Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема arping под Windowsнови  
Автор Aco (непознат )
Публикувано23.08.05 16:53



Имали такава програма която може да прави arping под Windows и как се казва тя???



Тема Re: arping под Windowsнови [re: Aco]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано25.08.05 18:22



Има и я бех намерил и я загубих имного ме беше яд. Ползваше някакви библиотеки външни. Но вече не ми върши работа и не съм се интересувал но със сигурност има



Тема Re: arping под Windowsнови [re: RazoR]  
Автор fadlan_ (ISP)
Публикувано25.08.05 19:17



Не ползвам win, но според google трябва да е това: http://www.net-glyph.org/~qiu/public_html/software.html.en
Изисква да сложиш и тези библиотеки: http://www.winpcap.org/install/default.htm

Успех!

П.П. Виж и това, май е по-добро: ftp://ftp.habets.pp.se/pub/synscan/arping-for-windows-not-compiled-by-me.exe

Редактирано от fadlan_ на 25.08.05 19:36.



Тема Re: arping под Windowsнови [re: Aco]  
Автор pRozac (непознат )
Публикувано03.09.05 23:50



abe pi4ove vie ste golemi razbira4i aide az da dam reshenie na problema s arpping'a
xxa mi prosto pishesh arpping v data instalirash v c:/ posle pishesh ( v cmd i trqbva da si v c:/ ) aprping -b (mislq che -b beshe argumenta .... ima readme.. ) i tova e .. imash si veche arpping... aide jivo zdravo..



Тема Re: arping под Windows [re: pRozac]  
Автор fadlan_ (ISP)
Публикувано04.09.05 01:30



"Пишеш в дата и готово"... това е голяма константа. Ай със здраве.



Тема Re: arping под Windowsнови [re: pRozac]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано04.09.05 15:53



еи страшен си бе братче
само дето как си го написал едва ли имаш 14г.
Но от поста ти е видно че и на дата.бг го има тоя файл който е същия за който говорим с фадлан и иска точно същата библиотека




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.