Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> Доставчици на Интернет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема а някой да знае разлика..нови  
Автор zoro111 (непознат )
Публикувано01.07.05 00:16



НЯКОЙ ДА ЗНАЕ РАЗЛИКА МЕЖДУ WWW.BANIHSOR.COM И BANISHORA.NET?
ТОВА ЕДНО И СЪЩО ЛИ Е ИЛИ НЕКАКВА ШАШМА?
И АКО ИМА НЯКОЙ КОЙТО ДА Е АБОНАТ ДА МИ ДРАСНЕ КАК СА?
ПРЕДВАРИТЕЛНО МЕРСИ:

PS.ВИДЕХ НЕКАКВИ ЛЕПЕНКИ АМА МАЙ ИМА НЕЩО ГНИЛО!!



Тема Re: а някой да знае разлика.. [re: zoro111]  
Автор Spoken ()
Публикувано01.07.05 00:42



Май са били една фирма, и по някое време са се цепнали. Аз лично се бях засилил заради офертите да се прехвърлям на banishora.com, обаче днес настоящата ми фирма изкара нов ценоразпис:

, който може и да ме задържи при тях, стига да пуснат тези скорости в квартала. Pls ако се свържеш към banishora.com кажи как е... те взимат и-нет от СКК, обаче не мисля, че се водят към тази фирма... чудя се дали въобще са лицензирани, но в края на краищата крайният потребител това какво го интересува.
Засега не съм чул някой да пропищи от banishora.com, пък и доста щедро раздават един месец безплатно и-нет. Та... да се върна на това, ако ги пробваш да не забравиш да драснеш как са.



Тема Re: а някой да знае разлика..нови [re: Spoken]  
Автор zoro111 (непознат )
Публикувано01.07.05 10:24



ама тия скорости на BANISHORA.com реални ли са или е некъкъв рекламен трик?Spoken ти на кои си сега?и доволен ли си?
Аре некой да каже на кой да се закача ,давайте идеи щото вече трябва да си пускам и в нас нет.
Ей пичове ама сериозна да не се набутам некъде между шамарите..



Тема Re: а някой да знае разлика..нови [re: zoro111]  
Автор Spoken ()
Публикувано01.07.05 10:32



Те ми казаха, че скоростите не падали с повече от 10%. А и всъщност защо да не е възможно да ги предлагат, нали видя какви са международните скорости в линка, който ти дадох в предишния пост. Аз съм към "Комсис", и засега получавам това, което е написано на c0msys.net. Затова бях решил да пробвам banishora.com, най-малкото нищо не губя, даже един месец нета е безплатен. Ако не ти харесват - викаш други... никой вече не взима такса инсталация.



Тема Re: а някой да знае разлика..нови [re: zoro111]  
Автор Spoken ()
Публикувано01.07.05 11:26



Зоро, направих тежък избор... след повече от 3 години с "Комсис" все пак реших от днес да мина на банишора.ком. Изглеждат ми сериозни, а и този месец ще ползвам и-нета им безплатно, човекът от фирамата каза, че по никакъв начин не ме задължава с това - ако ми харесва - оставам. В края на краищата за 25 лева те дават най-много в района. Ако искаш ще пиша утре-другиден как е, за да се ориентираш.



Тема Re: а някой да знае разлика..нови [re: Spoken]  
Автор zoro111 (непознат )
Публикувано01.07.05 18:16



добре ама по-скоро че на 19-ти да знам да платя ли или не



Тема Re: а някой да знае разлика..нови [re: zoro111]  
Автор Spoken ()
Публикувано01.07.05 19:09



От 5 минути имам и-нет от банишора.ком, утре ще докладвам първите впечатления как са... нека не избързвам.



Тема Re: а някой да знае разлика..нови [re: zoro111]  
Автор Spoken ()
Публикувано02.07.05 21:28



Зоро,
засега абсолютно никакви оплаквания! Колкото и невероятно да звучи, скоростите са си такива. Плюс има и разни екстри, но мога да ти пиша ако не ги откриеш сам, стига да се включиш.
Единственият минус засега е, че връзката прекъсна вчера от бурята, но ми обещаха още днес да дооправят захранването към моя блок (вчера го окабелиха, и ме включиха), и наистина, втори път не е спирало.
Самата свързаност е много добра, например преди като бях към "Комсис" почти целият трафик към страната (извън София) се прекарваше през някакъх хоп "best.evro.net", и скоростта беше абсолютно трагична след него. Сега към всички тези мрежи, към които преди едва ли не не можех да се свържа, е повече от добре. Включително и от дата.бг се тегли доста по-бързо, а и има ex.online.bg.
Не знам дали това, което пише на страницата с цените, "Доведи приятел и ще получиш ОЩЕ ЕДИН БЕЗПЛАТЕН МЕСЕЦ !" е истина, но ако по някакъв начин съм повлиял на избора ти и самият ти усещаш, че съм те "довел", можеш да им кажеш, че съм ти ги препоръчал. Естествено не си мисли, че ти ги хваля точно с тази цел... винаги съм се опитвал да съм обективен, и няма да пропусна да се оплача, ако се издънят.
А, сега се сетих, въпреки че е безплатно включването работят с доста качествени (FTP) кабели, от "Комсис" не бяха прокарали такъв.



Тема Re: а някой да знае разлика..нови [re: Spoken]  
Автор zoro111 (непознат )
Публикувано02.07.05 22:31



радвам се че си доволен а тайните?да не са :мм: с user? и password? аааааа скоро ше има 1 гига маил или 1 фифи хост за абонати



Тема Re: а някой да знае разлика..нови [re: zoro111]  
Автор Spoken ()
Публикувано02.07.05 22:38



Ами чакай, аз по това, което пишеш, се чудя дали не си включен вече.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.