Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Тема Търся съветнови  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано14.12.05 13:08



живея в Хиподрума, след много ровене из нета се спрях на няколко Лан-ки: Глобллан, бгсел и easy-lan.
Някой може ли да ми даде някаква информация за тях и предимно за Глобаллан, тъй като на тях съм се спряла май за сега (предвид факта, че връзват и през почивните дни).
thanx.



Тема Re: Търся съветнови [re: gamina]  
Автор mixcho (radio-prenos)
Публикувано15.12.05 14:51



...easy-lan sashto vrazvat prez pochivnite dni



Тема Давам съветнови [re: gamina]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано17.12.05 13:06



<- виж скоростите!

И BOL.BG връзват през почивните дни :)



Сериозно - виж скоростите!

Редактирано от Mитko на 17.12.05 13:07.



Тема Re: Давам съветнови [re: Mитko]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано19.12.05 10:27



а какво ще рече заплащането на материалите? другите поне не искат да си плащам кабелите...



Тема Re: Давам съветнови [re: gamina]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано19.12.05 11:52



Бях написал защо ние таксуваме кабелите (защото остават собственост на потребителя), но после се отказах. Като цяло избягвам да участвам в дискусии "ама защо при тях е така, а при вас - иначе".

Мерцедес са известни като производител на много скъпи коли. За да отговорят на търсенето и на по-малки модели, те произвеждат два вида сравнително евтини коли - "А-класа" и Смарт. И двете са от категорията например на Форд Фиеста или Пежо 206. Мерцедес Смарт без никакви екстри струва колкото Форд Фиеста с климатик, стерео и лети джанти (около 8000 евро). Със същите екстри Смартът става малко по-скъп (10000 евро). Въпреки това в един модерен град като Рим няма да видиш Пежо 206 или Форд фиеста. Градът е задръстен от Мерцедес Смарт - всяка втора кола по улиците е такава. Вярно, по-скъпа е, но е по-хубава ... Все пак е Мерцедес.

Митко

Редактирано от Mитko на 19.12.05 12:14.



Тема Re: Давам съветнови [re: Mитko]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано19.12.05 12:13



Леле майко, голяма работа, че остават техни. Като си сменят доставчика той ще ги окабели пак. За без пари. И пак ще са си техни кабелите. Дори да не са техни - дреме им. Като им ги вземат при прекратяване на договора, по-следващият доставчик пак ще ги окабели... За без пари...
Не виждам каква е идеята. Освен да набутате потребителите де.



Тема Re: Давам съветнови [re: Osogovetz]  
Автор 4l (влюбен)
Публикувано19.12.05 12:33



Ами... идеята е проста - повече приходи Ако не ме лъже паметта в тоя край на София БОЛ са единствените които искат пари при инсталация (освен едни ентусиасти, които искаха 50 кинта инсталационна такса плюс предплащане за половин година).

Надеждата умира последна...
Но все пак умира


Тема Re: Давам съветнови [re: 4l]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано24.12.05 21:09



тц - bgmreja - 45 левчета инсталация, която отпада при половин година предплащане ( въобще не си го представям)
и едни други ентусиасти, срещу 50 лева инсталационна ти пускат нет за 6.99 на месец, естествено не споменават скорости и такива ми ти екстри,
колкото до кабелите на бол.бг - бих се съгласила да си ги платя, но не е нещо, което да не мога и сама да си купя ако се наложи, нали...
имаше едни които пробутваха и лан карти за скромната сума от 24 лева (същата в магазина е 10-12лв.) идват, виждат че не отбираш и ти заявяват че мрежовата ти карта не става.. и ако наистина нищо не отбираш ти продават нова, може би даже същата като твоята...
иначе се набутах на мега смотан доставчик, като ме изнервят тотално ще ги оплюя и тука...



Тема Re: Давам съвет [re: gamina]  
Автор pian (непознат )
Публикувано28.12.05 13:43



абе май темата е за гъбаркане,не за реална помощ,А?



Тема Re: Давам съветнови [re: pian]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано28.12.05 14:50



аааа, не... наистина имах нужда от съвет, само че никои така и не ми каза тея за които питах как са с поддръжката и т.н... а които се гъбаркал-гъбаркал...
Сега пак да попитам - понеже имат постоянно сривове по трасето искат да сложат вкъщи някаква кутия, която да захранва нещо си... срещу отстъпка, харчело по 2-3 лева ток на месец.. нещо по въпроса набутване ли е?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.