Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 14.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денонощен  
Автор Гeoprи HET ИC CAT (поддръжка)
Публикувано16.08.05 09:54



За своите крайни клиенти НЕТ ИС САТ въвежда безплатен и денонощен телефон за информация и техническа поддръжка. На 0800 1 12 12 може да се свържете с нас по всяко време за наша сметка (с изключение на аналогови телефони, където се таксува 1 импулс).
НЕТИССАТ е първият сериозен Интернет Доставчик, който поема разходите по комуникацията си с потенциалните и настоящите клиенти.
0800 1 12 12 е валиден само за клиенти на БТК. В останалите случаи използвайте 0888806662.
Повече информация на





Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денонощеннови [re: Гeoprи HET ИC CAT]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано16.08.05 10:38



Айде бе, а ние несериозните дето имаме преди вас?

Homelan - 0800 11 444
Megalan - 0800 18 400

Много е важно като правиш некъв бизнес да познаваш конкуренцията, иначе много бързо изчезваш от пазара



Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денонощеннови [re: RazoR]  
Автор nejlika (любопитна)
Публикувано16.08.05 13:29



Ако "Мегалан" имаха покритие в "Хаджи Димитър", щях да ги пробвам, ама като нямат, няма



Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денонощеннови [re: nejlika]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано16.08.05 13:43



Е аз не съм тук да зарибявам нови клиенти :)
Просто не разбирам как фирми които се имат за велики - нетис сат и бол.бг се рекламират в тоя форум.



Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денонощеннови [re: RazoR]  
Автор Гeoprи HET ИC CAT (поддръжка)
Публикувано16.08.05 14:34



Прав си, че трябва да познаваш пазара. Част от него е и конкуренцията. Ние го познаваме доста добре и за това сме стабилно и растящо на него вече 8г.

Това имах предвид и под сериозен доставчик и ще цитирам някои проучвания.
Според класацията на Computerworld за 2004, а тя е доколкото знам най-популярната, сме на 9-то място като ISP, като преди нас са почти само телекоми (1 и 2 място са за БТК) (Computerworld - брой 24, 17.06.2005 г.). Класацията има 21 позиции и никъде там не се споменават въпросните фирмички.
Друга публична класация вече на ИТ фирмите може да се намери на:


Там заедно с НЕТИС заемаме 32 място. Тази класация касае други продукти и услуги, но също е показателно, че фигурираме в нея.

По принцип, за да влезеш в подобни проучвания (да се наредиш сред сериозните доставчици) (1) трябва да имаш напълно легална дейност, тъй като те се базират на обявени от фирмата показатели; (2) трябва да имаш сериозна дейност в сферата; (3) трябва да си фактор в сферата;
Е от няколко години ние фигурираме в тези класации и заемаме предни позиции.
Пожелавам на колкото се може повече участници в пазара на Интернет услуги да се включат, защото това ще означава, че ще се спазват все повече от правилата в родината ни, правата на клиентите и т.н. Пускането на безплатен телефон не е достатъчно.



Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денонощеннови [re: Гeoprи HET ИC CAT]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано16.08.05 15:47



В отговор на:

(с изключение на аналогови телефони, където се таксува 1 импулс).




И за аналоговите телефони е безплатно. Единствено заплащат 1 имп. тези аналогови телефони, които нямат възможност за отчитане по време.

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.

Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денонощеннови [re: Гeoprи HET ИC CAT]  
Автор Ивaнyшka (Депресионист)
Публикувано16.08.05 16:00



Покажи една класация на някоя промишлена палата или друго по-независимо.
Тарифите за класациите в ПС изданията са публична тайна и рекламирането на позиции е тях е меко казано "ламерско".
П.С Ламерска е и самата реклама - ако аз имам нужда от телефона за поддръжка на Нет ис сат щях да вляза на техния сайт, а не във този форум.
За всеки случай препоръчвам един друг много важен телефон за всички четящи във форума - 0800 12345 - Кока Кола. За жалост Загорка и Каменица още нямат ;)
П.С2 Като цяло имам добро мнение за вас като доставчици




Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денонощеннови [re: Гeoprи HET ИC CAT]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано16.08.05 17:26



Абе имаше едно време фирма Нетис Сат. Ама това беше докато Иван Сариев беше шеф. Е тогава имаше издънки но имаше и коректност. След като той се махна издънките продължиха но коректността вече я нямаше. Със съжаление виждам как една фирма която ми е помогнала да почна бизнес се раздели с едни от най-кадърните си хора. Но това е друга тема. Това че самочувствието ви е същото като преди 7г няма нищо лошо. То беше и такова когато ме загубихте като клиент и мен и тези около мен, и накрая отстъпихте целия пазарен сегмент в който работех на чувствително по нови, агресивни и коректни фирми.



Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денонощеннови [re: Ивaнyшka]  
Автор Гeoprи HET ИC CAT (поддръжка)
Публикувано16.08.05 20:16



Класацията е по приходи от ISP дейност. Приходите се обявяват от всяка фирма и мисля, че са публично достъпни. Просто дадената медия ги е събрала и подредила. Тъпо би било да се изкривява публична информация, за това на мен ми се вижда относително добър критерий с всичките условности, като какво обявяват фирмите и какво е наистина.

Дали това е реклама или не е интересен въпрос. Не мисля, че в случая продаваме нещо, дори напротив. В действителност просто искам да се говори за НЕТИССАТ. Тук идват хора, които си търсят доставчик и често тук се раждат някакви истини. Една истина е, че предлагаме и безплатен телефон.
Виждал съм как в този форум след наши постове в много кратки срокове конкурентите ни са възприемали от нас идеи. Ние също се взимали неща от колегите, отново видяни тук. Това е и идея и смисъл на форума. Сигурен съм, че след 3-месеца броят ИСП-тата предлагащи зелен телефон, ще е многократно по-голям.
С теми като тази се развива пазара. НЕТИССАТ винаги е бил основен катализатор за услугите предоставяни на крайни клиенти, тъй като първи предложихме широколентова услуга за дома и малкия офис и винаги сме гледали много сериозно на това.
Както всички знаем, колкото е по-развит едни пазар, толкова повече полза имат от него клиентите.



Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денонощеннови [re: RazoR]  
Автор Гeoprи HET ИC CAT (поддръжка)
Публикувано16.08.05 20:41



Много благодаря за кратката историческа справка. Наистина обогати темата.
Оказва се, че работя във фирма, която не съществува и сме пуснали някакъв телефон, за да си повдигаме самочувствието, а не за да обслужваме клиенти, защото нямаме.
Все пак да извадим положителните неща: тази фирма от миналото е помогнала на поне един от сегашните ни колеги да започне нещо; фирмата може да я няма, но е останало 8годишното й самочувствие;
Поздрави на всички, които имат история и самочувстие.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.