Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 20.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Интернет в "Хаджи Димитър"нови  
Автор nejlika (любопитна)
Публикувано11.07.05 10:09



Трябва ми неограничен интернет за "Хаджи Димитър". Прочетох препоръките за търсене в първата тема, имам вече предвид няколко доставчици (Speedy Net, BALI.BG, HomeLAN, Smartcall), но ме интересуват и лични впечатления по възможност. И цената да е под 30 лв (с ДДС). Ще съм благодарна за всякакви мнения.

За информация: В момента съм с "Евроком" и търся с кой да ги сменя от септември.



Тема Re: Интернет в "Хаджи Димитър"нови [re: nejlika]  
Автор jove ()
Публикувано14.07.05 13:07



Редактирано от jove на 14.07.05 13:11.



Тема Re: Интернет в "Хаджи Димитър"нови [re: nejlika]  
Автор vin (непознат )
Публикувано17.07.05 13:01



Пробвай SpNet - офиса им е в Супермаркет Европа (или нещо подобно) и скоростите и цените са им добри.



Тема Re: Интернет в "Хаджи Димитър"нови [re: nejlika]  
Автор chano (непознат )
Публикувано09.08.05 22:42



nai dobrite i tochni sa smartcall az lichno sqm gi minal vsichkite .obache tia izbivat ribata ,v gramotevicite samo 2 chasa niamah net.a skorostite im sa iaki.za 22lv.bg 2 mbps i 128 mejdunaroden.otkakto sqm pri tiah razbrah kakvo e da imash net.i bezplatno me vqrzaha i bezplatna zashtita mi slojiha.sqshto imam dostap do mnogo kompiutri na drugi abonati i se scepvame ot igri v mreja i si shervame failove.abe iako e.abe da vi kaja 1 ot nai vajnite neshta e podrqjkata .eeeeeee tva e moito mnenie.



Тема Re: CHANOнови [re: chano]  
Автор L.M. ()
Публикувано10.08.05 06:39



az vzeh ot smartcall edni zashtiti i sega pri gramotevicite imah samo 2 izgoriali porta i to koito biaha bez zashtiti i nai vajnoto che ne goriat.probvai ako iskash az vzeh 100 broia i mi gi dadoha po 11lv.ama polovinata gi prodadoh na klienti za po 15.telefona im beshe 9872987.uspeh.s tia zashtiti si sqkratih personala s 2 ma choveka.:))))))))

re: chano

много ми е интересно, ти обикновен потребител ли си на когото и защита са подарили - който отговаря любезно или ВСЪЩНОСТ си ЛАН доставчик

в предишният си пост се хвалеше как си си купил 100 броя гръмозащити и любезно беше предоставил координатите на гореспоменатата фирма ?!!

btw. българският език е официален за РБ както и за този форум

Редактирано от L.M. на 10.08.05 06:40.



Тема Re: Интернет в "Хаджи Димитър"нови [re: nejlika]  
Автор Max Chaos (непознат )
Публикувано13.08.05 12:20



препоръчвам ти HomeLan услугите им са добри, но най вече ти препоръчвам да НЕ се връзваш към (е)Бали.бг...



Тема Re: CHANO [re: L.M.]  
Автор chano (непознат )
Публикувано26.10.05 12:33



извиняваи за кирилицата.не съм доставчик а интернет радио.



Тема Re: Интернет в "Хаджи Димитър"нови [re: nejlika]  
Автор Defekta (непознат )
Публикувано27.10.05 19:23



http://www.spnet.net/language=bg&in=3&p=Cinternet_services&sub=LAN_access

SPNet Standart

320 kbit/s (трансфер с 40 KB /s) – международен трафик
2 Mbit/s (трансфер с 256 KB /s) – български трафик

Цена: 25.00 лв. с ДДС
SPNet Mania

576 kbit/s (Трансфер 72 KB/s)- международен трафик
3 Mbit/s (Трансфер 384 KB/s)- български трафик
Цена: 35.00 лв с ДДС

По перфектен не знам



Тема Re: Интернет в "Хаджи Димитър"нови [re: Defekta]  
Автор nejlika (любопитна)
Публикувано29.10.05 08:26



Знам за тях, вервай ми, даже исках да се вържа към тях, но не би: не са обхванали целия ХД, а само района около магазин "Европа". И нямат право да пресичат тролейбусните линии, а за да стигнат до мен, трябва да ги пресекат. Т.е. нема начин



Тема Re: Интернет в "Хаджи Димитър"нови [re: nejlika]  
Автор chano (непознат )
Публикувано31.10.05 12:11



kaji v koi raion si i shte ti kaja dali ima vqjmoznost




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.