Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема тея wisbg са пълни смешницинови  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано28.06.05 15:33



не стига, че още са с външно окабеляване и кабелите висят покрай блока, не стига, че връзката със сървъра им се губи на 2-3 дена, и ако е вечер след 1900 няма нет до другата сутрин, ами дори нямат и гръмозащита

не знам дали има друг такъв случай в София, пълни аматьори

The One You Love To Hate


Тема Re: тея wisbg са пълни смешницинови [re: the_dude_78™]  
Автор Kartoff (ISP...)
Публикувано28.06.05 20:06



Ха ха ха ти какво каза...

Интернета, какъвто и да е, не е безплатен ! И той се гради с пари !


Тема Re: тея wisbg са пълни смешницинови [re: the_dude_78™]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано29.06.05 02:54



има, хоум лан и ланинтернет ... слуд всяка буря вижда трима образи обикалящи квартала и сменящи суитчове по стълбове. А пък по време на буря ICQ лист се опразва и става голяма скука



Тема Re: тея wisbg са пълни смешницинови [re: the_dude_78™]  
Автор L.M. ()
Публикувано29.06.05 12:33



малко ми писна да чета подобни постове - щом те са смешници,
1. защо си техен абонат ако въобще си такъв
2. опитай се да направиш една по-добра от тяхната мрежа, може и да ти се отдаде

ако пък имаш какъвто и да е проблем с доставчикът си - не е ли по културно да си го разрешиш с него вместо да го оплюваш !!?



Тема Re: тея wisbg са пълни смешницинови [re: L.M.]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано29.06.05 13:58



чакай сега, аз не съм техен абонат, слава богу в младост 3 нещата са на светлинни години напред
родителите ми са. Но това не отменя факта, че правят нещата огоре отгоре

а да ти кажа, разбирам достатъчно, за да знам как трябва да е направена една мрежа, и дори и да не мога сам да си я направя (поне не в този мащаб, за който става въпрос), то поне ще си намеря хора, които да реализират изискванията

а сега се сетих, че липсата на гръмозащите със сигурност попада под удара на закона, защото се изисква да се спазват условия за безопасност,

да не почвам да говоря, че нямат алтернативни трасета

падне нещо, и всички след него са аут,

The One You Love To Hate


Тема Re: тея wisbg са пълни смешницинови [re: the_dude_78™]  
Автор pian (непознат )
Публикувано29.06.05 16:55



Dude,я кажи как разбра ,че нямат "гръмозащита"" и въобще Ти, как си я представяш последната?




Тема Re: тея wisbg са пълни смешницинови [re: the_dude_78™]  
Автор r@iden (минаващ)
Публикувано29.06.05 17:43



Е тука малко прекали, дай по полека със изказванията и крайните заключения. Защо не разкажеш цялата история, как след тези "зловещи гръмотевици" ти през цялото време си имаше пинг до сървъра. Това че ти е изгорял чипа индентифицираш мак адреса на картата ти и затова не те е пускал навънка си е твой проблем. Или да дойда да ти сложа защита преди лан картата а? Тя тази карта твоя ли е или е моя? Май като изгори е моя? А иначе когато всичко е ОК си е твоя. Какво разбираш не знам, но от 1 месец връзката ни на един суитч от твоя демек до бл. 23 е директно с оптика, след като си разбирач трябваше да го видиш. По другите въпроси не мисля че трябва да ти отговарям тука. Само по въпроса за закона, нещо не си в час питай там мисля че ти е комшийка как и изгоря монитора без да изгори лан картата и си направи изводите. Пък и вземи прочети малко гледам че имаш интерес.

Да живее интернета в Младост3.

In computer business everything is zeroes and ones. You are either zero or one.



Тема Re: тея wisbg са пълни смешницинови [re: r@iden]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано30.06.05 09:10



e добре, ти сега какво очакваш, да ходя на проучвания всяка седмица, дали сте направили нещо по мрежата си

а и ако един месец на оптика, кажи ми защо поне 3 пъти в тоя период кат оизчезне вечер нета, няма никой до сутринта?

а относно защитата,

само мога да ти кажа, че имам специален разклонител, който си има собствен предпазител, на който е включена цялата техника ,

само Лан картата не е защитена от там.

а и не ми е работа аз да чета, вие четете, аз не ви продавам нещо, което е със съмнително качество на услугата (ту го има, ту го няма), даже ми се е случвало да се изненадате, като ви се обадя, че нямам интернет,

наистина да живее интернета в младост 3, светлинни години са пред вас

сетих се да добавя и за куриозния случай, в който чакахте някой да се приберял от някъде, за да ви отвори да се качите на покрива, и така 3-4 часа.

The One You Love To Hate

Редактирано от the_dude_78™ на 30.06.05 09:15.



Тема Re: тея wisbg са пълни смешницинови [re: the_dude_78™]  
Автор r@iden (минаващ)
Публикувано30.06.05 09:29



Ами нормално е да се учудваме, след като хора след тебе имат, как да не се учудвам. За тези 3 пъти сега разбирам, нормалната практика е да се обадиш в офиса, дори на сутринта за да се разбере от какво е. За лан картата какво да ти кажа .... тя си е твоя и ти трябва да си я предпазваш. Кажи последния път случая такъв ли беше както го описвам или нещо лъжа. По въпроса за покривите ми да точно такъв е случая има места където хората не дават ключ.

In computer business everything is zeroes and ones. You are either zero or one.



Тема Re: тея wisbg са пълни смешницинови [re: r@iden]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано30.06.05 09:38



за Лан картата, че изгоря, изгоря, но:

поне доколкото се свеждат моите скромни познания, се слагат building entrance lightning protectors,преди пач панела, които се заземяват,
но, при положение, че всичките кабели са ви отвън, то искаш да ми кажеш, че аз трябва да си сложа собствен протектор така ли, ?

аз си го представям, че се слага един, а кабелите се полагат вътрешно, но може би не разбирам достатъчно

The One You Love To Hate



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.