Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 27.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Селинет - отчайват ме напоследък !!!!нови [re: fadlan_]  
Автор agent55 (непознат )
Публикувано23.10.05 10:38



А не сте ли чували за дистанционно-софтуерно рестартиране на суичове
това му е готино без никакви усилия си рестартираш устройствата само с няколко цъкания на мишката
успех!!!




Тема Re: bombiнови [re: agent55]  
Автор MetroLan ()
Публикувано23.10.05 18:30



човече това са устройства с двойна употреба - всеки ги има в мрежата си но не е много разумно да ги слагаш където ти падне



Тема Re: cableguyнови [re: kaбeлджиятa]  
Автор MetroLan ()
Публикувано24.10.05 06:09



ако си голяма фирма така си подбираш техниците че по всяко време някой от тях да е в непосредствена близост до кварталният офис и/или куфар с инструменти.....

И как ще ме мотивираш да тръгна да остранявам проблеми посред нощ след работното ми време? С какво ще ме накараш да стана от масата и да грабна стълба, кирка и всичко останало необходимо? Рааботното ми време е от ... до ...

Честно казано често съм оставал след работното време, но ми е чудно как ще ме навиеш да изляза на работа след като съм се прибрал, седнал на масата... още повече пък посред нощ?

re:

първо ще видя дали някой с кола не е наблизо или дали някоя маймуна случайно не цъка в кварталният офис, след което ще ти се обадя и ще бъда много мил и ще ти кажа какво да правиш, всъщност въобще мога и да не бъда мил с теб ...а това с работното време ако те кефи ходи бачкай за бТк
btw. и пари за нощен труд нема да ти дам - защото няма да ми поискаш, а освен това ще си доволен че ф-та за която работиш и милееш те е "удостоила"с честта ти да си избраникът който да свърши тази работа и ще ти е гот да я свършиш за да са доволни клиентите - защото те са доволни и не бива да ги разочароваме

баси ква всъщност беше темата тук !!?



Тема Re: cableguyнови [re: MetroLan]  
Автор fadlan_ (ISP)
Публикувано24.10.05 14:48



Първо ще видя дали някой с кола не е наблизо или дали някоя маймуна случайно не цъка в кварталният офис, след което ще ти се обадя и ще бъда много мил и ще ти кажа какво да правиш, всъщност въобще мога и да не бъда мил с теб ...а това с работното време ако те кефи ходи бачкай за бТк
btw. и пари за нощен труд нема да ти дам - защото няма да ми поискаш, а освен това ще си доволен че ф-та за която работиш и милееш те е "удостоила"с честта ти да си избраникът който да свърши тази работа и ще ти е гот да я свършиш за да са доволни клиентите - защото те са доволни и не бива да ги разочароваме


Хаха, това ме изкефи!!! Вземи и една права лопата, ако кабелджията нещо не го кефи - прасни го с лопатата по главата



Тема Re: cableguyнови [re: fadlan_]  
Автор MetroLan ()
Публикувано24.10.05 20:40



Хаха, това ме изкефи!!! Вземи и една права лопата, ако кабелджията нещо не го кефи - прасни го с лопатата по главата

ти пък са не бъди толкова краен - може да му отдам честта сам да си направи харакири



Тема Re: cableguyнови [re: MetroLan]  
Автор kaбeлджиятa (идиотче)
Публикувано24.10.05 21:06



първо ще видя дали някой с кола не е наблизо или дали някоя маймуна случайно не цъка в кварталният офис, след което ще ти се обадя и ще бъда много мил и ще ти кажа какво да правиш, всъщност въобще мога и да не бъда мил с теб ...

Говорим за 2-3 часа през ноща! Ще очакваш ли наистина някой от техниците ти да вдигне и да тръгне да оправя проблема посред нощ с риск да прекара остатъка от ноща в някое районно?

баси ква всъщност беше темата тук !!?

Всичко тръгна от това
da ne izpadame w podrobnosti no spored men burkash, restartiram sum switchowe i w 5h prez nostta -4asut njama zna4enie ako ti e umrjalo zentralno trase i/ili zentralno zahranwane

Много са ми смешни изказвания от рода на рестартирани суичове в 2-3 часа през ноща. Говорим да тръгнеш по трасето, а не да изключиш и включиш трафчето от офиса.

Ако си квартална фирма това, за което говориш е възможно, но не и за една голяма мрежа. По време на пролетните проливни дъждове, които се изсипаха, колко време ти беше необходимо да въстановиш цялата мрежа, каква част от мрежата ти се срина, какви бяха пораженията ти?

Редактирано от kaбeлджиятa на 24.10.05 21:09.



Тема Re: cableguyнови [re: kaбeлджиятa]  
Автор fadlan_ (ISP)
Публикувано25.10.05 00:47



Дъждове? В София да не е гърмяло пролетта? Във Варна тази пролет и лято имаше общо 2 бурии, което ни изнерви - цялата инвестиция в оптика беше пресилена А така се молехме за гръмотевици



Тема Re: cableguyнови [re: kaбeлджиятa]  
Автор whitenoise (непознат)
Публикувано25.10.05 06:05



btw. и пари за нощен труд нема да ти дам - защото няма да ми поискаш, а освен това ще си доволен че ф-та за която работиш и милееш те е "удостоила"с честта ти да си избраникът който да свърши тази работа и ще ти е гот да я свършиш за да са доволни клиентите - защото те са доволни и не бива да ги разочароваме

Добре, че не съм ви клиент...
То ясно тогава що сам си ходиш да си ги оправяш по нощите :)




Тема Re: cableguyнови [re: whitenoise]  
Автор kaбeлджиятa (идиотче)
Публикувано25.10.05 09:49



Този отговор защо е към мен? Тези думи, които цитираш не са мои!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.