такса за да търся нещо , което незнам дали ще намеря;
3)нека се върнем на въпроса :-МЕН ПРОСТО МЕ ИНТЕРЕСУВА ТОВА Е ЛИ НОРАМАЛНАТА ПРАКТИКА И ПРИ ВАС МОИ СКЪПИ И-НЕТ ДОСТАВЧИЦИ,



Тема Re: Според вас редно ли е поведението на bgmreja?нови [re: afew]  
Автор fadlan_ (ISP)
Публикувано18.01.06 13:38



Няма евтини номера - има Общи условия и договор към тях (съгласувани с КРС) изчитайки ги разбираш правата и задълженията между клиента и фирмата. Всяка фирма си има подобни и ако сметнеш, че нещо не ти пасва, просто неподписваш, а търсиш друга с по-изгодни за теб условия. Така няма да плащаш инсталации през ден...



Тема Re: Според вас редно ли е поведението на bgmreja?нови [re: fadlan_]  
Автор afew (непознат )
Публикувано18.01.06 15:55



Ами значи никъде не пише в договора,че имал -нямал плаща и това Ви го гарантирами. Въобще (в общия случай)повечето неща се разбират в процеса на ползване а относно това за 30 дни го има ,но то е просто типичен пример за както вие го казахте евтини номера.И като доказателство за да не ме поправяте повече ви давам следния линк http://www.bgmreja.com/Price.htm ,който еднозначно казва МЕСЕЦ ,а не МЕСЕЦ = 30 ДНИ .



Тема Re: Според вас редно ли е поведението на bgmreja? [re: afew]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано18.01.06 17:05



Не е редно разбира се. Това е практика от преди 3г. А защо си избрал тоя доставчик вече само ти можеш да отговориш ан тоя въпрос.



Тема Re: Според вас редно ли е поведението на bgmreja?нови [re: afew]  
Автор WlSP (Metro ESP)
Публикувано18.01.06 18:29



Няма нормална практика, има различна политика при различни доставчици, съответно отразена в договорите и общите условия. Някои имат гратисен период с предупредително съобщение, други - не. Като цяло правилото е операторът да те обезщетява за престой по НЕГОВА вина, а в твоя случай е по ТВОЯ (ако плащаш навреме, няма да даваш залудо пари - демек, от теб си зависи). Все пак това е неограничен достъп с плащане на абонаментен принцип, я си представи, че отидеш да платиш на 29-тия ден - за 1 ден ли ще претендираш да плащаш? Или ще искаш всеки път да ти сменят началната дата? Ами ако 100 души решат да правят така? Къде ще му излезат сметките на тоя оператор? Да не говорим за затрудненията на билинга...
Не защищавам бг-мрежа, не ме разбирай погрешно, но погледни нещата и от другата страна.



Тема Re: Според вас редно ли е поведението на bgmreja?нови [re: RazoR]  
Автор afew (непознат )
Публикувано18.01.06 18:30



:-) ами когато си го пуснах нет-а имах право на избор междъ този и никакъв и затова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.