Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:10 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денонощеннови [re: Гeoprи HET ИC CAT]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано17.08.05 01:16



благодаря за информация, сега остава освен намалението на цените да се даде и по-бързата връзка в пийринг за тези с кабелните модеми ... че като гледам тези с лан си имат по над 2Мб.



Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денонощеннови [re: Гeoprи HET ИC CAT]  
Автор fadlan_ (ISP)
Публикувано17.08.05 17:44



Като я видях тази тема и ми причерня! Аз работя с вас и ми се реве. Става дума за Варна, където повече няма отколкото има нет. Ако бяхте толкова голяма работа нямаше да возите през кейбълтел-а, където всички знаят за какви падания става дума. Навремето съм няамал грижи, но някой от шефовете ви взе умната идея - дай да гоним най-евтиното и хоп - изведнъж преноса е през кейбъла, нета е мечта, а цената е същата. Обаче кой ли го грее от вашата фирма. За това ще ходим другаде - пък вие си стойте със самочувствието.



Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денонощеннови [re: fadlan_]  
Автор RazoR (дебил)
Публикувано17.08.05 19:54



Абе нема да се плашиш. Аз се махнах преди 4г, преминах към Интергбком, след което те им взеха всички клиенти в района. Около 6 месеца след това Нетис Сат водеха преговори с мен. Няма да ги цитирам за да не избухне буен смях но общо взето моята идея беше че съм си сменил доставчика защото новия е много по стабилен и чувствително по евтин, а Нетис Сат казваха - е нашата цена е по скъпа но обещаваме че ще предложим по добра услуга, и това при положение че 1г ми скъсиха живота понеже купуваха външен през възможно най-евтиния доставчик и през сателит чиято орбита сигурно налучкваха с екстрасенс. И след като на финалните преговори ме поканиха в едно кафе до техния офис и аз платих обшата сметка ми стана ясно каква коректност мога да очаквам от тях. Както вече казах - жалко за специалистите които останаха там.



Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денонощеннови [re: RazoR]  
Автор fadlan_ (ISP)
Публикувано18.08.05 09:05



Какво си говорим - кривата на мртг-то ми прилича на тази на покойник. Съпорта казва "има проблем с" тук думата е или "СПНет" или "КейбълТел", никога при тях.
Като се видях с тях, не само, че игнорираха всичките ми оплаквания за паданията, ами ми предложиха Договор за сътрудничество - да съм бил подписал за 3 години. Лудница... Поне платиха сметката



Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денононови [re: Гeoprи HET ИC CAT]  
Автор Hell Spirit (самоунищожител)
Публикувано23.08.05 12:21



Клиент съм на Нет Ис Сат почти от самото начало. През това време почувствах голяма промяна спрямо крайния клиент - в случая аз. Много неща се подобриха. Не съм имал проблем сериозен проблем с връзката вече не помня от кога.

Това е у дома. В службата съм на кабелен интернет. Просто не мога да приема за сериозно нещо, когато ми казват при буря да си изключа лан-картата. Не се пиша голям разбирач, напротив. Говоря от позицията на краен клиент.



... I've still got your face painted on my heart

Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денононови [re: Hell Spirit]  
Автор SGM (непознат )
Публикувано23.08.05 19:58



Е почти... само дето ако не е всяка седмица то през седмица имат проблем. Както каза някой проблема никога не е при тях. Вчера например си признаха че е при тях. Резултата - 8 часа без Интернет... след което Интернета се появява, и гледам на пощата ми писмо със subject "Uchtivo Vi napomnqme" ... че услугата Ви изтича еди си кога... Ами ще изтече, как няма да изтече... аз от кога чакам Megalan да стигнат до младост 3...



Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денононови [re: SGM]  
Автор fadlan_ (ISP)
Публикувано24.08.05 14:11



Ще стигнат спокойно, като гледам колко доволни клиенти имат, имат пари за инвестиции. Не са като някой които разчитат на старата си слава и велико съмочувствие.



Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денононови [re: fadlan_]  
Автор SGM (непознат )
Публикувано24.08.05 19:09



Да бе, ама не ми се иска да храня още хора, които не го заслужават. Последното омазване на интернет-а на въпросната фирма продължи 24h. А да, след 8h нямане на интернет имаше за малко, след това пак се скапа и по средата на второто скапване (въпросното 24-часово) като се обадих на поддръжката от там съвсем леко се изтърваха че администраторите им още не могат да разберат за какво става въпрос....



Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денононови [re: SGM]  
Автор fadlan_ (ISP)
Публикувано25.08.05 00:01



Аз самия съм управител на ISP и повярвай, предпочитам да информирам клинта за какво иде реч и кога ще му дойде услугата, винаги когато има някакви проблеми. Ако хората са ти казали, че още незнаят къде е, евала. По-добре е от сорта на - "ще тръгне до 5 мин."



Тема Re: НЕТ ИС САТ - 0800 1 12 12 - безплатен и денононови [re: fadlan_]  
Автор SGM (непознат )
Публикувано25.08.05 00:23



Е то това беше след няколкото "до час-два"... А освен това Нет Ис Сат твърдят че са сериозна фирма... не може 48 часа да търсят къде е проблема ако са сериозна фирма... може ако са кварталната кабеларка тип "и сам война е войн" и въпросния е на море...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.